Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Судові установи на Херсонщині та Рівненщині перейшли під охорону Служби судової охорони

22 жовтня 2020, 16:12

Сьогодні, 22 жовтня, ще дві установи системи правосуддя перейшли під охорону Служби судової охорони.

Відсьогодні за безпеку Каховського міськрайонного суду відповідають співробітники Служби судової охорони Херсонщини. Перед початком несення служби інструктаж для особового складу провів заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Херсонській області полковник Служби судової охорони Валентин Терещенко. Він наголосив на високому рівні дисципліни та якісному виконанні функціональних обов’язків під час несення служби, особливо в період несення служби у посиленому режимі на час проведення виборів до місцевих органів влади.

Каховський міськрайонний суд став дев’ятим об’єктом судової влади Херсонщини, що охороняється співробітниками Служби судової охорони.

А на Рівненщині сьогодні під охорону Служби перейшла вже п’ятнадцята установа правосуддя області – Радивилівський районний суд.

 

Усього під охороною Служби судової охорони вже перебувають 408 об’єктів судової влади в усіх 24 областях України. Щоденно для забезпечення безпеки та охорони громадського порядку в органах правосуддя на службу заступає майже 1250 судових охоронців.

Служба судової охорони