Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

В Івано-Франківському апеляційному суді посилюють карантинні обмеження

22 жовтня 2020, 17:58

Повідомляємо, що станом на сьогоднішній день шестеро працівників Івано-Франківського апеляційного суду хворіють на COVID-19, деякі співробітники перебувають самоізоляції.

«З 19 жовтня 2020 року місто Івано-Франківськ потрапив до зони з червоним рівнем небезпеки поширення Covid-19. На період дії карантинних обмежень червоної зони ми повинні звести до мінімуму кількість відвідувачів апеляційного суду», — наголосив Голова Івано-Франківського апеляційного суду Богдан Гриновецький.

Івано-Франківський апеляційний суд не може припиняти свою роботу в умовах пандемії. Судді та працівники апарату суду продовжують працювати за звичним графіком. Однак, розпорядженням голови суду впроваджуються такі обмежувальні заходи:

  1. На час карантину заборонити допуск в судові засідання осіб, які не є учасниками судових проваджень.
  2. Учасників справ пропускати до приміщення суду не раніше ніж за 15 хвилин до початку судового розгляду.
  3. Від відвідувачів суду вимагати дотримуватися маскового режиму, соціальної дистанції (1,5 ‑ 2 м) як перед входом до суду, так і в приміщенні суду.
  4. Учасникам справ подавати документи до суду за допомогою сервісу «Електронний суд», на електронну пошту суду, факсимільним зв`язком, або залишати їх у спеціальній скриньці, яка розміщена біля вхідних дверей Будинку правосуддя. Документи із скриньки працівникам суду виймати щогодини і реєструвати у встановленому порядку.
  5. Рекомендувати суддям зменшити кількість призначених на один день судових справ до розгляду.
  6. Рекомендувати проводити судові засідання дистанційно в режимі відеоконференції відповідно до вимог процесуальних кодексів чи використовувати інші інтернет ресурси.
  7. Висвітлення резонансних справ дозволити акредитованим журналістам через під’єднання до дистанційного слухання або організацію прямої трансляції засідання на сайті суду, якщо це дозволено законодавством, та за умови подання стороною чи представниками ЗМІ клопотання про це не пізніше ніж за 3 дні до початку судового засідання.
  8. При можливості обмежити доставку підсудних з установ виконання покарань, використовувати відеоконференцзв'язок.
  9. Припинити проведення судових засідань в режимі відеоконференції за дорученням інших судів, окрім судових справ, які потребують термінового судового розгляду.
  10. Рекомендувати учасникам апеляційних проваджень погоджуватись на судовий розгляд без їх участі за наявними письмовими документами, що передбачено законом.

Звертаємо увагу, що ці обмеження є вимушеними та тимчасовими.

Івано-Франківський апеляційний суд