Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Вища кваліфікаційна комісія суддів України надала рекомендації щодо призначення на посаду судді вперше

22 листопада 2011, 12:49

Рекомендації отримали:


Шимотюк Оксана Вікторівна — на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду
Бошкова Юлія Миколаївна — на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду
Вергелес Андрій Валерійович — на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду
Богоніс Михайло Богданович — на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду
Жернаков Михайло Володимирович — на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду
Сало Павло Ігорович — на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду
Шаповалова Тетяна Михайлівна — на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду
Віятик Наталія Володимирівна — на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду
Заброцька Людмила Олександрівна — на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду
Смокович Віра Іванівна — на посаду судді Волинського окружного адміністративного суду
Тварковський Анатолій Анатолійович — на посаду судді господарського суду Вінницької області
Маслій Ігор Володимирович — на посаду судді господарського суду Вінницької області
Стефанів Тетяна Василівна — на посаду судді господарського суду Вінницької області
Яремчук Юрій Олександрович — на посаду судді господарського суду Вінницької області
Бондарчук Віта Вікторівна — на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області
Ярошенко Вікторія Ігорівна — на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області
Казарцева Валерія Вадимівна — на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області
Кобилянський Костянтин Миколайович — на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області
Ємельянова Ольга Олександрівна — на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області
Соловйова Анастасія Євгенівна — на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області
Мартинюк Сергій Віталійович — на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області
Колісник Іван Іванович — на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області
Мілєва Ірина Вікторівна — на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області
Крижний Олександр Миколайович — на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області
Голенко Ірина Петрівна — на посаду судді господарського суду Луганської області
Секірський Андрій Валерійович — на посаду судді господарського суду Луганської області
Долінська Оксана Зеновіївна — на посаду судді господарського суду Львівської області
Король Мар'яна Романівна — на посаду судді господарського суду Львівської області
Яворський Богдан Іванович — на посаду судді господарського суду Львівської області
Капцова Тетяна Петрівна — на посаду судді господарського суду міста Києва
Нечай Олександр Володимирович — на посаду судді господарського суду міста Києва
Куркотова Євгенія Борисівна — на посаду судді господарського суду міста Києва
Марченко Оксана Володимирівна — на посаду судді господарського суду міста Києва
Ониськів Олеся Михайлівна — на посаду судді господарського суду міста Києва
Стасюк Сергій Васильович — на посаду судді господарського суду міста Києва
Каліушко Федір Анатолійович — на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва
Басалаєва Алла Валентинівна — на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва