Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Вища кваліфікаційна комісія суддів України надала рекомендації щодо призначення на посаду судді вперше

28 листопада 2011, 18:49

Рекомендації отримали:

Ониско Руслан Вікторович — на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області;

Шевченко Лілія Володимирівна — на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області;

Чудовський Денис Олегович — на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області;

Решетняк Ігор Володимирович — на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області;

Щербак Денис Сергійович — на посаду судді Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області;

Хуторна Інна Юріївна — на посаду судді Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області;

Дубцов Олександр Валерійович — на посаду судді Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області;

Корбут Володимир Володимирович — на посаду судді Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області;

Тавлуй Валерій Васильович — на посаду судді Березанського районного суду Миколаївської області;

Булига Наталія Олександрівна — на посаду судді Бобровицького районного суду Чернігівської області;

Карпінська Юлія Федорівна — на посаду судді Вінницького районного суду Вінницької області;

Карпинська Наталя Михайлівна — на посаду судді Городнянського районного суду Чернігівської області;

Романюк Роман Васильович — на посаду судді господарського суду Рівненської області;

Горплюк Андрій Миколайович — на посаду судді господарського суду Рівненської області;

Заголдна Яна Володимирівна — на посаду судді господарського суду Рівненської області;

Кочергіна Валентина Олександрівна — на посаду судді господарського суду Рівненської області;

Пашкевич Ірина Олександрівна — на посаду судді господарського суду Рівненської області;

Трускавецький Василь Петрович — на посаду судді господарського суду Рівненської області;

Суслова Владлена Володимирівна — на посаду судді господарського суду Харківської області;

Пономаренко Тетяна Олександрівна — на посаду судді господарського суду Харківської області;

Макаренко Оксана Вікторівна — на посаду судді господарського суду Харківської області;

Пацко Дмитро Васильович — на посаду судді Гощанського районного суду Рівненської області;

Бунін Євген Олександрович — на посаду судді Дворічанського районного суду Харківської області;

Кравців Олег Романович — на посаду судді Демидівського районного суду Рівненської області;

Лукіянець Тетяна Василівна — на посаду судді Деражнянського районного суду Хмельницької області;

Єпішин Юрій Миколайович — на посаду судді Докучаєвського міського суду Донецької області;

Чепурний Олександр Петрович — на посаду судді Драбівського районного суду Черкаської області;

Грицко Роман Романович — на посаду судді Золочівського районного суду Львівської області;

Шабас Ольга Сергіївна — на посаду судді Золочівського районного суду Харківської області;

Шаховніна Марина Олегівна — на посаду судді Подільського районного суду міста Києва;

Ткаченко Юрій В'ячеславович — на посаду судді Іванківського районного суду Київської області;

Гончарук Олексій Петрович — на посаду судді Іванківського районного суду Київської області;

Хоростіль Роман Володимирович — на посаду судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області;

Яремій Галина Володимирівна — на посаду судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області;

Попович Володимир Стефанович — на посаду судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області;

Бабій Ольга Михайлівна — на посаду судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області;

Кузняк-Годлевська Елеонора Віталіївна — на посаду судді Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області;

Стельмах Діна Вікторівна — на посаду судді Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області;

Барабаш Катерина Анатоліївна — на посаду судді Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області;

Темнікова Альона Олександрівна — на посаду судді Кам'янобрідського районного суду міста Луганська;

Квітка Олександр Олексійович — на посаду судді Кіровоградського районного суду Кіровоградської області;

Гершкул Ігор Миколайович — на посаду судді Кіровоградського районного суду Кіровоградської області;

Бузунко Олена Анатоліївна — на посаду судді Козелецького районного суду Чернігівської області;

Бойко Юрій Олександрович — на посаду судді Козельщинського районного суду Полтавської області;

Ревякіна Оксана Володимирівна — на посаду судді Компаніївського районного суду Кіровоградської області;

Леміщенко Ольга Олегівна — на посаду судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області;

Остапов Максим Олексійович — на посаду судді Краснокутського районного суду Харківської області;

Прес-служба Комісії