Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Повідомлення для ЗМІ Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

06 грудня 2011, 15:52

Вища кваліфікаційна комісія суддів України надала рекомендації щодо призначення на посаду судді вперше

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 5 грудня 2011 року, за результатами розгляду матеріалів було прийнято рішення надати рекомендації про призначення на посади суддів місцевих судів загальної юрисдикції.

Рекомендації отримали:

Перекопський Микола Миколайович — на посаду судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області;

Кононенко Тетяна Олександрівна — на посаду судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області;

Мицак Мар'ян Степанович — на посаду судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області;

Врона Анна Олегівна — на посаду судді Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області;

Науменко Ганна Володимирівна — на посаду судді Петровського районного суду міста Донецька;

Сайко Ольга Олексіївна — на посаду судді Пирятинського районного суду Полтавської області;

Семенишин Орислава Зеновіївна — на посаду судді Радехівського районного суду Львівської області;

Мілінчук Світлана Василівна — на посаду судді Садгірського районного суду міста Чернівці;

Галінська Вікторія Валеріївна — на посаду судді Сарненського районного суду Рівненської області;

Василиха Жанна Володимирівна — на посаду судді Свалявського районного суду Закарпатської області;

Дулебко Назарій Ігорович — на посаду судді Сихівського районного суду міста Львова;

Пакула Мар'яна Романівна — на посаду судді Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим;

Шаратов Юрій Анатолійович — на посаду судді Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим;

Кулішов Андрій Сергійович — на посаду судді Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим;

Хіневич Алла Миколаївна — на посаду судді Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим;

Паніна Павліна Євгенівна — на посаду судді Сімферопольського районного суду Автономної Республіки Крим;

Чемодурова Наталія Олександрівна — на посаду судді Слов'янського міськрайонного суду Донецької області;

Ільяшевич Ольга Віталіївна — на посаду судді Слов'янського міськрайонного суду Донецької області;

Якуша Наталія Вікторівна — на посаду судді Слов'янського міськрайонного суду Донецької області;

Бородовський Станіслав Олександрович — на посаду судді Снятинського районного суду Івано-Франківської області;

Мельник Юрій Анатолійович — на посаду судді Совєтського районного суду міста Макіївки Донецької області;

Унгурян Сергій Володимирович — на посаду судді Сокирянського районного суду Чернівецької області;

Карташева Тетяна Анатоліївна — на посаду судді Станично-Луганського районного суду Луганської області;

Холява Олег Ігорович — на посаду судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;

Стельмащук Петро Ярославович — на посаду судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;

Воробель Наталія Павлівна — на посаду судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;

Луковкіна Уляна Юріївна — на посаду судді Тлумацького районного суду Івано-Франківської області;

Костюк Галина Миколаївна — на посаду судді Тростянецького районного суду Вінницької області;

Тітівалов Роман Костянтинович — на посаду судді Турійського районного суду Волинської області;

Бойко Зоя Олександрівна — на посаду судді Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим;

Мурзенко Максим Володимирович — на посаду судді Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим;

Гончарук-Аліфанова Ольга Юріївна — на посаду судді Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області;

Слободонюк Михайло Васильович — на посаду судді Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області;

Прохоров Павло Анатолійович — на посаду судді Центрального районного суду міста Миколаєва;

Тішко Дмитро Анатолійович — на посаду судді Центрального районного суду міста Миколаєва;

Марченко Наталія Юріївна — на посаду судді Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької області;

Лук'янова Олена Вікторівна — на посаду судді Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької області;

Кузнецов Роман Олександрович — на посаду судді Центрально-Міського районного суду міста Макіївки Донецької області;

Васильєва Олена Олександрівна — на посаду судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;

Олізаренко Світлана Миколаївна — на посаду судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;

Міндарьова Марина Юріївна — на посаду судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;

Блага Ірина Сергіївна — на посаду судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;

Орленко Валентина Іванівна — на посаду судді Черкаського окружного адміністративного суду;

Бабич Анжеліка Миколаївна — на посаду судді Черкаського окружного адміністративного суду;

Лобан Дмитро Вікторович — на посаду судді Чернігівського окружного адміністративного суду;

Поліщук Людмила Олександрівна — на посаду судді Чернігівського окружного адміністративного суду;

Сидорчук Олександр Михайлович — на посаду судді Шосткинського міськрайонного суду Сумської області;

Прачук Олена Василівна — на посаду судді Шосткинського міськрайонного суду Сумської області;

Бурзель Юлія Валентинівна — на посаду судді Яготинського районного суду Київської області;

Гаврилюк Тетяна Володимирівна — на посаду судді Ямпільського районного суду Вінницької області;


Прес-служба Комісії