Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Обрано запобіжний захід ліснику, що підозрюється у спричиненні вогнепального поранення малолітньому

18 червня 2019, 15:45

Слідчим суддею Хмельницького міськрайонного суду обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 2 (два) місяці без можливості внесення застави 49 річному мешканцю Житомирської області, який підозрюється у незаконному придбанні, носінні та зберіганні вогнепальної зброї та набоїв та  замаху на вбивство малолітньої особи (частина перша статті 263, частина друга статті 15, пункт 2 частини другої статті 115 Кримінального кодексу України) .

Так, чоловік 1969 року народження, підозрюється в тому, що на початку травня 2019 року на горищі будинку, де проживає його матір, знайшов нарізну вогнепальну зброю марки ТОЗ-8 та набої до неї. Маючи при цьому можливість добровільно їх здати в правоохоронні органи, чоловік незаконно переніс їх до місця свого проживання, де і незаконно зберігав їх.

В  червні 2019 року, перебуваючи на подвір’ї власного домоволодіння в одному із сіл Чуднівського району Житомирської області, нехтуючи правилами безпеки та усвідомлюючи суспільну небезпеку своїх дій, чоловік вирішив здійснити постріл з незаконно придбаної та незаконно утримуваної вогнепальної зброї в сторону сусідського домоволодіння, де проживає малолітня особа. Підозрюваний зарядив рушницю, знаючи та розуміючи, що по траєкторії пострілу знаходиться домогосподарство потерпілих, здійснив постріл в їх напрямку, внаслідок чого куля влучила у малолітнього, спричинивши непроникаюче вогнепальне поранення лівої половини грудної клітки. Малолітній залишився живим.

Санкція частини другої статті 115 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічним позбавленням волі.

 

За повідомленням прес-служби суду