flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду працюватиме у підсистемі "Електронний суд"

17 червня 2020, 14:36

З 1 липня 2020 року Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду буде підключений до підсистеми "Електронний суд" та "Електронний кабінет".

Таке рішення прийнято у Державній судовій адміністрації України у відповідь на лист від Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду із побажанням приєднатися до підсистеми.

З цим внесено відповідні зміни до Наказу ДСА України № 247, яким запроваджено в дослідну експлуатацію підсистеми "Електронний суд" та "Електронний кабінет" у всіх місцевих, апеляційних судах України (крім Київського апеляційного суду) та Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду.

Для підключення Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду до зазначеної підсистеми Державному підприємству "Центр судових сервісів", як адміністратору відкритого середовища Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, та Державному підприємству "Інформаційні судові системи", як адміністратору закритого середовища Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, видано відповідний наказ ДСА України.

Відтак, Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду доповнить перелік пілотних судів, до якого входять всі місцеві та апеляційні суди України і Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду, що дозволить значно спростити подачу та відслідковування руху судових справ представниками сторін.