flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ДСА України визначилася з кандидатами у члени ВККС України

10 липня 2019, 10:23

9 липня 2019 року відбулось засідання Комісії з добору кандидатів для призначення членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, під час якого розглянуто питання про допуск осіб до участі в публічному конкурсі з добору кандидата для призначення членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

 Комісією за результатами розгляду документів осіб, які подали заяви про участь у публічному конкурсі, прийнято рішення про допуск до участі в конкурсі наступних кандидатів:

  1. ЛАСТОВКА Неля Дмитрівна
  2. ВОЛКОВ Андрій Станіславович
  3. МЯГКОХОД Юрій Володимирович
  4. АЛПАТЬЄВА Наталя Юріївна
  5. СОЛОДКОВ Андрій Андрійович

Кандидату САВЕСКУЛ Валерії Олегівні відмовлено в допуску до участі в конкурсі у зв’язку з відсутністю необхідного стажу професійної діяльності у сфері права, визначеного частиною першою статті 94 Закону України "Про судоустрій і статус суддів".

Питання щодо допуску кандидатів СЛОТЮКА Сергія Володимировича, ГОНЧАРУКА Михайла Петровича, СЕМЕНОВА Олега Анатолійовича до участі в конкурсі відкладено для розгляду на наступному засіданні Комісії. 

Чергове засідання Комісії відбудеться 12 липня 2019 року в приміщенні Державної судової адміністрації України за адресою: 01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5 (вхід з вулиці Пилипа Орлика, 5), другий поверх, малий конференц-зал. Початок засідання о 10:00 годині.