Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Family-friendly суд та нестандартні ініціативи у 7ААС

18 червня 2019, 14:53

Керівник апарату 7ААС Олена Мілієнко як спікер взяла участь у панельній дискусії на тему: «Нові моделі компаній: сталі, інклюзивні та family friendly» в рамках літньої конференції HR Camp. Це унікальна подія, яка вже не один рік поспіль збирає разом експертів у сфері HR та управління, керівників напрямку найбільших українських та міжнародних компаній, сертифікованих бізнес-тренерів. HR Camp – це платформа для отримання найактуальнішої інформації, обміну ідеями та розвитку у сфері HR.

Чому Сьомий апеляційний адміністративний можна називати «family-friendly суд» та які позитивні європейські практики відкритого суду він впроваджує у своїй діяльності - тема, яку Олена Мілієнко предметно, практично та в кейсах розкрила у своєму виступі.

«Добробут суспільства залежить від забезпечення того, щоб усі його члени відчували, що їм належить частка участі у ньому, і не відчували себе виключеними з основного русла суспільного життя. Для цього необхідно, щоб усі групи, зокрема найбільш незахищені, мали можливість для поліпшення та підтримки свого добробуту», - зазначила керівник апарату 7ААС, розпочинаючи свою промову.

Наявний досвід 7ААС у створенні хороших умов роботи та середовища, дружнього до дітей та сімей працівників, неабияк зацікавили учасників конференції, тому їх фідбек був миттєвий. Після закінчення виступу послідували влучні запитання, зокрема що для 7ААС означає «family-friendly» і чому суд почав втілювати настільки нестандартні ініціативи, що вдавалось, а що викликало труднощі, та які результати їх реалізації, на які Олена Мілієнко надала повні та ґрунтовні відповіді.

https://7aac.gov.ua/family-friendly-sud-ta-nestandartni-iniciativi-u-7aas/ 

🔹🔹🔹

The Head of the 7AAC Apparatus Olena Milienko as speaker participates in the panel discussion on "New models of companies: constant, inclusive and family friendly" within the framework of the summer HR Camp. This is a unique event that collects experts in HR and management, directors of the largest Ukrainian and international companies, certified business trainers for several years now. HR Camp is the platform for getting the most up-to-date information, ideas exchange and HR development.

Why the Seventh Administrative Court of Appeal can be called a "family-friendly court" and what positive European open-court practices the court employs in its activities - a topic that Olena Milienko substantially and practically has revealed in her speech.

 

За повідомленням прес-служби суду