Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Чоловіка притягнуто до адміністративної відповідальності за грубе порушення правил рибальства

10 грудня 2019, 10:36

Беричівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винуватим  Ф. за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченего  частиною четвертою  статті 85  КУпАП  (порушення правил використання об'єктів тваринного світу).

Згідно протоколу на річці Гнилоп'ять с. Бистрик Бердичівського району громадянин Ф.  вчинив грубе порушення правил рибальства, а саме: здійснював лов риби за допомогою забороненого знаряддя лову – трьома сітками, при цьому зловив рибу - карась 40 екз., загальною вагою 4 кг., чим завдав шкоду державі в розмірі 680 грн.Такими діями Ф. порушив п. 3.15 абз.1 Правил любительського і спортивного рибальства, за що передбачена відповідальність згідно частиною четвертою статті 85 КУпАП.  У Ф. вилучено заборонене знаряддя лову - три сітки.

В судовому засіданні Ф. вину визнав, щиро розкаявся.

Беручи до уваги характер вчиненого правопорушення, особу Ф., ступінь його вини, майновий стан, а також те, що він щиро розкаявся у вчиненні адміністративного правопорушення, що у відповідності до пункту 1 частини першої статті  34 Кодексу України про адміністративні правопорушення є обставиною, що пом'якшує відповідальність за адміністративне правопорушення, Суд прийшов до висновку про накладення на нього стягнення у виді штрафу у розмірі двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340,00 грн.) з конфіскацією знарядь лову.

Суд визнав винуватим Ф. у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною четвертою статті 85 КУпАП, та наклав на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 340 грн.  Вилучене у Ф. заборонене знаряддя лову - три сітки, конфісковано.

 Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду  протягом десяти днів з дня її винесення.

 З повним текстом рішення можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

 

За повідомленням прес-служби суду