flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 10/5028/995/2012 від 26 грудня 2014 року

 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 45-24-38, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

26 грудня 2014 року                                        Справа № 10/5028/995/2012

Господарський суд Черкаської області у складі: головуючого судді Чевгуза О.В., із секретарем судового засідання Олійник І.С., за участю представників:

від  кредиторів: Свириденко В.М. – представник за довіреністю квартирно-експлуатаційного відділу м. Біла Церква, Сокур С.О. – представник за довіреністю державного концерну «Укроборонпром», Бодревська І.В. – представник за довіреністю Уманської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління Міндоходів у Черкаській області,

Єлисєєва О.О. – військовий прокурор,

керуючий санацією Смілянець С.М.,

від Головного управління юстиції у Черкаській області – Кривенко А.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Черкаської області у м. Черкаси клопотання керуючого санацією від 01.12.2014 №02-01/10/516-2014 про оголошення боржника банкрутом та введення процедури ліквідації, затвердження звіту про нарахування оплати послуг та звіту про використання коштів

у справі  за заявою управління Пенсійного фонду України в м. Умані та Уманському районі Черкаської області

до державного підприємства «Рубін», м. Умань

про визнання банкрутом, -

УХВАЛИВ:

Провадження у справі порушено господарським судом Черкаської області 04.07.2012 р.

03.12.2013 господарський суд виніс ухвалу про введення процедури санації боржника.

Керуючим санацією боржника являється арбітражний керуючий Смілянець Сергій Миколайович.

До суду надійшло клопотання керуючого санацією від 01.12.2014 №02-01/10/516-2014 про оголошення боржника банкрутом та введення процедури ліквідації, затвердження звіту про нарахування оплати послуг та звіту про використання коштів.

До початку судового засідання керуючий санацією направив суду клопотання про збільшення сум оплати та витрат, просить суд затвердити оплату послуг за період з 09.09.2014 по 26.12.2014 на суму 8761 грн. 90 коп. та звіт витрат на суму 4775 грн. 53 коп.

В судовому засіданні представники сторін, військовий прокурор та керуючий санацією клопотання про нарахування оплати послуг керуючого санацією та звіту про використання коштів підтримали.

Заслухавши учасників судового засідання, розглянувши матеріали справи, суд вважає клопотання про нарахування оплати послуг керуючого санацією та звіту про використання коштів таким, що підлягає до задоволення з  таких правових підстав та мотивів.

Відповідно до ч. ч. 13, 14, 16 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» кредитори можуть створювати фонд для оплати послуг, відшкодування витрат та виплати додаткової винагороди арбітражному керуючому (розпоряднику майна, керуючому санацією, ліквідатору). Формування фонду та порядок використання його коштів визначаються рішенням комітету кредиторів та затверджуються ухвалою господарського суду.

Оплата послуг арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого  санацією,  ліквідатора) за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень  встановлюється  та  виплачується  в розмірі, встановленому  комітетом  кредиторів і затвердженому господарським судом,  якщо інше не встановлено Законом,  але не  менше  двох мінімальних   заробітних   плат   та  не  більше  середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять  місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство.

Звіт про оплату послуг, відшкодування витрат арбітражного керуючого затверджується рішенням комітету кредиторів та ухвалою господарського суду. Ухвала може бути оскаржена у встановленому порядку.

Господарський суд приймає до уваги, що умови оплати послуг та звіт про витрати керуючого санацією були схвалені комітетом кредиторів 28.11.2014.

Відповідно до клопотання та рішення комітету кредиторів від 28.11.2014 комітет кредиторів прийняв рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом та введення процедури ліквідації.

В судовому засіданні представник державного концерну «Укроборонпром» пояснив, що до власника майна звернувся керівник товариства з обмеженою відповідальністю «КОНСУЛ-ІНВЕСТМЕНТ» з пропозицією провести санацію підприємства – боржника. Оскільки для потенціального інвестора потрібен час для подання комітету кредиторів проекту плану санації, представник державного концерну «Укроборонпром» просить суд відкласти розгляд клопотання про визнання боржника банкрутом на січень наступного року.

Учасники судового засідання проти відкладення розгляду справи в цій частині не заперечили.

Відповідно до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні, зокрема, через нез’явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; необхідність витребування нових доказів.

Про відкладення розгляду справи виноситься ухвала, в якій вказуються час і місце проведення наступного засідання.

          З огляду на вищезазначене, керуючись  ст. ст. 77. 86 ГПК України, ст. ст. 31, 24 Закону України  «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», суд -

 

УХВАЛИВ:

Затвердити звіт керуючого санацією арбітражного керуючого Смілянця С.М. про оплату послуг за період з 09.09.2014 по 26.12.2014 на суму 8761 грн. 90 коп. та звіт витрат на суму 4775 грн. 53 коп.

Розгляд клопотання керуючого санацією про оголошення боржника банкрутом відкласти в судовому засіданні на 12 год. 00 хв. 22 січня 2015 року в приміщенні господарського суду Черкаської області, м. Черкаси, бул. Шевченка, 307, каб. 225.

Зобов’язати голову комітету кредиторів скликати збори комітету, на якому визначити подальшу процедуру у справі та запропонувати господарському суду кандидатуру арбітражного керуючого для призначення на відповідну посаду. Протокол засідання комітету кредиторів надати суду до початку судового засідання.

У засідання суду викликати представників комітету кредиторів: квартирно-експлуатаційного відділу м. Черкаси, Уманської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління Міндоходів у Черкаській області, а також керуючого санацією Смілянця С.М., представників державного концерну «Укроборонпром» та боржника. 

Про час і місце розгляду судом скарги повідомити Міністерство юстиції України, Головне управління юстиції у Черкаській області, військового прокурора Черкаського гарнізону.

 

 

 Суддя                                                                              О.В. Чевгуз