flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Обов’язкова реєстрація державних установ в системі ЄСІТС

4 жовтня 2021 року набирає чинності Положення про порядок  функціонування окремих підсистем Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС).

Адвокати, нотаріуси, приватні виконавці, судові експерти, державні органи та органи місцевого самоврядування, суб’єкти господарювання державного та комунального секторів економіки повинні зареєструвати свої офіційні електронні адреси в ЄСІТС в обов’язковому порядку протягом 30 днів з початку її функціонування. Інші особи реєструють свої офіційні електронні адреси в ЄСІТС у добровільному порядку. Реєстрація в електронному кабінеті за посиланням https://id.court.gov.ua/ здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису. З початком роботи системи забезпечується можливість звернення до суду як в електронній, так і в паперовій формі. Використання сучасних технологій дозволить зекономити час та кошти на прибуття до суду та обмін документами.

 

Крім цього, з 4 жовтня 2021 року змінюється порядок подання апеляційних та касаційних скарг:

 

З початком функціонування підсистем «Електронний кабінет»,  «Електронний суд», підсистеми відеоконференцзв’язку:

 

 

Зазначені вище дії вчиняються з використанням підсистем (модулів) ЄСІТС у порядку, визначеному Положенням про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженим рішенням Вищої ради правосуддя від 17 серпня 2021 року № 1845/0/15-21, та нормами процесуального законодавства, що регулюють порядок вчинення таких дій після початку функціонування відповідних підсистем (модулів) ЄСІТС.

 

Оголошення надруковане у газеті «Голос України» №168 (7668) від 4 вересня 2021 року на 15 сторінці.