flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Спеціалізація суддів господарського суду Черкаської області

Спеціалізація суддів господарського суду Черкаської області

 

  1. Голова суду Чевгуз Олег Васильович та судді Васянович Анатолій Володимирович, Грачов Віктор Михайлович, Дорошенко Микола Васильович, Кучеренко Оксана Іванівна, Потапенко Вікторія Вікторівна, Скиба Григорій Миколайович розглядають усі категорії справ, за виключенням справ про банкрутство та спорів, пов’язаних із захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності.
  2. Судді Довгань Костянтин Іванович, Єфіменко Валерій Вікторович, Спаських Наталія Миколаївна розглядають усі категорії справ, в тому числі спори, пов’язані із захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності, за виключенням справ про банкрутство.
  3. Заступник голови суду Хабазня Юрій Андрійович та судді Боровик Сергій Сергійович, Гура Іван Іванович розглядають справи про банкрутство; справи за заявами про затвердження планів санації боржника до порушення справи про банкрутство; справи за позовами кредитора до ліквідаційної комісії на підставі статті 112 ЦК України (у разі відмови ліквідаційної комісії у задоволенні вимог кредитора або ухилення від їх розгляду)