flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Спеціалізація суддів господарського суду Черкаської області

Спеціалізація суддів господарського суду Черкаської області

 

  1. Голові господарського суду Черкаської області Чевгузу О.В., суддям Васяновичу А.В., Спаських Н.М., Кучеренко О.І., Довганю К.І., Грачову В.М., Дорошенку М.В., Скибі Г.М. встановлено однаковий суцільний розподіл справ без визначення їм конкретної спеціалізації по всім категоріям та підкатегоріям спорів відповідно до класифікатора справ, в тому числі окремі процесуальні питання; справи про банкрутство; справи за заявами про затвердження планів санації боржника до порушення справи про банкрутство; справи за позовами кредитора до ліквідаційної комісії на підставі статті 112 ЦК України (у разі відмови ліквідаційної комісії у задоволенні вимог кредитора або ухилення від їх розгляду); за виключенням спорів, пов’язаних із захистом на об’єкти інтелектуальної власності.

 

  1. Заступнику голови суду Хабазні Ю.А. та судді Боровику С.С. встановлено спеціалізацію з розгляду справ про банкрутство; справ за заявами про затвердження планів санації боржника до порушення справи про банкрутство; справ за позовами кредитора до ліквідаційної комісії на підставі статті 112 ЦК України (у разі відмови ліквідаційної комісії у задоволенні вимог кредитора або ухилення від їх розгляду); окремих процесуальних питань за виключенням заяв про забезпечення позову або доказів, заяв про відновлення втраченого провадження, виконання судових доручень іноземних судів, заяв про скасування судового наказу.

 

  1. Суддям Довганю К.І. та Спаських Н.М., додатково до спеціалізації, визначеної пунктом першим встановлено спеціалізацію з розгляду справ у господарських спорах, пов’язаних із захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності.