flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 01/1720 від 11 листопада 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 45-24-38, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

11 листопада 2014 року                                                     Справа № 01/1720

Господарський  суд  Черкаської  області  у складі головуючого судді Чевгуза О.В., при секретарі судового засідання Олійник І.С., за участю: 

від Смілянського міськрайонного центру зайнятості: Василенко В.І.,

керуючий санацією: не з’явився,

розпорядник майна Голінний А.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Черкаської області справу за заявою Смілянського комунального виробничого підприємства «Комунальник», м. Сміла, Черкаської області

про визнання банкрутом, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 01 вересня 2010 року порушено провадження у справі про банкрутство Смілянського комунального виробничого підприємства «Комунальник» (вул. Чапаєва, 2, м. Сміла, Черкаська область, код ЄДР 05431667).

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 14 вересня 2010 року введено процедуру санації боржника.

05.06.2014 розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Голінного А.М.  

         До суду з клопотанням про затвердження умов оплати послуг звернувся розпорядник майна боржника.     

Клопотання призначено до розгляду в судовому засіданні.   

Представники від Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області, товариства з обмеженою відповідальністю «Магнезол» у засідання не з’явились.   

Від Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області надійшло клопотання про розгляд справи без участі її представника, проти задоволення клопотання про затвердження розміру оплати послуг розпоряднику майна не заперечує.  

У судовому засіданні представник Смілянського міськрайонного центру зайнятості проти задоволення клопотання не заперечував.

Розпорядник майна подане ним клопотання підтримав та просив задовольнити.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши учасників провадження у справі про банкрутство боржника, суд вважає за необхідне клопотання розпорядника майна задовольнити з наступних правових підстав та мотивів. 

Відповідно до ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»  оплата послуг арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією,  ліквідатора) за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень  встановлюється  та  виплачується  в розмірі, встановленому  комітетом  кредиторів і затвердженому господарським судом,  якщо інше не встановлено Законом,  але не  менше  двох мінімальних   заробітних   плат   та  не  більше  середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять  місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство.

Згідно з протоколом зборів комітету кредиторів від 02 вересня 2014 року комітетом кредиторів вирішено затвердити розпоряднику майна арбітражному керуючому Голінному А.М. оплату послуг в розмірі двох мінімальних заробітних плат.

На підставі вищевказаного, керуючись ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

         Клопотання розпорядника майна задовольнити.   

          Затвердити розпоряднику майна Смілянського комунального виробничого підприємства «Комунальник» арбітражному керуючому Голінному А.М. оплату послуг в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання своїх обов’язків. 

 Суддя                                                                                    О.В. Чевгуз