flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 01/1720 від 17 червня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

17 червня 2014 року                                            Справа № 01/1720

   Суддя господарського суду Черкаської області Чевгуз О.В., розглянувши заяву керуючого санацією та розпорядника майна про витребування доказів   

у справі за заявою Смілянського комунального виробничого підприємства «Комунальник», м. Сміла, Черкаської області

про визнання банкрутом, -

 

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 01 вересня 2010 року порушено провадження у справі про банкрутство Смілянського комунального виробничого підприємства «Комунальник» (вул. Чапаєва, 2, м. Сміла, Черкаська область, код ЄДР 05431667).

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 03 вересня 2013 року введено процедуру санації боржника.   05 червня 2014 року керуючим санацією та розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Голінного Андрія Михайловича.       

Від керуючого санацією та розпорядника майна надійшла заява про витребування у відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Черкаського міського управління юстиції доказів, а саме інформаційних довідок з Державного реєстру прав на нерухоме майно.  

Заява керуючого санацією та розпорядника майна є обґрунтованою та такою, що підлягає до задоволення, виходячи з наступного.

Відповідно до ст. 5 Закону провадження  у  справах  про  банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Відповідно до ст. 38 Господарського процесуального кодексу України сторона або прокурор у разі неможливості самостійно надати докази вправі подати клопотання про витребування господарським судом доказів.

У клопотанні повинно бути зазначено:

1) який доказ витребовується;

2) обставини, що перешкоджають його наданню;

3) підстави, з яких випливає, що цей доказ має підприємство чи організація;

4) обставини, які може підтвердити цей доказ.

У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує необхідні докази.

Господарський суд може уповноважити на одержання таких доказів заінтересовану сторону.

Відповідно до ч. 9 ст. 13 Закону України  «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі – Закон)  розпорядник майна зобов'язаний аналізувати фінансову, господарську та інвестиційну діяльність боржника, його становище на товарних ринках, вживати заходів для захисту майна боржника.

          Згідно ч.6 ст. 17 Закону керуючий санацією зобов'язаний прийняти в господарське відання майно боржника та організувати проведення його інвентаризації, відкрити спеціальний рахунок для проведення санації та розрахунків з кредиторами, здійснювати заходи щодо стягнення дебіторської заборгованості перед боржником

 Відповідно до ст. ст. 31 , 13, 17 Закону запитувати і отримувати документи або їх копії від підприємств, установ, організацій, об'єднань, а також отримувати інформацію про майно боржника.   

На підставі зазначеного, з метою забезпечення майнових інтересів кредиторів, враховуючи необхідність правильного та своєчасного розгляду справи, додаткові докази, зазначені у заяві керуючого санацією та розпорядника майна, підлягають до витребування.

На підставі вищезазначеного, керуючись ст. ст. 38, 86 ГПК України, ст. ст. 31 , 13, 17  Закону України  «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», -     

 

УХВАЛИВ: 

Заяву керуючого санацією та розпорядника майна задовольнити.

          Витребувати у відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Черкаського міського управління юстиції інформаційну довідку з Державного реєстру прав на нерухоме майно з актуальними даними за суб’єктом -  Смілянське комунальне виробниче підприємство «Комунальник» (код ЄДРПОУ 05431667), за об’єктом нерухомого майна за адресою: Черкаська область, м. Сміла, вул. Чапаєва, 2.

          Витребувати у відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Черкаського міського управління юстиції інформаційну довідку з Державного реєстру прав на нерухоме майно з деталізованою інформацією про припинення за суб’єктом -  Смілянське комунальне виробниче підприємство «Комунальник» (код ЄДРПОУ 05431667), за об’єктом нерухомого майна за адресою: Черкаська область, м. Сміла, вул. Чапаєва, 2.

          Витребувати у відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Черкаського міського управління юстиції інформаційну довідку з Державного реєстру прав на нерухоме майно з деталізованою інформацією про зміни за суб’єктом -  Смілянське комунальне виробниче підприємство «Комунальник» (код ЄДРПОУ 05431667), за об’єктом нерухомого майна за адресою: Черкаська область, м. Сміла, вул. Чапаєва, 2.

Уповноважити арбітражного керуючого Голінного Андрія Михайловича (свідоцтво на право провадження діяльності арбітражного керуючого №1407 від 16.07.2013, адреса: м. Черкаси, вул. Канівська, 7, кв. 66, ідентифікаційний код 2913506757, паспорт серії НС №136409, виданий Соснівським РВ УМВС України в Черкаській області 25.06.1996) на подання письмових запитів.

Уповноважити арбітражного керуючого Голінного Андрія Михайловича на отримання витребуваних доказів.        

 

 

Суддя                                                                                                О.В. Чевгуз