flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 01/4813 від 16 вересня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 45-24-38, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

16 вересня 2014 року                                                     Справа №01/4813

          

Господарський  суд  Черкаської  області  у складі головуючого судді Чевгуза О.В., при секретарі судового засідання Олійник І.С., за участю учасників провадження у справі: 

від кредиторів: Роговий В.М. – представник за довіреністю Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області,

від боржника: представник не з’явився,

розпорядника майна – Постоленка В.О.,

від Головного управління юстиції у Черкаській області: Кривенко А.О. – представник за довіреністю,

від Державної акціонерної компанії «Хліб України»: представник не з’явився,

від прокуратури Черкаської області: представник не з’явився,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Черкаської області клопотання розпорядника майна від 01 серпня 2014 року №01-34/53 про продовження процедури розпорядження майном

у справі за заявою Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області та управління Пенсійного фонду України в Маньківському районі

до дочірнього підприємства Державної акціонерної компанії «Хліб України» «Потаське хлібоприймальне підприємство», с. Поташ, Маньківського району, Черкаської області

про визнання банкрутом, -

 

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 28 вересня 2007 року порушено провадження у справі про банкрутство дочірнього підприємства Державної акціонерної компанії «Хліб України» «Потаське хлібоприймальне підприємство» (с. Поташ, Маньківського району, Черкаської області, вул. Черняховського, 2, код ЄДР 00952605).

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 26 травня 2008 року введено процедуру розпорядження майном боржника, розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Постоленка Володимира Олексійовича.

Від розпорядника майна надійшло клопотання від 01 серпня 2014 року №01-34/53 про продовження процедури розпорядження майном у зв’язку з прийняттям відповідного рішення комітетом кредиторів на зборах, що відбулися 01 серпня 2014 року.

Клопотання призначено до розгляду в судовому засіданні.

У судовому засіданні представник  Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області та розпорядник майна клопотання підтримали та просили задовольнити.

Представник Головного управління юстиції у Черкаській області проти продовження процедури розпорядження майном не заперечила.

Справа розглядається в порідку ст. 75 Господарського процесуального кодексу України за наявними в ній матеріалами.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши присутніх у судовому засіданні представників, суд вважає за необхідне клопотання розпорядника майна задовольнити з наступних правових підстав та мотивів.

 Відповідно до ст. 13 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі – Закон) розпорядник майна призначається на строк не більше ніж на шість місяців. Цей строк може бути продовжений або скорочений судом за клопотанням комітету кредиторів чи самого розпорядника майна або власника (органу, уповноваженого управляти майном) боржника.

Згідно з ст. 16 Закону до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про внесення пропозицій господарському суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника.

Згідно з протоколом зборів комітету кредиторів №12 від 01 серпня 2014 року комітет кредиторів прийняв рішення про звернення до суду з клопотанням про продовження строку процедури розпорядження майном.

На підставі вищевказаного, керуючись ст.ст. 13, 16 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, суд, -

 

УХВАЛИВ:

Клопотання розпорядника майна задовольнити.

         Продовжити строк процедури розпорядження майном дочірнього підприємства Державної акціонерної компанії «Хліб України»  «Потаське хлібоприймальне підприємство» та повноважень розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Постоленка Володимира Олексійовича на шість місяців.

       

Суддя                                                                                   О.В. Чевгуз