flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 01/5026/333/2011 від 20 жовтня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 45-24-38, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

 

 20 жовтня 2014 року                                        Справа № 01/5026/333/2011

 

Суддя господарського суду черкаської області Чевгуз О.В., розглянувши матеріали справи за заявою управління Пенсійного фонду України в Соснівському районі м. Черкаси

до державного підприємства «Черкаське будівельно-монтажне управління», м. Черкаси

про визнання банкрутом, -

 

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 21 лютого 2011 року порушено провадження у справі про банкрутство державного підприємства «Черкаське будівельно-монтажне управління» (вул. Одеська, 1, м. Черкаси, ідентифікаційний код 07848615), введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, накладено арешт на все майно боржника.

         Ухвалою господарського суду Черкаської області від 05 квітня 2011 року введено процедуру розпорядження майном. Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Ноговського Ігоря Леонідовича.

         Ухвалою господарського суду Черкаської області від 09 листопада 2011 року затверджено мирову угоду, провадження у справі припинено.

Ухвалою від 18.03.2014 розірвано мирову угоду, укладену між державним підприємством «Черкаське будівельно-монтажне управління» (вул. Одеська, 1, м. Черкаси, код ЄДР 07848615) та головою комітету кредиторів.

Введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та процедуру розпорядження майном боржника. Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Ноговського Ігоря Леонідовича.

          Розпорядник майна звернувся до суду з клопотанням про продовження строку процедури розпорядження майном боржника на шість місяців.

Дослідивши матеріали справи, вбачається за необхідне клопотання розпорядника майна задовольнити з наступних правових підстав та мотивів.

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі – Закон) розпорядник майна призначається на строк не більше ніж на шість місяців. Цей строк може бути продовжений або скорочений судом за клопотанням комітету кредиторів чи самого розпорядника майна або власника (органу, уповноваженого управляти майном) боржника.

Згідно з ст. 16 Закону до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про внесення пропозицій господарському суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника.

Згідно з протоколом зборів комітету кредиторів №8 від 07 жовтня 2014 року комітет кредиторів прийняв рішення про продовження строку процедури розпорядження майном та повноважень розпорядника майна.

На підставі вищевказаного, керуючись ст. 13, п. 8 ст. 16 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, суд, -

                                                                                                               

УХВАЛИВ:

         Клопотання розпорядника майна задовольнити.

         Продовжити строк процедури розпорядження майном державного підприємства «Черкаське будівельно-монтажне управління» та повноважень розпорядника майна боржника – арбітражного керуючого Ноговського Ігоря Леонідовича на шість місяців.

                           
        Суддя                                                                                 О.В. Чевгуз