flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 01/5026/442/2011 від 3 жовтня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 45-24-38, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

 

          03 жовтня 2014 року                              Справа № 01/5026/442/2011

 

         Суддя господарського  суду Черкаської  області Чевгуз О.В., розглянувши клопотання розпорядника майна про продовження процедури розпорядження майном боржника

у справі за заявою товариства з обмеженою відповідальністю “РСЗ”, м. Київ

до товариства з обмеженою відповідальністю “Нафта Транс”, с. Червона Слобода, Черкаський район, Черкаська область

про визнання банкрутом, -

 

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 09 березня 2011 року порушено провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю “Нафта Транс”  (вул. Жовтнева, 15, с. Червона Слобода, Черкаський район, Черкаська область, код ЄДР 35634364), введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, накладено арешт на все майно боржника.

         Ухвалою від 24 березня 2011 року введено процедуру розпорядження майном боржника, розпорядником майна 26 квітня 2011 року призначено арбітражного керуючого Голінного Андрія Михайловича.

          Розпорядник майна звернувся до суду з клопотанням від 23.09.2014 про продовження строку процедури розпорядження майном боржника на шість місяців.

Дослідивши матеріали справи, вбачається за необхідне клопотання розпорядника майна задовольнити з наступних правових підстав та мотивів.

Відповідно до ст. 13 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (далі – Закон) розпорядник майна призначається на строк не більше ніж на шість місяців. Цей строк може бути продовжений або скорочений судом за клопотанням комітету кредиторів чи самого розпорядника майна або власника (органу, уповноваженого управляти майном) боржника.

Згідно з ст. 16 Закону до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про внесення пропозицій господарському суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника.

Згідно з протоколом зборів комітету кредиторів №9 від 23 вересня 2014 року комітет кредиторів прийняв рішення про продовження строку процедури розпорядження майном та повноважень розпорядника майна строком на шість місяців.

На підставі вищевказаного, керуючись ст. 13, п. 8 ст. 16 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, суд, -

                                                                                                               

УХВАЛИВ:

         Клопотання розпорядника майна задовольнити.

         Продовжити строк процедури розпорядження майном товариства з обмеженою відповідальністю “Нафта Транс” та повноважень розпорядника майна боржника – арбітражного керуючого Голінного Андрія Михайловича на шість місяців.

 

                           

        

Суддя                                                                                 О.В. Чевгуз