flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 01/5026/638/2011 від 25 березня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 45-24-38, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

 25 березня 2014 р.                                                                                                Справа №01/5026/638/2011

        

Господарський суд Черкаської області у складі: головуючого судді Чевгуза О.В., із секретарем Олійник І.С., за участю представників:

від  кредиторів: представники не з’явились,

ліквідатора – Занька М.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси клопотання ліквідатора про затвердження йому оплати послуг

у справі за заявою державної податкової інспекції у Чорнобаївському районі

до фізичної особи-підприємця Очкуся Степана Івановича, смт. Чорнобай, Черкаської області

про визнання банкрутом відсутнього боржника, -

 

ВСТАНОВИВ:

Господарським судом Черкаської області 29 березня 2011 року на підставі ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі – Закон) порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника – фізичної особи-підприємця Очкуся Степана Івановича (вул. Пушкіна, 11, смт. Чорнобай, Черкаської області, ідентифікаційний код 1909806670).

         Постановою господарського суду Черкаської області від 07 квітня 2011 року боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута 26 лютого 2013 року призначено арбітражного керуючого Занька Миколу Миколайовича.

До суду з клопотанням від 12 березня 2014 року №1167 про затвердження розміру оплати послуг звернувся ліквідатор банкрута.     

Розгляд клопотання призначений у судовому засіданні.

Представники кредиторів в судове засідання не з’явились, про причини неявки не повідомили.

Ліквідатор у судовому засіданні клопотання про затвердження  оплати послуг в розмірі двох мінімальних заробітних плат підтримав в повному обсязі з підстав у ньому викладених та просив задовольнити.

Справа розглядається в порідку ст. 75 Господарського процесуального кодексу України за наявними в ній матеріалами.

         Заслухавши у судовому засіданні доводи ліквідатора, дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне клопотання ліквідатора задовольнити з наступних правових підстав та мотивів.

Відповідно до ч. ч. 13, 14 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» кредитори можуть створювати фонд для оплати послуг, відшкодування витрат та виплати додаткової винагороди арбітражному керуючому (розпоряднику майна, керуючому санацією, ліквідатору). Формування фонду та порядок використання його коштів визначаються рішенням комітету кредиторів та затверджуються ухвалою господарського суду.

Оплата послуг арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого  санацією,  ліквідатора) за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень  встановлюється  та  виплачується  в розмірі, встановленому  комітетом  кредиторів і затвердженому господарським судом,  якщо інше не встановлено Законом,  але не  менше  двох мінімальних   заробітних   плат   та  не  більше  середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять  місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство.

Згідно з протоколом зборів комітету кредиторів від 09 січня 2014 року вирішено встановити оплату послуг арбітражного керуючого в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожний місяць здійснення ним своїх повноважень.

На підставі вищевказаного, керуючись ч. ч. 13, 14 ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, суд, -

 

УХВАЛИВ:

         Клопотання ліквідатора задовольнити.

Затвердити ліквідатору фізичної особи-підприємця Очкуся Степана Івановича арбітражному керуючому Заньку Миколі Миколайовичу оплату послуг в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожний місяць здійснення ним своїх повноважень.

 

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

 

 

Суддя                                                                                         О.В. Чевгуз