flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 01/5026/965/2012 від 21 травня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 45-24-38, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

 21 травня 2014 року                                                              Справа №01/5026/965/2012

             Суддя господарського суду Черкаської  області Чевгуз О.В.,  розглянувши клопотання ліквідатора банкрута про продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою управління Пенсійного фонду України в Кам’янському районі, Кам’янського районного центру зайнятості, Кам’янського комунального підприємства теплових мереж, науково-виробничого підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Енерго-Моторс»

до комунального підприємства «Кам’янське виробниче управління житлово-комунального господарства», м. Кам’янка, Черкаська область

про  визнання банкрутом, -

 

ВСТАНОВИВ:

           Постановою господарського суду Черкаської області від 12 листопада 2012 року боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Назаренка Сергія Анатолійовича.    

Ліквідатор банкрута звернувся до суду з клопотанням про продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора. 

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі – Закон)  суб’єкт господарської діяльності може бути визнаний банкрутом тільки в разі встановлення господарським судом його неспроможності відновити свою платоспроможність та задовольнити визнані судом вимоги кредиторів не інакше як через застосування ліквідаційної процедури.

Відповідно до ст. 22 Закону строк ліквідаційної процедури не може перевищувати дванадцяти місяців. Господарський суд може продовжити цей строк на шість місяців, якщо інше не передбачено цим Законом.

Ліквідатор зобов’язаний вчинити ліквідаційні заходи і передати на затвердження господарському суду звіт та ліквідаційний баланс у встановлений строк.

Відповідно до ст. 24 Закону ліквідатор (ліквідаційна комісія) виконують свої повноваження до завершення ліквідаційної процедури в порядку, встановленому цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

Враховуючи наявність незадоволених вимог кредиторів та ліквідаційної маси, приймаючи до уваги, що у встановлені законом строки завершити процедуру ліквідації банкрута не вдалось, вбачається за необхідне продовжити  строк  ліквідаційної  процедури   та повноважень ліквідатора на  шість  місяців.

На  підставі  зазначеного, керуючись ст. ст. 22, 24  Закону  України  «Про відновлення  платоспроможності  боржника  або  визнання  його  банкрутом», ст. 86 ГПК України, -

                                              

УХВАЛИВ:

         Клопотання ліквідатора банкрута задовольнити. 

         Продовжити  строк  ліквідаційної  процедури  комунального підприємства «Кам’янське виробниче управління житлово-комунального господарства» та повноважень ліквідатора банкрута – арбітражного керуючого Назаренка Сергія Анатолійовича на шість місяців.

 

Зобов’язати ліквідатора вжити заходів щодо завершення ліквідаційної процедури у встановлені терміни та за результатами виконаної роботи надати суду та кредиторам звіт.

                           

        

Суддя                                                                                 О.В. Чевгуз