flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/1380/21 від 15 листопада 2021 року (відкриття провадження у справі про банкрутство)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 45-24-38, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність

(підготовче засідання)

15 листопада 2021 року                                        м. Черкаси                                        Справа № 925/1380/21

Господарський суд Черкаської області в складі головуючого судді Чевгуза О.В., з секретарем судового засідання  Брус Л.П., за участю представників:

від боржника: Каленська С.С. – адвокат,

арбітражного керуючого Смілянця С.М.,

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в приміщенні Господарського суду Черкаської області заяву Фізичної особи-підприємця Процько Людмили Володимирівни про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність,

ВСТАНОВИВ:

Фізична особа-підприємець Процько Людмила Володимирівна звернулася до Господарського суду Черкаської області з заявою, у якій просить:

  1. прийняти до розгляду заяву про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника Фізичної особи-підприємця Процько Людмили Володимирівни;
  2. відкрити провадження у справі про неплатоспроможність;
  3. призначити керуючим реструктуризацією арбітражного керуючого Смілянця Сергія Миколайовича.

Заявник зазначає, що зареєстрована як фізична особа-підприємець з 24.06.2005, станом на момент подання заяви розмір прострочених зобов’язань перед кредиторами становить більше 30 розмірів мінімальної заробітної плати – 1 652 643,00 грн, надала конкретизований список кредиторів із зазначенням суми грошових вимог кредиторів, підстав виникнення зобов’язань, зазначила про відсутність необхідних коштів та майна.

Заявником подані декларація про майновий стан боржника за 2018-2020 роки, докази авансування боржником на депозитний рахунок суду винагороди керуючому реструктуризацією за три місяці виконання повноважень; інформація про відсутність непогашеної судимості; відомості про рахунки боржника.

Ухвалою від 25.10.2021 Господарський суд Черкаської області  прийняв до розгляду заяву про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність; призначив підготовче засідання на 15 листопада 2021 року.

Зазначену ухвалу надіслано на адреси заявника, арбітражному керуючому, органу державної виконавчої служби, державному реєстратору за місцезнаходженням боржника, ГУ ДПС у Черкаській області, Сектору з питань банкрутства у Черкаській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).

Від арбітражного керуючого Смілянця Сергія Миколайовича надійшла заява від 01.11.2021 № 82, в якій він надає згоду на участь у справі про банкрутство Фізичної особи-підприємця Процько Людмили Володимирівни та повідомляє про те, що не належить до категорії осіб, які не можуть бути призначені керуючим реструктуризацією у справі про банкрутство та не є зацікавленою особою щодо боржника.

В підготовчому засіданні представник боржника підтримала заяву, пояснила, що підприємницьку діяльність боржник фактично не здійснює, просила суд відкрити провадження у справі про неплатоспроможність та призначити керуючим реструктуризацією арбітражного керуючого Смілянця С.М.

Арбітражний керуючий підтримав заяву про участь.

Дослідивши в підготовчому засіданні надані боржником документи та заслухавши пояснення представника боржника, суд встановив таке.

Частиною 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.

Цей Кодекс встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника – юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів, а також відновлення платоспроможності фізичної особи.

Статтею 1 Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що неплатоспроможність – це неспроможність боржника виконати після настання встановленого строку грошові зобов’язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом

Відповідно до статті 113 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про неплатоспроможність боржника - фізичної особи, фізичної особи-підприємця здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб, з урахуванням особливостей, встановлених цією Книгою.

Частиною першою статті 115 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справі про неплатоспроможність боржника - фізичної особи може бути відкрито лише за заявою боржника.

Так, 18.10.2021 (згідно з відбитком на поштовому конверті) Фізична особа-підприємець Процько Людмила Володимирівна звернулася до Господарського суду Черкаської області з заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, в порядку Книги четвертої Кодексу України з процедур банкрутства.

В обґрунтування поданої заяви боржник зазначає, що у неї відсутні фінансові можливості погашати вимоги у розмірі 1 652 643,00 грн.

Відповідно до ч. 1 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства у підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, з’ясовує наявність підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, а також вирішує інші питання, пов’язані з розглядом заяви.

Відповідно до ст. 116 Кодексу боржник повинен надати конкретизований список кредиторів із зазначенням загальної суми грошових вимог кредиторів, а також щодо кожного кредитора (боржника) – його імені або найменування, його місцезнаходження або місця проживання, ідентифікаційного коду юридичної особи або реєстраційного номера облікової картки платника податків та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті), суми грошових вимог (загальної суми заборгованості, заборгованості за основним зобов’язанням та суми неустойки (штрафу, пені) окремо), підстав виникнення зобов’язань, а також строку їх виконання згідно із законом або договором.

З матеріалів справи вбачається, що Фізична особа-підприємець Процько Людмила Володимирівна має заборгованість перед такими кредиторами:

  1. Фізична особа підприємець Свідерський Олександр Сергійович на загальну суму 150 000,00 грн, яка виникла на підставі договору поворотної фінансової допомоги від 09.02.2020 № 1, за умовами якого:

ФОП Свідерський О.С. (Позикодавець)  зобов’язується передати на строк Позичальнику грошові кошти в розмірі, установленому Договором, за заявками останнього, а ФОП Прцько Л.В., (Позичальник) зобов’язується повернути Позикодавцю таку ж суму грошових коштів (далі – Кошти) (п. 1.1.);

загальна орієнтована сума даного Договору становить 150 000,00 гривень (сто п’ятдесят тисяч гривень 00 коп.). ПДВ за даною операцією не передбачено (п. 2.1.);

за цим Договором проценти Позичальником не нараховуються та не сплачуються (п.2.2.);

Позикодавець   зобов’язаний   впродовж   трьох   календарних   днів   з   моменту отримання усного замовлення від Позичальника надати грошові кошти у готівковій формі. Позика може бути надана, як на всю суму договору одноразово так і періодичними траншами у сумах згідно усних заявок Позичальника (п. 3.1.);   

Кошти вважаються переданими Позичальникові в момент їх зарахування на поточний рахунок Позичальника або в касу ФОП (п. 3.2.);

строк надання грошових коштів – до 25.02.2020 (п. 3.3.);

строк повернення коштів – до 31.12.2020 (п. 4.1.);

строк повернення коштів, установлений в п. 4.1., може бути продовжено за погодженням сторін, що оформляється додатковою угодою до Договору (п. 4.2.);

сума коштів підлягає поверненню шляхом її перерахування на поточний рахунок Позикодавця або у готівковій формі (п. 5.1.);

днем повернення коштів вважається день зарахування грошової суми (її частини), що надавалась, на поточний рахунок Позикодавця або надходження у касу ФОП (п. 5.2.).

Відповідно до прибуткового касового ордеру від 09.02.2020 № 1 на підставі договору від 09.02.2020 ФОП Прцько Л.В. прийняла від ФОП Свідерського О.С. 150 000,00 грн.    

У зв’язку з порушеннями зобов’язань за вказаним договором станом на 31.12.2020 утворилася заборгованість в розмірі 150 000,00 грн.

  1. Адвокат Каленська Світлана Семенівна. Заборгованість виникла на підставі договору про надання правової допомоги від 01.10.2019, за умовами якого КЛІЄНТ (Процько Л.В.) доручає, а АДВОКАТ (Каленська С.С.) приймає на себе зобов’язання надавати Клієнту консультації з питань цивільного, адміністративного, кримінального та податкового права; організовувати ведення претензійно-позовної роботи по матеріалам, що підготовлені Клієнтом; надавати Клієнту правову допомогу щодо захисту прав та інтересів останнього в судах, органах державної влади, на підприємствах, в установах, організаціях всіх форм власності та підпорядкування (ведення справи); представляти інтереси Клієнта по захисту прав та інтересів по адміністративним, цивільним та кримінальних справах судами загальної юрисдикції, судами апеляційної та касаційної інстанції, по інших справах (цивільних, адміністративних та господарських), що стосуються захисту його прав та законних інтересів; банківських та казначейських установах; у правоохоронних органах, що входять до складу Міністерства внутрішніх справ України, Служби Безпеки України, Прокуратури України, фіскальних органів, тощо, в зв’язку із чим користуватися від імені Клієнта всіма правами, передбаченими чинним законодавством України; в державній виконавчій службі з питань, пов’язаних з пред’явленням до виконання та/або виконанням виконавчих документів; з питань, що стосуються виконання виконавчих листів та наказів судів будь-яких інстанцій, приймати участь у процесах щодо виконання судових рішень, подавати та підписувати заяви пов’язані із сплатою судового збору та його повернення, тощо, а Клієнт зобов’язується сплатити гонорар (винагороду) за надану правову допомогу та компенсувати фактичні витрати на її надання в обсязі та на умовах, визначених Договором (п. 1.1.).

Гонорар складається з суми вартості послуг, а саме 100 000,00 грн (п. 4.2.).

Факт наданих послуг підтверджується актом приймання передачі виконаних робіт (п. 4.5.).

Підставою для сплати гонорару є рахунок-фактура (п. 4.6.).

Клієнт сплачує гонорар у день отримання рахунку-фактури (п. 4.7.).

Договір про надання правової допомоги за своєю правовою природою є договором про надання послуг, який в свою чергу, врегульовано Главою 63 ЦК України. Зокрема, стаття 903 ЦК України передбачає, що якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов’язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.

31 грудня 2020 року сторони підписали акт про прийняття-передачі виконаних робіт (послуг), відповідно до якого адвокат надав послуги по виконанню договору, вартість робіт становить 100 000,00 грн.

В матеріалах справи наявний рахунок-фактура  від 10.10.2019 № 1.       

У зв’язку з порушеннями зобов’язань за вказаним договором станом на 31.12.2020 утворилася заборгованість в розмірі 100 000,00 грн.

  1. ГУ ДПС у Черкаській області на загальну суму 1 250 000,00 грн: 1 000 000,00 грн штрафні санкції за платежем акцизний податок на пальне, 250 000,00 грн штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, що підтверджується податковим повідомленням-рішенням від 18.09.2020 № 016723000901, податковим повідомленням-рішенням від 18.09.2020 № 016623000901 та податковими вимогами від 27.08.2021 №№ 0029202-1305-2324, 0029173-1305-2305.
  2. Державна служба України з питань праці Управління Держпраці у Черкаській області на загальну суму 152 643,00 грн, що підтверджується постановами Управління Держпраці у Черкаській області про накладення штрафу від 19.06.2018 №№ ЧК-437/362/АВ/П/ПТ/МГ/ІП-ФС-320, ЧК-437/362/АВ/П/ПТ/МГ/ІП-ФС-321, постановами Головного державного виконавця Христинівського районного відділу державної виконавчої служби Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції (м. Київ) від 18.02.2021 та від 19.02.2021 про повернення виконавчого документа стягувачу.

Отже, загальна сума заборгованості боржника перед кредиторами  складає 1 652 643,00 грн: 250 000,00 грн сума заборгованості за основним зобов’язанням, 1 402 643,00 грн сума неустойки (штраф, пеня).

Частиною другою статті 115 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що боржник має право звернутися до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність у разі, якщо:

1) розмір прострочених зобов’язань боржника перед кредитором (кредиторами) становить не менше 30 розмірів мінімальної заробітної плати;

2) боржник припинив погашення кредитів чи здійснення інших планових платежів у розмірі більше 50 відсотків місячних платежів за кожним з кредитних та інших зобов’язань упродовж двох місяців;

3) ухвалено постанову у виконавчому провадженні про відсутність у фізичної особи майна, на яке може бути звернено стягнення;

4) існують інші обставини, які підтверджують, що найближчим часом боржник не зможе виконати грошові зобов’язання чи здійснювати звичайні поточні платежі (загроза неплатоспроможності).

Відповідно до ч. 3 ст. 115 Кодексу України з процедур банкрутства до складу грошових вимог, у тому числі щодо сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції.

Процько Людмила Володимирівна є фізичною особою-підприємцем, дата запису в  Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 24.06.2005, номер запису: 20160000000000379.

Відповідно до довідки МВС України серії ІІА № 2405686 ТСЦ № 7142 РСЦ ГСЦ МВС в Черкаській області станом на 05.07.2021 Поцько Л.В. не знятої чи не погашеної судимості не має.

Членами родини Процько Людмили Володимирівни, згідно з даними з Декларації про майновий стан боржника, є чоловік Процько Олег Володимирович.

Відповідно до Декларацій про майновий стан боржника за 2018-2020 роки, Інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно, судом встановлено, що у боржника відсутнє зареєстроване майно.

Боржник отримав дохід від господарської діяльності за 2018 рік в розмірі 75 000,00 грн; за 2019 рік в розмірі 72 000,00 грн; за 2020 рік в розмірі 60 000,00 грн.

Суд прийшов до висновку, що у заявника відсутні достатні доходи, які б могли надати можливість виконати грошові зобов’язання перед кредиторами в строк, що надає йому право звернутися до господарського суду з заявою про відкриття провадження у справі про його неплатоспроможність на підставі п. 1 ч. 2 ст. 115 Кодексу України з процедур банкрутства.

Відповідно до проекту плану реструктуризації боргів, що наданий боржником, оскільки загальна сума грошових вимог усіх кредиторів 1 652 643,00 грн, а загальна сума всіх активів та пасивів в грошовому еквіваленті  10 126,14 грн, реалізувати основну мету плану шляхом відновлення платоспроможності неможливо.

Відповідно до частини 3 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства, за наслідками підготовчого засідання господарський суд постановляє ухвалу про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність або про відмову у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність.

Відповідно до частини 4 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства Господарський суд постановляє ухвалу про відмову у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність, якщо: 1) відсутні підстави для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність; 2) боржник виконав зобов`язання перед кредитором (кредиторами) у повному обсязі до підготовчого засідання суду; 3) боржника притягнуто до адміністративної або кримінальної відповідальності за неправомірні дії, пов`язані з неплатоспроможністю; 4) боржника визнано банкрутом протягом попередніх п’яти років.

В підготовчому засіданні судом не було встановлено підстав для відмови у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність передбачених у ч. 4 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства.

За наслідками розгляду у підготовчому засіданні заяви Фізичної особи-підприємця Процько Людмили Володимирівни про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, суд вважає за необхідне заяву задовольнити, відкрити провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи-підприємця.

Відповідно до п. 2, 4 ч. 5 ст. 119 Кодексу України з процедур банкрутства, в ухвалі про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника господарський суд зазначає про введення процедури реструктуризації боргів боржника; призначення керуючого реструктуризацією.

Відповідно до ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства, кандидатура арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією визначається судом шляхом автоматизованого відбору із застосуванням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, за принципом випадкового вибору.

Відповідно до пункту 21 «Прикінцеві та перехідні положення» Кодексу України з процедур банкрутства в редакції Закону України від 05.06.2020 № 686-IX, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом.

Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією.

Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу.

Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.

Боржник при зверненні до суду із заявою про відкриття провадження у справі про свою неплатоспроможність запропонував кандидатуру арбітражного керуючого Смілянця С.М.

Частиною третьою статті 28 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що розпорядником майна, керуючим реструктуризацією, керуючим санацією, ліквідатором, керуючим реалізацією не можуть бути призначені арбітражні керуючі:

1) які є заінтересованими особами у цій справі;

2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня відсторонення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років;

3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов’язків, визначених цим Кодексом;

4) які мають конфлікт інтересів;

5) які здійснювали раніше повноваження приватного виконавця щодо примусового виконання судових рішень або рішень інших органів (посадових осіб), у яких боржник був стороною виконавчого провадження;

6) які є близькими особами боржника - фізичної особи.

До призначення арбітражним керуючим особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до осіб, зазначених у цій частині.

Арбітражний керуючий Смілянець С.М. подав таку заяву. Кандидатура відповідає вимогам частини третьої статті 28  Кодексу України з процедур банкрутства.

З огляду на викладене Господарський суд Черкаської області вважає за можливе призначити керуючим реструктуризацією боржника арбітражного керуючого Смілянця С.М.

На підставі викладеного, керуючись ст. 28, 114, 119-121 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 86, 233-235 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд Черкаської області

УХВАЛИВ:

  1. Відкрити провадження у справі про неплатоспроможність Фізичної особи-підприємця Процько Людмили Володимирівни (вул. Набережна, 24, с. Ліщинівка, Уманський район, Черкаська область, ідентифікаційний код 2750521608, д.н. 22.04.1975).
  2. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.
  3. Ввести процедуру реструктуризації боргів боржника.
  4. Призначити керуючим реструктуризацією Фізичної особи-підприємця Процько Людмили Володимирівни арбітражного керуючого Смілянця Сергія Миколайовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 429 видане Міністерством юстиції України 07.03.2013, наказ від 20.02.2013 № 300/5, адреса для поштової кореспонденції: вул. Горького, 14, м. Умань, Черкаська область, 20300, адреса: вул. Велика фонтанна, 68А, м. Умань, Черкаська область, 20300, ідентифікаційний код 2417112996).
  5. Встановити розмір оплати послуг арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого реструктуризацією Фізичної особи-підприємця Процько Людмили Володимирівни у розмірі п’яти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб за кожен місяць виконання ним повноважень, джерелами сплати грошової винагороди керуючого реструктуризацією є авансування боржником, що внесено на депозитний рахунок господарського суду.
  6. Вжити заходів щодо забезпечення вимог кредиторів шляхом заборони боржнику відчужувати майно.
  7. Встановити строк для подання керуючому реструктуризацією боржника до господарського суду відомостей про результати розгляду вимог кредиторів до 16 грудня 2021 року.
  8. Встановити строк проведення керуючим реструктуризацією боржника виявлення, складання опису майна боржника (проведення інвентаризації) та визначення його вартості до 16 грудня 2021 року.
  9. Встановити керуючому реструктуризацією боржника строк для підготовки та подання до господарського суду плану реструктуризації боргів боржника до 20.01.2022.
  10. Зобов’язати контролюючий орган, визначений Податковим кодексом України, надати керуючому реструктуризацією та суду інформацію про доходи боржника та членів його сім’ї і про майно, задеклароване такими особами при перетині кордону.
  11. Зобов’язати орган державної прикордонної служби надати керуючому реструктуризацією та суду інформацію про перетинання боржником та членами його сім’ї державного кордону за останні три роки. А саме щодо чоловіка Процька Олега Володимировича (ідентифікаційний код 2702218218, д.н. 25.12.1973).
  12. Зобов’язати банки, в яких у боржника відкрито рахунки, надати керуючому реструктуризацією боржника та суду інформацію про залишок коштів на рахунках боржника.
  13. Визначити дату попереднього засідання суду у справі – 20 січня 2022 року о 09 год. 30 хв. в приміщенні Господарського суду Черкаської області за адресою: бульвар Шевченка, будинок 307, зал судових засідань № 217, м. Черкаси, Черкаська область, 18005.
  14. Оприлюднити на офіційному веб-порталі судової влади України повідомлення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність Фізичної особи-підприємця Процько Людмили Володимирівни, із зазначенням повного найменування боржника, його поштової адреси та адреси господарського суду, номера справи, відомостей про керуючого реструктуризацією, строк подання заяв кредиторів з вимогами до боржника.
  15. Надіслати ухвалу: боржнику, керуючому реструктуризації Смілянцю С.М., контролюючому органу, визначеному Податковим кодексом України (ГУ ДПС у Черкаській області), органам, які здійснюють контроль за правильністю та своєчасністю справляння податків і зборів (обов’язкових платежів), страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування, місцевому суду загальної юрисдикції, органу державної виконавчої служби, органу державної прикордонної служби, банкам, в яких відкрито рахунки боржника (АТ КБ «Приватбанк», АТ «Універсал Банк»), державному реєстратору за місцезнаходженням боржника, Сектору з питань банкрутства у Черкаській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).

Ухвала суду набрала законної сили 15.11.2021 і може бути оскаржена в апеляційному порядку до Північного апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 254-257 та п. 17.5 розділу ХІ Перехідні положення Господарського процесуального кодексу України.

Повний текст ухвали складено та підписано 18.11.2021.

Суддя                                                                                                                          О.В. Чевгуз