flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 925/74/13-г від 28 жовтня 2014 року

 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 45-24-38, inbox@ck.arbitr.gov.ua

 

УХВАЛА 

 

28 жовтня 2014 року                                                Справа № 925/74/13-г

 

Господарський суд Черкаської області у складі: головуючого судді Чевгуза О.В., із секретарем Олійник І.С., за участю представників:

від  кредиторів: представники не з’явились,

ліквідатора Ярмолінського Ю.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Черкаської області у м. Черкаси клопотання про продовження строку ліквідаційної процедури, клопотання про затвердження звіту про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого за період з 01.04.2014 по 22.08.2014 та усунення ліквідатора від виконання обов’язків, а також клопотання про скасування арештів з коштів банкрута, що знаходяться на розрахункових рахунках,

у справі  за заявою прокурора Катеринопільського району в інтересах держави в особі Катеринопільської об'єднаної державної податкової інспекції (правонаступником якої є Звенигородська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Черкаській області)

до товариства з обмеженою відповідальністю «КПІ-Сервіс», смт. Катеринопіль, Черкаська область

про визнання банкрутом, -

 

ВСТАНОВИВ:

18 січня 2013 року господарський суд Черкаської області за заявою прокурора Катеринопільського району в інтересах держави в особі Катеринопільської об'єднаної державної податкової інспекції порушив провадження у справі про банкрутство боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю "КПІ-Сервіс" згідно з положеннями ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі – Закон) як такого, що відсутній.

Провадження у справі згідно з частиною першою розділу Х Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» від 22.12.2011, здійснюється згідно з положеннями Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» в редакції до 19.01.2013.

31 січня 2013 року господарський суд  прийняв постанову про визнання боржника банкрутом та відкрив процедуру його ліквідації.

Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Ярмолінського Юрія Васильовича.

Від ліквідатора до суду надійшли клопотання про продовження строку ліквідаційної процедури, клопотання про затвердження звіту про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого за період з 01.04.2014 по 22.08.2014 та усунення ліквідатора від виконання обов’язків, а також клопотання про скасування арештів з коштів банкрута, що знаходяться на розрахункових рахунках.

         В судовому засіданні ліквідатор підтримав клопотання та просив їх задовольнити з підстав та мотивів, зазначених у клопотаннях.

         Представники кредиторів у судове засідання не з’явився, про причини неявки суду не повідомили.

         Голову комітету кредиторів - Звенигородську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Черкаській області, було зобов’язано судом до дня судового засідання скликати збори комітету кредиторів, на яких розглянути звіт про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого, питання заміни ліквідатора, зняття арештів з рахунків банкрута та прийняти відповідне рішення. Протокол засідання комітету кредиторів надати суду.

         Вимоги суду виконані не були, комітетом кредиторів не розглянуті звіт про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого, питання заміни ліквідатора, зняття арештів з рахунків банкрута.

         В судовому засіданні оголошувалась перерва до 28.10.2014.

         Заслухавши ліквідатора, дослідивши наявні у справі матеріали, суд вважає, що клопотання ліквідатора про припинення його повноважень підлягає до задоволення, розгляд решти клопотань належить відкласти.

         Відповідно до ч. 3 ст. 24 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (далі – Закон),  ліквідатор (ліквідаційна комісія) виконують свої повноваження до завершення ліквідаційної процедури  в порядку, встановленому цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

Згідно з ст. 31 Закону  арбітражний керуючий, окрім іншого, має право подавати до господарського суду заяву про дострокове припинення своїх обов’язків.

Враховуючи заяву ліквідатора про небажання виконувати обов’язки ліквідатора даного підприємства, суд вважає за можливе достроково припинити обов’язки останнього.

Оскільки комітет кредиторів вимоги суду щодо розгляду питання про заміну ліквідатора не виконав, ніхто з арбітражних керуючих не зголосився на призначення ліквідатором у даній справі, господарський суд звернувся із запитом на автоматичне визначення кандидатури арбітражного керуючого.

Згідно з довідкою від 27.10.2014 автоматизована система у якості кандидата на призначення ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю «КПІ-Сервіс» відібрала арбітражного керуючого Сінєльникова Валерія Васильовича, свідоцтво арбітражного керуючого №296 від 25.02.2013.

Відповідно до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні, зокрема, через нез’явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; необхідність витребування нових доказів.

Про відкладення розгляду справи виноситься ухвала, в якій вказуються час і місце проведення наступного засідання.

          З огляду на вищезазначене, керуючись  ст. ст. 77. 86 ГПК України, ст. ст. 31, 24 Закону України  «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», суд -

 

УХВАЛИВ:

         Припинити повноваження ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю «КПІ-Сервіс»  арбітражного керуючого Ярмолінського Юрія Васильовича.

Ліквідатором товариства з обмеженою відповідальністю «КПІ-Сервіс»  призначити арбітражного керуючого Сінєльникова Валерія Васильовича, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №296 від 25.02.2013, проспект Возз’єднання, 7А, офіс 325, ідентифікаційний код 2391515059.

Зобов’язати арбітражного керуючого Ярмолінського Юрія Васильовича у строк до 06.11.2014 передати ліквідатору товариства з обмеженою відповідальністю «КПІ-Сервіс» арбітражному керуючому Сінєльникову Валерію Васильовичу фінансово-бухгалтерську документацію та матеріальні цінності підприємства – банкрута.

Розгляд клопотань ліквідатора про продовження строку ліквідаційної процедури, про затвердження звіту про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого, скасування арештів з коштів банкрута відкласти у судовому засіданні на 11 год. 30 хв. 11 листопада 2014 року.

Засідання провести в приміщенні господарського суду м. Черкаси, бул. Шевченка, 307,  каб. 216, тел. канцелярії 45-24-38.

Зобов’язати голову комітету кредиторів – Звенигородську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Черкаській області до дня судового засідання скликати збори комітету кредиторів, на яких розглянути звіт про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого, зняття арештів з рахунків банкрута та прийняти відповідне рішення. Протокол засідання комітету кредиторів надати суду.

У судове засідання викликати повноважних представників Публічного акціонерного товариства «Банк Перший», Звенигородської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області  та ліквідатора.

Постанову Київського апеляційного господарського суду від 31.03.2014 про скасування ухвали господарського суду Черкаської області від 09.01.2014 про затвердження звіту ліквідатора та припинення провадження у справі направити державному реєстратору за місцем реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю «КПІ-Сервіс»  для поновлення його реєстрації у ЄДРПО України.

Представникам мати при собі документи, які підтверджують їх повноваження на представництво сторін та особу (довіреність, паспорт).

 

 

 

 Суддя                                                                              О.В. Чевгуз