flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 925/962/14 від 16 грудня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 45-24-38, inbox@ck.arbitr.gov.ua

 УХВАЛА

 

      16 грудня 2014 року                                       Справа № 925/962/14

         Господарський суд Черкаської області в складі головуючого судді – Чевгуза О.В., при секретарі –  Олійник І.С., за участю

розпорядника майна: Данченка А.С.,

від кредиторів: представники не з’явилися,

від боржника: Суслова І.Є. – представник за довіреністю від 16.06.2014 №5,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси справу за заявою фізичної особи-підприємця Шаравського Віктора Алдіфовича, м. Вінниця

до товариства з обмеженою відповідальністю «ЛакіЛюкс», м. Черкаси

про  визнання банкрутом, -

 

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 17.06.2014 порушено провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «ЛакіЛюкс» (вул. Університетська, 33, м. Черкаси, код ЄДР 33209852). Введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та процедуру розпорядження майном боржника. Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Данченка А.С.

Ухвалою попереднього засідання на 10 годину 00 хвилин 25 вересня 2014 року призначено засідання суду, на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про припинення провадження у справі про банкрутство або ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду.

Комітет кредиторів у засіданні 26.11.2014 прийняв рішення звернутись до господарського суду із клопотаннями про введення процедури санації боржника та призначення керуючим санацією арбітражного керуючого Данченка А.С.

На виконання рішення комітету кредиторів розпорядник майна звернувся до суду з відповідними клопотаннями.

В судовому засіданні розпорядник майна та представник боржника клопотання підтримали та просили задовольнити.

Представник фізичної особи-підприємця Шаравського В.А. та Чернецького К.Ю. до початку судового засідання направив суду клопотання, у яких просить суд розглядати без його участі клопотання про введення санації, яке підтримує повністю.

Заслухавши розпорядника майна та представника боржника, дослідивши матеріали справи, суд вважає клопотання розпорядника майна такими, що підлягають до задоволення, з таких правових підстав та мотивів.

Відповідно до. ст. 28 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (у редакції Закону України від 22.12.2011 №4212-VI, що набрав чинності з 19.01.2013) (далі – Закон) під санацією розуміється система заходів, що здійснюються під час провадження у справі про банкрутство з метою запобігання визнанню боржника банкрутом та його ліквідації, спрямована на оздоровлення фінансово-господарського становища боржника, а також задоволення в повному обсязі або частково вимог кредиторів шляхом реструктуризації підприємства, боргів і активів та/або зміни організаційно-правової та виробничої структури боржника.

Господарський суд за клопотанням комітету кредиторів виносить ухвалу про введення процедури санації строком на шість місяців.

Відповідно до ст. 26 Закону до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про відкриття процедури санації та про погодження кандидатури керуючого санацією.

На засіданні комітету кредиторів 26.11.2014 членами комітету кредиторів одноголосно прийнято рішення про введення процедури санації по справі, призначення керуючим санацією арбітражного керуючого Данченка А.С. та про звернення до господарського суду з клопотанням про відкриття процедури санації.

Рішення про введення процедури санації обґрунтовано тим, що компанія фізична особа – підприємець Шевчук А.А. готовий виступити інвестором після введення процедури санації в справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю «ЛакіЛюкс», а також наявність у підприємства – боржника активів, достатніх для задоволення вимог кредиторів.

Присутній в судовому засіданні розпорядник майна Данченко А.С. повідомив про відсутність заперечень щодо прийнятого комітетом кредиторів рішення про призначення його керуючим санацією у справі.

З огляду на вищевикладене, суд визнає за необхідне ввести процедуру санації боржника строком на шість місяців, керуючим санацією по справі призначити розпорядника майна арбітражного керуючого Данченко А.С.

Враховуючи викладене та керуючись ст. ст. 26-28 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -


УХВАЛИВ:

Ввести процедуру санації товариства з обмеженою відповідальністю «ЛакіЛюкс» (вул. Університетська, 33, м. Черкаси, код ЄДР 33209852) строком на шість місяців до 16.06.2015.

Керуючим санацією товариства з обмеженою відповідальністю «ЛакіЛюкс» призначити арбітражного керуючого Данченка Андрія Сергійовича, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1176 від 17 червня 2013 року, вул. Гвардійців Широнівців, 14-Б, кв. 4, ідентифікаційний код 2910510799.

Зобов'язати керуючого санацією протягом трьох місяців з дня винесення ухвали про санацію боржника подати комітету кредиторів для схвалення план санації боржника. Схвалений комітетом кредиторів план санації та протокол засідання комітету кредиторів подати до господарського суду для затвердження не пізніше п'яти днів з дня проведення засідання комітету кредиторів.

Скасувати арешт на майно боржника, накладений господарським судом Черкаської області ухвалою від 17.06.2014.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

 
СУДДЯ                                                                           О.В. Чевгуз