flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 01-14-01/100 від 13жовтня 2016 року (оплата послуг арбітражного керуючого)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

13 жовтня 2016 року                               Справа № 01-14-01/100

          Господарський  суд  Черкаської  області  у складі головуючого судді Гури І.І., секретар судового засідання Євтушенко Б.В., за участю:

представника за довіреністю – Пащенко О.В. (від ліквідатора банкрута),

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси клопотання ліквідатора банкрута про затвердження витрат арбітражного керуючого у справі за заявою Шполянського виробничого управління житлово-комунального господарства про визнання банкрутом,

ВСТАНОВИВ:

         Постановою суду від 20.12.2012 боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Левченка Василя Миколайовича.  

09.09.2016 від ліквідатора банкрута надійшло клопотання про затвердження витрат арбітражного керуючого в сумі 224       658,89 грн.         Клопотання призначено до розгляду в судовому засіданні.

 11.10.2016 від ліквідатора банкрута надійшов супровідний лист зі звітом від 31.08.216 (з урахуванням виправленої арифметичної помилки).

Учасники комітету кредиторів банкрута, банкрут та Шполянська міська рада представників у судове засідання не направили, хоча були належним чином повідомлені про місце та час судового засідання, що підтверджується повідомленнями про вручення поштових відправлень.

13.10.2016 від міського голови Шполянської міської ради електронною поштою надійшов лист про те, що проти клопотання ліквідатора банкрута не заперечує,  просить суд здійснити його розгляд без участі представника.

                   У судовому засіданні представник ліквідатора банкрута клопотання (з урахуванням виправленої арифметичної помилки) підтримала та просила задовольнити.   

Заслухавши доводи та пояснення представника ліквідатора банкрута, дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне клопотання ліквідатора банкрута задовольнити з наступних правових підстав та мотивів. 

Відповідно до ч. 1 ст. 5 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»  (далі –  Закон)  провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами.

Згідно зі ст. 31 Закону кредитори можуть створювати фонд для оплати послуг, відшкодування витрат та виплати додаткової винагороди арбітражному керуючому (розпоряднику майна, керуючому санацією, ліквідатору). Формування фонду та порядок використання його коштів визначаються рішенням комітету кредиторів та затверджуються ухвалою господарського суду.

Звіт про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого затверджується рішенням комітету кредиторів та ухвалою господарського суду. Ухвала може бути оскаржена у встановленому порядку.

Питання про затвердження витрат арбітражного керуючого затверджено рішенням комітету кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів №21 від 31.08.2016). 

Таким чином, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання ліквідатора банкрута.

Керуючись ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 86 ГПК України, суд  

УХВАЛИВ: 

Клопотання ліквідатора банкрута задовольнити.

Затвердити витрати арбітражного керуючого Левченка В.М. в сумі 224 658,89 грн.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

           

Суддя                                                                І.І. Гура