flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 01/5026/1943/2011 від 4 листопада 2015 року (припинення провадження у справі)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

         "04" листопада 2015 р.                                  Справа № 01/5026/1943/2011

           Господарський суд Черкаської області в особі судді Гури І.І., при секретарі судового засідання Мирошниченко Б.В., за участю: ліквідатора банкрута – Голінного А.М, представника ПАТ “Державний ощадний банк України” - Лесечка О.В. за довіреністю, розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду  клопотання  ліквідатора банкрута про затвердження звіту ліквідатора та припинення провадження у справі за заявою товариства з обмеженою відповідальністю “Украгротрейд” про визнання його банкрутом, -

ВСТАНОВИВ:

         Постановою господарського суду Черкаської області від 09.02.2012   боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Голінного Андрія Михайловича.  

            06.10.2015 ліквідатор банкрута, арбітражний керуючий Голінний А.М.,  подав до суду клопотання, в якому просить:

1) затвердити звіт ліквідатора, арбітражного керуючого Голінного А.М., та ліквідаційний баланс банкрута;

2)затвердити арбітражному керуючому Голінному А.М. звіт про відшкодування витрат під час виконання повноважень розпорядника майна та ліквідатора ТОВ “Украгротрейд” на суму 28   843,79 грн;

3) затвердити арбітражному керуючому Голінному А.М. звіт про оплату послуг за весь час виконання ним повноважень розпорядника майна та ліквідатора ТОВ “Украгротрейд” на суму 105 647,99 грн;

4) ліквідувати ТОВ “Украгротрейд” як юридичну особу в зв’язку із банкрутством;

5) провадження у справі припинити.

Клопотання призначено до розгляду в судовому засіданні.  

Усі учасники провадження у справі про банкрутство були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута.

Від директора ВКФ "Інтерсетан" надійшла заява про розгляд справи без участі представника кредитора, проти задоволення клопотання ліквідатора банкрута про затвердження звіту ліквідатора та припинення провадження у справі не заперечує.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута заявлене клопотання підтримав з підстав, викладених у ньому.  Представник ПАТ “Державний ощадний банк України” проти задоволення клопотання не заперечив. 

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

         Дослідивши матеріали справи, заслухавши учасників провадження у справі про банкрутство боржника,  встановивши, що ліквідатором виконані всі необхідні дії для встановлення активів боржника, задоволення вимог кредиторів, приймаючи до уваги, що за результатами ліквідаційного балансу у банкрута не залишилося майна, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора банкрута. 

Звіти про оплату послуг на суму 105647,99 грн. та відшкодування витрат на суму 28843,79 грн. підтверджуються доданими до звітів документами, у зв’язку з чим підлягають затвердженню.

Суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута про проведення ліквідаційної процедури банкрута та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 09.09.2015.

 2.Затвердити арбітражному керуючому Голінному А.М. звіт про відшкодування витрат під час виконання повноважень розпорядника майна та ліквідатора ТОВ “Украгротрейд” на суму 28   843,79 грн.

  3.Затвердити арбітражному керуючому Голінному А.М. звіт про оплату послуг за весь час виконання ним повноважень розпорядника майна та ліквідатора ТОВ “Украгротрейд” на суму 105   647,99 грн.

    4.Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю “Украгротрейд” (бул. Шевченка, 335, м. Черкаси,  код ЄДР 30374469) як юридичну особу-банкрута.

 5.Провадження у справі припинити.

     Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

           Повний текст ухвали складено 05.11.2015.

           Суддя                                                                               І.І. Гура