flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 01/5026/646/2012 від 8 жовтня 2015 року (заміна кредитора його правонаступником)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА

  "08" жовтня 2015 р.                                        Справа № 01/5026/646/2012

         Суддя господарського суду Черкаської області Гура І.І., розглянувши клопотання Христинівської об'єднаної державної податкової інспекції  Головного управління ДФС у Черкаській області про заміну сторони по справі на правонаступника у справі за заявою прокурора Христинівського району в інтересах держави в особі Христинівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області до товариства з обмеженою відповідальністю “Верхнячка-цукор”, смт. Верхнячка, Христинівський район, Черкаська область про визнання  банкрутом, -

                                                        ВСТАНОВИВ:

Ухвалою підготовчого засідання від 08.05.2012 визнано вимоги Христинівської міжрайонної державної податкової інспекції до товариства з обмеженою відповідальністю “Верхнячка-цукор”.

Ухвалою попереднього засідання від 13.11.2012 визнано вимоги кредиторів у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю “Верхнячка-цукор”, у тому числі, Христинівської міжрайонної державної податкової інспекції Черкаської області.

         Ухвалою від 08.01.2014 задоволено клопотання Христинівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області про заміну кредитора, замінено Христинівську міжрайонну державну податкову інспекцію Черкаської області Державної податкової служби на її правонаступника – Христинівську об’єднану державну податкову інспекцію Головного управління Міндоходів у Черкаській області (вул. Гонти, 2, м. Христинівка, Христинівського району, Черкаської області, код ЄДР 38776330).

14.09.2015 від Христинівської об'єднаної державної податкової інспекції  Головного управління ДФС у Черкаській області надійшло клопотання про заміну сторони по справі правонаступника, а саме провести заміну кредитора по справі Христинівську об’єднану державну податкову інспекція Головного управління Міндоходів у Черкаській області на її правонаступника Христинівську об'єднану державну податкову інспекцію  Головного управління ДФС у Черкаській області

Клопотання підлягає до задоволення з наступних підстав.

Правонаступництво підтверджуються постановою Кабінету Міністрів України  від 06.08.2014 року №311 “Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України”, Порядком здійснення заходів, пов’язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.10.2011 року №1074, випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Відповідно до частини 2 статті 25 ГПК України, усі дії, вчинені в судовому процесі до вступу у справу правонаступника, обов'язкові для нього так само, як вони були обов'язкові для особи, яку правонаступник замінив.

Керуючись статтями 25, 86 Господарського процесуального кодексу України, Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

УХВАЛИВ:

1.Клопотання  Христинівської об'єднаної державної податкової інспекції  Головного управління ДФС у Черкаській області про заміну сторони по справі на правонаступника задовольнити.

          2.Замінити кредитора Христинівську об’єднану державну податкову інспекція Головного управління Міндоходів у Черкаській області на її правонаступника Христинівську об'єднану державну податкову інспекцію  Головного управління ДФС у Черкаській області (Черкаська обл., м. Христинівка, вул. Гонти, буд. 2, ідентифікаційний код 39787013).

         Суддя                                                                                          Гура І.І.