flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 01/5026/847/2011 від 4 листопада 2015 року (припинення провадження у справі)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

         "04" листопада 2015 р.                                     Справа № 01/5026/847/2011

           Господарський суд  Черкаської  області у складі судді Гури І.І., при секретарі судового засідання Мирошниченко Б.В., за участю представників: ліквідатора банкрута - Тімофєєва В.С. за довіреністю, ПАТ “Райффайзен Банк Аваль” - Грушевого Ю.В. за довіреністю, розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні суду у м. Черкаси поданий ліквідатором банкрута на затвердження звіт та ліквідаційний баланс банкрута у справі за заявою фізичної особи–підприємця Амеліна Олега Юрійовича, с. Свидівок, Черкаського району, Черкаської області та товариства з обмеженою відповідальністю “Сатурн Сервіс”, м. Сімферополь до фізичної особи–підприємця Доманського Володимира Миколайовича, с. Яснозір’я, Черкаського району, Черкаської області  про визнання банкрутом, - 

ВСТАНОВИВ:

     Постановою господарського суду Черкаської області від 31 липня 2012 року боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Солдаткіна Сергія Вячеславовича.      

            14.09.2015 ліквідатор банкрута подав суду звіт та ліквідаційний баланс банкрута на затвердження.

Усі учасники провадження у справі про банкрутство були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута.

У судовому засіданні представник  ліквідатора банкрута  підтримав клопотання  ліквідатора з підстав, викладених у ньому. Представник ПАТ “Райффайзен Банк Аваль” клопотання підтримав. 

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

         Дослідивши матеріали справи, заслухавши учасників провадження у справі про банкрутство боржника,  встановивши, що ліквідатором виконані всі необхідні дії для встановлення активів боржника, задоволення вимог кредиторів, приймаючи до уваги, що за результатами ліквідаційного балансу у банкрута не залишилося майна, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора банкрута. 

Суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як фізична особа-підприємець – ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута про проведення ліквідаційної процедури банкрута та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 11.09.2015.

2.Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи – підприємця Доманського Володимира Миколайовича (с. Яснозір’я, Черкаський район, Черкаська область, ідентифікаційний код 2679420310) у зв’язку з визнанням його банкрутом.

3.Провадження у справі припинити.

     Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

 Повний текст ухвали складено 05.11.2015.

           Суддя                                                                               І.І. Гура