flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 05/14/2187 від 8 вересня 2015 року (затвердження звіту ліквідатора)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

 "08" вересня 2015 р.                                                  Справа № 05/14/2187

         Господарський  суд  Черкаської  області у складі судді Гури І.І., при секретарі судового засідання - Мирошниченко Б.В., за участю: ліквідатора банкрута – арбітражного керуючого Лахненка Є.М., представників за довіреностями:   Медик В.О. (від ліквідатора банкрута), Хоменко В.І. (від ПАТ “Крушинський птахівничий комплекс”), Тесля В.І. (від Смілянської ОДПІ), Лисенко Н.В. (від Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Черкаській області), Андрєєва А.О. (від ТОВ “Медком Маркетинг і Продаж Україна”), розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання ліквідатора банкрута про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, завершення ліквідаційної процедури у справі за заявою Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції до товариства з обмеженою відповідальністю “Пан Маркет” про визнання банкрутом відсутнього боржника, -

ВСТАНОВИВ:

      Постановою господарського суду Черкаської області від 03.12.2013 боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Лахненка Є.М.    

       До суду 17 серпня 2015 року з клопотанням про затвердження звіту та ліквідаційного балансу звернувся ліквідатор банкрута.   

Клопотання призначено до розгляду в судовому засіданні.  

Від представника ПАТ “Неос Банк” надійшло клопотання, у якому просить суд задовольнити клопотання ліквідатора банкрута про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута без участі представника ПАТ “Неос Банк” . 

У судовому засіданні ліквідатор банкрута клопотання підтримав. Представник ліквідатора банкрута клопотання підтримав, повідомив, що був виявлений один актив, який був реалізований та спрямований  на погашення боргу заставного кредитора та на процедуру банкрутства боржника, на сьогодні процедура завершена, можливі розрахунки проведені, просив  клопотання ліквідатора банкрута задовольнити. Представники кредиторів проти задоволення клопотання не заперечували.

Судом встановлено, що майнові активи у банкрута відсутні, вимоги кредиторів не погашені.

Суд вважає, що ліквідатором виконані усі необхідні дії для виявлення документації і майнових активів боржника та покладені на нього Законом обов’язки. Приймаючи до уваги, що за результатами ліквідаційного балансу у банкрута не залишилося майна, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс погоджено з комітетом кредиторів, суд вважає за необхідне звіт та  ліквідаційний баланс затвердити, припинити підприємницьку діяльність боржника.

Згідно ст. 46 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (далі – Закон) після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються: відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси; відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії договорів купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна; реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів; довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню.

Звіт ліквідатора має бути схвалений комітетом кредиторів, власником майна (органом, уповноваженим управляти майном) боржника (для державних підприємств або підприємств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків).

Якщо ліквідатор не виявив майнових активів, що підлягають включенню до складу ліквідаційної маси, він зобов'язаний подати господарському суду ліквідаційний баланс, який засвідчує відсутність у банкрута майна.

Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

Відповідно до п.6 ч.1 ст.83 Закону господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо, зокрема, затверджений звіт ліквідатора в порядку, передбаченому цим Законом

         На підставі зазначеного, керуючись ст. 46, п.6 ч.1 ст.83 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Лахненка Є.М., та ліквідаційний баланс станом на 15.07.2015.             

          2.Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю “Пан Маркет” (вул. Блюхера, 6, м. Сміла, Черкаська область, код ЄДРПОУ 36292152) як юридичну особу в зв’язку із банкрутством.      

3. Провадження у справі припинити.  

     Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

           Суддя                                                                                      І.І. Гура