flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 10-18/5218 від 15 січня 2015 року (задоволення клопотання)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 45-24-38, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА

  15 січня 2015 року                                           Справа № 10-18/5218

Господарський  суд Черкаської області у складі судді Гури І.І., при секретарі судового  засідання - Мирошниченко Б.В., за участю представника  Головного управління юстиції у Черкаській області - Степаненка В.В. за довіреністю, розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні суду клопотання розпорядника майна боржника - арбітражного керуючого  Новосельцева В.П. про затвердження звіту про оплату послуг арбітражного керуючого  - розпорядника майна боржника та звіту про відшкодування витрат арбітражного керуючого, пов’язаних з виконанням обов’язків розпорядника майна боржника у справі  за заявою Управління Пенсійного фонду України в м. Смілі Черкаської області до державного підприємства “Приладобудівний завод “Райдуга” про визнання банкрутом, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою суду від 09 вересня 2014 року введено процедуру санації боржника - державного підприємства “Приладобудівний завод “Райдуга” (Черкаська область, м. Сміла, вул. Мазура, 24, код ЄДРПОУ 22794058) на строк дванадцять місяців. Керуючим санацією призначено керівника боржника Ромашову Любов Степанівну. Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Новосельцева Володимира Петровича (м. Черкаси, вул. Добровольського, буд. 38/2, свідоцтво №478 від 14.03.2013). Зобов’язано керуючого санацією Ромашову Любов Степанівну в строк до трьох місяців розробити план санації боржника та подати план санації для схвалення комітетом кредиторів, затвердження господарським судом. У разі наявності інвесторів план санації розробити та погодити за їх участю.

Ухвалою від 17.12.2014 справу № 10-18/5218 прийнято до свого провадження суддею Гурою І.І., призначено до розгляду у судове засідання на 10 год. 30 хв. 15 січня 2015 року клопотання розпорядника майна боржника - арбітражного керуючого  Новосельцева В.П. про затвердження звіту про оплату послуг арбітражного керуючого  - розпорядника майна боржника та звіту про відшкодування витрат арбітражного керуючого, пов’язаних з виконанням обов’язків розпорядника майна боржника, а також  клопотання Міністерства промислової політики України про заміну учасника провадження у справі. Зобов’язано керуючого санацією Ромашову Л.С. в строк до 23.12.2014 повідомити суд про стан виконання вимог ухвали суду від 09.09.2014  та надати інформацію щодо мір прийнятих для цього. У судове засідання викликано розпорядника майна, керуючого санацією, представника Міністерства промислової політики України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ініціюючого кредитора та повідомити всіх кредиторів.

У клопотанні розпорядника майна боржника - арбітражний керуючий  Новосельцев В.П   просить суд:

- розглянути клопотання розпорядника майна боржника від 09.08.2014;

- затвердити звіт про оплату послуг арбітражного керуючого  - розпорядника боржника Новосельцева В.П. від 15.08.2014 на загальну суму 73440,00 грн.;

- затвердити звіт про відшкодування витрат арбітражного керуючого Новосельцева В.П., пов’язаних з виконанням обов’язків ліквідатора у справі про банкрутство державного підприємства “Приладобудівний завод “Райдуга” в сумі 10745,71 грн.

Керуючий санацією (керівник боржника) - Ромашова Л.С. у судове засідання не з'явилась , вимоги ухвали від 17.12.2014 не виконала  з невідомих суду причин, хоча належним чином повідомлена  судом про судове засідання шляхом направлення  ухвали суду на адресу боржника, що підтверджується поштовим повідомленням  про вручення ухвали від 17.12.2014 уповноваженому боржника 22.12.2014

Учасники комітету кредиторів представників  у судове засідання не направили  з невідомих суду причин, хоча належним чином повідомлялися  про дату та час судового засідання, що підтверджується  відміткою канцелярії суду про відправлення на ухвалі  суду від 17.12.2014 . Лише від  представника Смілянської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області надійшла заява, у якій він просить суд судове засідання  по розгляду клопотання  розпорядника майна боржника про затвердження звіту про оплату послуг та звіту про відшкодування витрат арбітражного керуючого, пов'язаних  з виконанням  обов'язків в процедурі банкрутства  боржника провести без участі представника Смілянської ОДПІ, розглянувши при цьому вказане клопотання.

Розпорядник майна боржника - арбітражний керуючий Новосельцев В.П. у судове засідання не з'явився, надіслав клопотання про розгляд  справи без його участі, пояснив, що прибути для участі у розгляді призначених клопотань не має можливості у зв'язку з відрядженням, окрім того, повідомив , що на виконання  листа Смілянської  ОДПІ від 12.11.2014 ним скликано збори комітету кредиторів на предмет розгляду плану санації боржника на 13.01.2015, також на адресу Смілянської  ОДПІ направлено листа з проханням повідомити про результати проведеного засідання комітету кредиторів боржника, таким чином пояснення щодо затвердження плану санації чи відкладення засідання щодо його затвердження в повній мірі володіє керуючий санацією та учасники комітету кредиторів боржника, на підставі викладеного він  просить суд, задовольнити  його клопотання про затвердження  звіту про оплату  послуг та відшкодування витрат  і судове засідання провести без його участі.

Суд вважає можливим розгляд клопотання  розпорядника майна боржника - арбітражного керуючого  Новосельцева В.П. про затвердження звіту про оплату послуг арбітражного керуючого  - розпорядника майна боржника та звіту про відшкодування витрат арбітражного керуючого, пов’язаних з виконанням обов’язків розпорядника майна боржника, за наявними у справі матеріалами.

У судовому засіданні представник Головного управління юстиції  у Черкаській області не заперечив  проти задоволення клопотання розпорядника майна боржника - арбітражного керуючого Новосельцева В.В. про затвердження його звітів.

Судом встановлено   наступне.

 Ухвалою суд від 01.07.2010 відкрито процедуру розпорядження майном боржника.

Ухвалою суду від 19.01.2011 розпорядником майна боржника – державного підприємства “Приладобудівний завод “Райдуга” призначено арбітражного керуючого Новосельцева Володимира Петровича.

Ухвалою суду від 19.12.2011 затверджено оплату послуг арбітражного керуючого Новосельцева Володимира Петровича в розмірах та на умовах, встановлених рішенням комітету кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів від 04.07.2011 р.).

Ухвалою суду від 19.06.2014 клопотання розпорядника майна боржника про продовження строку процедури розпорядження майном, подане на підставі рішення комітету кредиторів задоволено, продовжено строк процедури розпорядження майном державного підприємства “Приладобудівний завод “Райдуга” та повноважень розпорядника майна боржника строком на два місяці.

  Згідно з частиною першою розділу Х Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 22.12.2011 р. провадження у цій судовій справі здійснюється згідно з положеннями Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції до 19.01.2013.

Згідно з п. 16 ст. 3-1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" звіт про оплату послуг, відшкодування витрат арбітражного керуючого затверджується рішенням комітету кредиторів та ухвалою господарського суду. Ухвала може бути оскаржена у встановленому порядку.

Згідно протоколу зборів комітету кредиторів боржника від 18.06.2014  комітетом кредиторів боржника ухвалено: затвердити  звіт про оплату послуг  арбітражного керуючого Новосельцева В.П., пов'язаних з виконанням обов'язків розпорядника майна боржника станом на 01.06.2014 р. в сумі 67 350,00 грн.; затвердити  звіт про відшкодування витрат арбітражного керуючого, пов'язаних з виконанням  обов'язків розпорядника майна боржника станом на 16.06.2014 в сумі 10 745,71 грн.

 Згідно протоколу зборів комітету кредиторів боржника від 15.08.2014 комітетом кредиторів боржника  ухвалено: затвердити  звіт про оплату  послуг арбітражного керуючого Новосельцева В.П., пов'язаних з виконанням  обов'язків розпорядника майна боржника за період з 01.06.2014 по 15.08.2014 в сумі 6 090,00 грн.

За викладених обставин, суд вважає за можливе затвердити арбітражному керуючому Новосельцеву В.П. звіт про оплату послуг  розпорядника майна боржника та звіт про відшкодування витрат арбітражного керуючого, пов’язаних з виконанням обов’язків розпорядника майна боржника.

Враховуючи викладене,  керуючись ст. 3-1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції від 04.11.2012, ст. 86 ГПК України -

УХВАЛИВ:

Задовольнити заяву представника Смілянської ОДПІ та клопотання розпорядника майна боржника - арбітражного керуючого Новосельцева В.П. про проведення судового засідання з розгляду клопотання розпорядника майна боржника без їх участі.

Задовольнити клопотання  розпорядника майна  - арбітражного керуючого Новосельцева В.П.

Затвердити звіт № 1 про оплату послуг арбітражного керуючого  Новосельцева В.П. , пов'язаних з виконанням  обов'язків розпорядника майна боржника станом на  15.08.2014 на загальну суму 73440,00 грн.

Затвердити звіт за № 1 від 16.06.2014  про відшкодування витрат арбітражного керуючого Новосельцева В.П., пов’язаних з виконанням обов’язків розпорядника майна боржника в сумі 10745,71 грн.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

         Повне рішення складено 19 січня 2015 року.

Суддя                                                                          І.І. Гура