flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 10/5026/995/2012 від 13 липня 2017 року (оплата послуг арбітражного керуючого)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА

"13" липня 2017 р.                             Справа № 10/5026/995/2012

Господарський  суд  Черкаської  області  у складі головуючого судді Гури І.І., при секретарі судового засідання Пастуховій О.С., за участю:

ліквідатора банкрута – Смілянця С.М.,

представників за довіреностями: Сокура С.О. (від ДК “Укроборонпром”), Свириденка В.М. (від квартирно-експлуатаційного відділу м. Б.Церква Міністерства оборони України), Тимошенка А.Г. (від Головного територіального управління юстиції у Черкаській області), Кочмара В.К. (від РВ ФДМУ по Черкаській області),

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні господарського суду Черкаської області клопотання ліквідатора банкрута про затвердження основної грошової винагороди у справі за заявою управління Пенсійного фонду України в м. Умані та Уманському районі Черкаської області до державного підприємства “Рубін” про визнання банкрутом, 

ВСТАНОВИВ:

         Постановою суду від 12.02.2015 боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Смілянця Сергія Миколайовича. 

29.06.2017 від ліквідатора банкрута надійшло клопотання про затвердження основної грошової винагороди.

         Клопотання призначено до розгляду в судовому засіданні.

          У судовому засіданні:

- ліквідатор банкрута клопотання підтримав та просив задовольнити;

- представники від Головного територіального управління юстиції у Черкаській області та РВ ФДМУ по Черкаській області вирішення даного питання залишили на розсуд суду.

- представники від ДК “Укроборонпром” та квартирно-експлуатаційного відділу м. Б.Церква Міністерства оборони України вирішення даного питання залишили на розсуд суду.

Заслухавши доводи та пояснення учасників провадження у справі про банкрутство боржника, дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне клопотання ліквідатора банкрута задовольнити з наступних правових підстав та мотивів. 

Відповідно до ст. 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в новій редакції, чинній з 19.01.2013, далі – Закон) провадження  у  справах  про  банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Згідно зі ст. 115 Закону арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор) виконує повноваження за грошову винагороду.

Грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора складається з основної та додаткової грошових винагород.

Основна грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора визначається в розмірі двох середньомісячних заробітних плат керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до введення господарським судом процедури санації боржника або відкриття процедури ліквідації банкрута за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень керуючого санацією або ліквідатора. Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора не може перевищувати десяти мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень.

Питання про встановлення основної грошової винагороди ліквідатору банкрута затверджено рішенням комітету кредиторів (протокол засідання комітету кредиторів №02-01/10/03-2017-9-КК від 27.06.2017). 

Таким чином, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання ліквідатора банкрута та затвердити розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого Смілянця С.М. на посаді ліквідатора банкрута у розмірі та на умовах, що визначені у протокольному рішенні комітету кредиторів від 27.06.2017 №02-01/10/03-2017-9-КК.

Керуючись ст. ст. 2, 115 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в новій редакції, чинній з 19.01.2013), ст. 86 ГПК України, суд  

УХВАЛИВ

1.Клопотання ліквідатора банкрута про затвердження основної грошової винагороди задовольнити. 

2.Затвердити розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого Смілянця С.М. на посаді ліквідатора банкрута у розмірі та на умовах, що визначені у протокольному рішенні комітету кредиторів від 27.06.2017 №02-01/10/03-2017-9-КК. 

Повний текст ухвали складено 17.07.2017.   

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя                                                                                                    І.І. Гура