flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 04/5026/1521/2012 від 18 січня 2016 року (призначення ліквідатора банкрута)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"18" січня 2016 р.                                    Справа № 04/5026/1521/2012

Господарський суд Черкаської області у складі судді Гури І.І., при секретарі судового засідання - Мирошниченко Б.В., представника  ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" - Грушевого Ю.В. за довіреністю, розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду заяву арбітражного керуючого Вінника А.С. про згоду на призначення його арбітражним керуючим - ліквідатором банкрута у справі за заявою публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" в особі Черкаської обласної дирекції, м. Черкаси до приватного підприємства "Канівська транспортно-експедиційна компанія "КАТРЕК" , м. Канів Черкаської області про визнання банкрутом, -

ВСТАНОВИВ :

Постановою суду від 28.03.2013 боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Вінника Сергія  Васильовича.

      У зв'язку зі смертю ліквідатора Вінника С.В. суд призначив судове засідання на 25.08.2015.

          Представники членів комітету кредиторів у судове засідання не з’явились, причин неявки не повідомили.

         Ухвалою суду від 25.08.2015 розгляд справи відкладено, вказано, що про час і місце проведення наступного засідання буде повідомлено іншою ухвалою суду.   

          11.12.2015 до суду надійшла заява від арбітражного керуючого Вінника Андрія Сергійовича про згоду на призначення його арбітражним керуючим (ліквідатором ) у справі.

         Ухвалою суду від 17.12.2015 розгляд заяви призначено у судове засідання на 18.01.2016, викликано арбітражного керуючого Вінника А.С. та учасників комітету кредиторів банкрута, явка визнана обов'язковою.

         Викликані особи належним чином повідомлялися  судом про місце та час судового засідання, що підтверджується повідомленнями про вручення поштових відправлень ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" в особі Черкаської обласної дирекції та ПАТ "Банк "Національний кредит". До суду не надійшло поштове повідомлення про вручення чи про невручення копії ухвали суду Сліпченко С.А. Ухвала суду арбітражному керуючому направлялася простим листом.

         У судовому засіданні представник   ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" не заперечив щодо задоволення  заяви арбітражного керуючого Вінника А.С.

         Суд, дослідивши матеріали справи, заслухавши  думку представника  ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" , вважає заяву арбітражного  керуючого Вінника А.С. про згоду на призначення його арбітражним керуючим - ліквідатором банкрута  підлягаючою задоволенню, з огляду на наступне.

         Згідно ст. 114 Закону України  “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” кандидатура арбітражного керуючого для виконання повноважень керуючого санацією або ліквідатора визначається судом за клопотанням комітету кредиторів, а у разі відсутності такого клопотання - за ініціативою суду, крім випадків, передбачених цим Законом.

         До призначення арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до жодної категорії вищезазначених осіб.

З огляду на викладене, керуючись ст.ст. 4-1, 86 ГПК України, ЗУ “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд, - 

УХВАЛИВ:

Задовольнити  заяву арбітражного керуючого Вінника А.С. про згоду на призначення його арбітражним керуючим - ліквідатором банкрута.

Призначити ліквідатором приватного підприємства "Канівська транспортно-експедиційна компанія "КАТРЕК" арбітражного керуючого Вінника Андрія Сергійовича  (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 493, видане 29.03.2013;  адреса: 18002, м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 37, оф. 305, 318).

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського  суду через господарський суд Черкаської області.

Суддя                                                                                 І.І. Гура