flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 04/5026/1941/2012 від 27 січня 2015 року (продовження строку ліквідпроцедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

УХВАЛА

         "27" січня 2015 р.                                          Справа № 04/5026/1941/2012

         Господарський суд Черкаської області в особі судді Гури І.І., при секретарі судового засідання Мирошниченко Б.В., за участю: ліквідатора -  Голінний А.М., представників:  УПФУ в м. Черкасах - Жалдак В.І. за довіреністю, Черкаського міського центру зайнятості - Непишний Р.В. за довіреністю, розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні господарського суду Черкаської області клопотання ліквідатора банкрута про продовження строку ліквідаційної процедури банкрута  та  повноважень ліквідатора у справі  за заявою Управління Пенсійного фонду України  в м. Черкасах Черкаської області до закритого акціонерного товариства "Ремонтно-будівельно-монтажне управління-7", м. Черкаси про визнання банкрутом відсутнього  боржника, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою суду від 24 грудня 2012 року порушено провадження у справі про банкрутство закритого акціонерного товариства "Ремонтно-будівельно-монтажне управління-7".

         Постановою суду від 03 січня 2013 року визнано боржника банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців, призначено ліквідатором - Голінного Андрія Михайловича.

Ухвалою суду від 15 липня 2014 року продовжено строк ліквідації закритого акціонерного товариства "Ремонтно-будівельно-монтажне управління-7" та повноваження ліквідатора Голінного А.М.  на 6 (шість) місяців, до 03 січня 2015 року.

29 г2014 року до суду надійшло клопотання від ліквідатора , у якому він, посилаючись на рішення зборів комітету кредиторів банкрута  від 25.12.2014,  просить суд продовжити строк ліквідаційної процедури банкрута та повноважень ліквідатора на 6 місяців.

Ухвалою від  29.12.2015 дане клопотання призначено до розгляду на 27 січня 2015 року, викликано ліквідатора та учасників комітету кредиторів боржника.

          Викликані особи належним чином повідомлялися судом про місце та час судового засідання  шляхом  направлення ухвали суду  від 29.12.2015  простими листами.

         Відділення виконавчої  дирекції  Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Черкаси представника не направило з невідомих суду причин.

У судовому засіданні:

- ліквідатор банкрута підтримав клопотання, пояснив, майна немає, однак ведеться переписка з правоохоронними органами, керівник боржника документи  та печатку не передав,  можливо правоохоронні органи зроблять висновки.

- представник УПФУ в м. Черкасах не  заперечила проти задоволення клопотання  ліквідатора;

- представник Черкаського міського центру зайнятості не заперечив проти задоволення клопотання ліквідатора.

Суд, дослідивши матеріали справи, заслухавши думку учасників процесу, вважає клопотання ліквідатора банкрута про продовження строку ліквідаційної процедури та його повноважень ліквідатора підлягаючим до задоволення.

Зборами комітету кредиторів банкрута - протокол від  25.12.2014 вирішено звернутися до господарського суду Черкаської області з клопотанням про продовження строку ліквідаційної процедури ЗАТ "РБМУ-7" та повноважень ліквідатора, арбітражного керуючого Голінного А.М. на шість місяців, на підписання та подання клопотання уповноважено ліквідатора  ЗАТ "РБМУ-7", арбітражного керуючого Голінного А.М.

Встановлений ст. 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" строк ліквідаційної процедури закінчився 03.01.2015.

 За викладених обставин, строк ліквідації підприємства-банкрута підлягає продовженню згідно ст. 22 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Керуючись ст.ст. 3-1, 22 ЗУ "Про відновлення платоспроможності  боржника або визнання  його банкрутом" в редакції від 04.11.2012 року, ст. 4-1, 86  ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Задовольнити клопотання ліквідатора банкрута - арбітражного керуючого Голінного А.М.

Продовжити строк ліквідації закритого акціонерного товариства "Ремонтно-будівельно-монтажне управління-7" та повноваження ліквідатора Голінного А.М.  на 6 (шість) місяців, до 03 липня 2015 року.

Зобов’язати ліквідатора банкрута вжити заходів щодо завершення ліквідаційної процедури у встановлені терміни та за результатами виконаної роботи надати суду звіт та  баланс.

Кожний місяць подавати поточні звіти.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

         Суддя                                                                                І.І. Гура