flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 04/5026/943/2012 від 11 листопада 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА
"11" листопада 2014 р.                                                 Справа № 04/5026/943/2012

         Господарський  суд  Черкаської  області  в  складі: головуючого - судді  Гури І.І., при секретарі  судового засідання - Мирошниченко Б.В., за участю ліквідатора банкрута -  арбітражного керуючого Звєздічева М.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Черкаської області клопотання

         заявника ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Звєздічева М.О.

         про   продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора Управління Пенсійного фонду України в Христинівському районі Черкаської області

до боржника селянського (фермерського) господарства "Вікос"

про визнання банкрутом відсутнього боржника ,-

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 26 липня 2012 року селянське (фермерського) господарство "Вікос" визнано  банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру на 12 місяців,         призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Звєздічева Максима Олександровича.

Ухвалами суду строк ліквідаційної процедури продовжувався, зокрема, ухвалами суду від 11.02.2014 та від 19.08.2014 до 26 жовтня 2014 року.

30 жовтня 2014 року до суду надійшла заява про продовження строку ліквідаційної процедури від ліквідатора банкрута Звєздічева М.О., в якій останні просить суд продовжити строк ліквідаційної процедури ФГ "Вікос" та повноважень ліквідатора на два місяці. На зборах комітету кредиторів банкрута, які відбулись 27.10.2014 одноголосно було прийнято рішення  продовжити строк ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора на два місяці. Додав поточний звіт ліквідатора від 28.10.2014.

Ухвалою від 03 листопада 2014 року дана заява ліквідатора призначена до розгляду у судове засідання на 11.11.2014, викликано: ліквідатора банкрута та комітет кредиторів.

10 листопада 2014 року до суду надійшли наступні документи :

- заява від Христинівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області, якою просять суд розглянути справу без участі їхнього представника та Христинівська ОДПІ заявлені вимоги підтримує у повному обсязі та не заперечують про продовження строку повноважень ліквідатора, але не більш як на 2 місяці, у зв'язку з прийняттям постанови КМУ "Про економію державних коштів та недопущення втрат до бюджету" від 01.03.2014 № 65;

- клопотання від УПФУ в Христинівському районі, яким просять розгляд справи провести без участі їхнього представника. Щодо продовження строку ліквідаційної процедури не заперечують.

У судовому засіданні  ліквідатора банкрута підтримав заяву з підстав, викладених у ній.

Згідно ст. 22 ЗУ "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"  в редакції від 04.11.2012 року (далі - закон)  строк ліквідаційної процедури не може перевищувати дванадцяти місяців. Господарський суд може продовжити цей строк на шість місяців, якщо інше не передбачено цим Законом.

         Згідно протоколу зборів комітету кредиторів банкрута  від 27 жовтня 2014 року зборами комітету кредиторів прийнято рішення про звернення до господарського суду Черкаської області із клопотанням про продовження строку ліквідаційної процедури ФГ "Вікос" та повноважень  ліквідатора банкрута - арбітражного керуючого Звєздічева М.О. на 2 місяці та уповноважити ліквідатора банкрута подати відповідне клопотання до суду від імені комітету кредиторів, скликати наступні чергові збори комітету кредиторів на 15 грудня 2014 року. 

         Відповідно до ч. 8 ст. 16 Закону  до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про внесення пропозицій до господарського  суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника.

         Суд, розглянувши заяву ліквідатора про продовження строку ліквідаційної процедури, дослідивши матеріали справи, вважає заяву підлягаючою до задоволення.

         Керуючись ст. 22, 24 ЗУ "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції  від 04.11.2012, ст. 86 ГПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

         Задовольнити  заяву ліквідатора банкрута.

         Продовжити строк ліквідаційної процедури селянського (фермерського) господарства "Вікос" та повноваження ліквідатора банкрута на 2 місяці, до 11 січня 2015 року.

Зобов’язати ліквідатора банкрута : щомісячно надавати суду інформацію про хід ліквідаційної процедури з приєднанням відповідних доказів, що підтверджують цю інформацію; вжити заходів щодо завершення ліквідаційної процедури у встановлені терміни та за результатами виконаної роботи надати суду звіт та ліквідаційний баланс.

Копію ухвали направити ліквідатору банкрута та комітету кредиторів.

Повний текст ухвали складено 12.11.2014.

         Суддя                                                                          І.І. Гура