flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/1032/14 від 3 березня 2015 року (прийняття до провадження)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА

  03 березня 2015 року                                                    Справа № 925/1032/14

         Суддя  господарського суду Черкаської області Гура І.І., розглянувши матеріали справи за заявою публічного акціонерного товариства “Дочірній Банк Сбербанку Росії” до товариства з обмеженою відповідальністю “Виробничо-комерційна фірма “Інтерсетан” про визнання банкрутом, - 

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 10.07.2014 порушено провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю “Виробничо-комерційна фірма “Інтерсетан”  (вул. Різдвяна, 290, м. Черкаси, код  ЄДРПОУ 22808694). Визначено загальний розмір вимог ініціюючого кредитора  у сумі 11395501,35 грн. Введено мораторій на задоволення вимог кредиторів. Введено процедуру розпорядження майном боржника. Розпорядником майна боржника призначити арбітражного керуючого Смілянця Сергія Миколайовича (свідоцтво №429 від 07.03.2013,  який мешкає за адресою: вул. Урицького, 38, кв. 44, м. Умань, Черкаська область, 20300). Встановлено арбітражному керуючому Смілянцю С.М. оплату послуг (грошову винагороду) за виконання повноважень розпорядника майна в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень, шляхом її авансування заявником - кредитором. Попереднє засідання суду призначено на 09 год. 00 хв. 10 вересня 2014 року.

20 жовтня 2014 року до суду від розпорядника майна Смілянця С.М. надійшло клопотання про усунення від виконання обов’язків керівника боржника та покладення відповідних обов’язків на розпорядника майна ТОВ “ВКФ “Інтерсанат”” арбітражного керуючого Смілянця Сергія Миколайовича, яким останній просить суд:

- прийняти дане клопотання до розгляду та задовольнити;

- винести ухвалу суду, якою припинити повноваження Очеретька Володимира Івановича  та органів управління товариства з обмеженою відповідальністю “Виробничо-комерційна фірма “Інтерсетан”  ;

- виконання обов’язків керівника та виконавчих органів управління товариства з обмеженою відповідальністю “Виробничо-комерційна фірма “Інтерсетан” тимчасово покласти на розпорядника майна боржника – арбітражного керуючого Смілянця Сергія Миколайовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 429 від 07.03.2013);

- зобов’язати орган управління товариства з обмеженою відповідальністю “Виробничо-комерційна фірма “Інтерсетан”  протягом трьох днів передати розпоряднику майна боржника -  арбітражному керуючому Смілянцю Сергію Миколайовичу бухгалтерську та іншу документацію , печатки і штампи, матеріальні та інші цінності боржника товариства з обмеженою відповідальністю “Виробничо-комерційна фірма “Інтерсетан” .

Подане клопотання піддягає розгляду в судовому засіданні.

Ухвалою суду від 16 січня 2015 року затверджено реєстр вимог кредиторів. Призначено засідання суду, на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про припинення провадження у справі про банкрутство або ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду.

29 січня 2015 року до суду від розпорядника майна Смілянця С.М. надійшло клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, яким просить суд за результатами розгляду клопотань та матеріалів справи, винести постанову про визнання ТОВ “виробничо-комерційна фірма “Інтерсенат”” банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, призначити ліквідатором арбітражного керуючого Юдицького Олександра Вікторовича. Додано оригінал протоколу зборів кредиторів №1/К-150129 від 29.01.2015, оригінал протоколу зборів комітету кредиторів ТОВ “ВКФ “Інтерсенат”” № 1/КК-150129 від 29.01.2015.

29 січня 2015 року до суду від арбітражного керуючого Юдицького О.В. надійшла заява про участь у справі, якою повідомив суд про те. Що його кандидатура відповідає вимогам Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” для призначення арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) у даній справі. 

Вказані клопотання та заява  підлягають розгляду в судовому засіданні.

Відповідно до довідки про автоматичний розподіл справ між суддями (повторний розподіл) від 26 лютого 2015 року, проведення перерозподілу справи проводиться у зв’язку зі звільненням судді Чевгуза О.В. від виконання посадових обов’язків у зв’язку з призовом на військову службу відповідно до Указу Президента України від 14 січня 2015 року № 15/2015 “Про часткову мобілізацію”, що унеможливлюють його участь у подальшому розгляді справи та може мати наслідком порушення строку розгляду справи.

За таких обставин справа підлягає передачі на подальший розгляд іншим суддею, визначеним з застосуванням автоматизованої системи документообігу суду згідно з п.7 ст.2-1 ГПК України.

Згідно автоматичного розподілу справ між суддями справу №925/1032/14  передано в провадження судді Гури І.І.

Керуючись ст.ст. 65,  86 ГПК України, Законом України  “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, - 

УХВАЛИВ:

Прийняти до свого провадження справу № 925/1032/14 за заявою публічного акціонерного товариства “Дочірній Банк Сбербанку Росії” до товариства з обмеженою відповідальністю “Виробничо-комерційна фірма “Інтерсетан” про визнання банкрутом.

Призначити до розгляду:

- клопотання розпорядника майна Смілянця С.М. про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури:

- заяву арбітражного керуючого Юдицького О.В. про участь у справі:

-клопотання розпорядника майна Смілянця С.М. про усунення від виконання обов’язків керівника боржника та покладення відповідних обов’язків на розпорядника майна ТОВ “ВКФ “Інтерсанат”” арбітражного керуючого Смілянця Сергія Миколайовича-

у судове засідання на 14 год. 30 хв. 18 березня 2015 року.

Засідання провести в приміщенні господарського суду Черкаської області, м. Черкаси,  бул. Шевченка, 307, каб. 225, тел. 31-21-49, 37-64-62.

У судові засідання викликати розпорядника майна Смілянця С.М., арбітражного керуючого Юдицького О.В., керівника боржника та повідомити комітет кредиторів.

Звернути увагу викликаних і повідомлених осіб, що причини неявки мають підтверджуватись доказами та що неможливість явки одного представника (в т.ч. з причин хвороби, відрядження, відпустки, участі в іншому судовому засіданні), не позбавляє можливості керівника призначити іншого або представляти інтереси особисто, а також не позбавляє сторону можливості направити витребувані судом відомості і документи.

             Суддя                                                                       І.І. Гура