flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/1046/15 від 13 січня 2017 року (замінено назву кредитора)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА

"13" січня 2017 р.                                             Справа № 925/1046/15

Суддя господарського суду Черкаської області Гура І.І., розглянувши клопотання Золотоніського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Черкаської області про заміну кредитора    

у справі за заявою управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Черкаській області до відкритого акціонерного товариства “Супутник” про визнання банкрутом,

ВСТАНОВИВ:

         Постановою господарського суду Черкаської області від 12.11.2015   боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Іванюка О.М.   

                    10.01.2017 від Золотоніського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Черкаської області надійшло клопотання про заміну назви кредитора. 

Дослідивши матеріали справи, суд встановив наступне.

         Відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 16.12.2016 № 1055 “Про деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України” управління Пенсійного фонду України в Золотоніському районі Черкаської області змінило назву на Золотоніське об’єднане управління Пенсійного фонду України  Черкаської області.

Управління Пенсійного фонду України в Золотоніському районі Черкаської області є кредитором у даній справі.

         Таким чином, суд вважає за необхідне клопотання кредитора задовольнити та замінити назву кредитора на Золотоніське об’єднане управління Пенсійного фонду України  Черкаської області. 

Керуючись Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України,  

УХВАЛИВ:

         Клопотання Золотоніського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Черкаської області про заміну кредитора  задовольнити.      

Замінити назву кредитора, управління Пенсійного фонду України в Золотоніському районі Черкаської області, на Золотоніське об’єднане управління Пенсійного фонду України  Черкаської області.             

Суддя                                                       І.І.Гура