flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/1046/15 від 15 січня 2016 року (визнання поточним кредитором)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

 "15" січня 2016 р.                                               Справа № 925/1046/15

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Гури І.І., при секретарі судового засідання Мирошниченко Б.В., за участю: ліквідатора банкрута – Іванюка О.М., 

представника  за довіреністю – Бігун Л.А. (від УПФУ в Золотоніському районі),  розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву УПФУ в Золотоніському районі про визнання поточних кредиторських вимог у справі за заявою Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Черкаській області до відкритого акціонерного товариства “Супутник” про визнання банкрутом, – 

         ВСТАНОВИВ:

         Постановою суду від 12.11.2015 визнано відкрите акціонерне товариство “Супутник” (19700, Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Соборна, 10, код ЄДРПОУ 02972345) банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Іванюка Олександра Миколайовича.                           

          23.11.2015 до суду надійшла заява від УПФУ в Золотоніському районі про визнання поточних кредиторських вимог.

Заява призначена до розгляду в судовому засіданні.    

У судовому засіданні представник заявника вимоги підтримав. Ліквідатор банкрута проти вимог не заперечував. 

Заслухавши доводи учасників судового засідання, дослідивши матеріали справи, суд вважає заявлені вимоги обґрунтованими, доведеними наявними в матеріалах справи доказами, а заяву такою, що підлягає до задоволення з наступних підстав та мотивів. 

Відповідно до ст. 1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”  (далі –  Закон) поточні кредитори – кредитори з вимогами до боржника, які виникли після порушення провадження у справі про банкрутство.

Відповідно до ч. 1 ст. 38 Закону вимоги за зобов’язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, можуть пред’являтися тільки в межах ліквідаційної процедури протягом двох місяців з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури. Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає. Кредитори, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними, а їх вимоги погашаються в шосту чергу в ліквідаційній процедурі.

          Оскільки вимоги управління Пенсійного фонду України в Золотоніському районі на суму 30    239,91 грн. виникли після порушення провадження у справі про банкрутство боржника, то вони являються поточними.  

         На підставі вищезазначеного, керуючись ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, ст. 1, ч.1 ст. 38 Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд,  -  

УХВАЛИВ:

Заяву управління Пенсійного фонду України в Золотоніському районі про визнання поточних кредиторських вимог задовольнити.     

Визнати управління Пенсійного фонду України в Золотоніському районі поточним кредитором відкритого акціонерного товариства “Супутник” на суму 30    239,91 грн.                

    Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

         Суддя                                                                                     І.І. Гура