flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/1046/15 від 16 жовтня 2015 року (визнання вимог кредиторів)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

 "16" жовтня 2015 р.                                                   Справа № 925/1046/15

Господарський суд Черкаської області в складі судді Гури І.І., при секретарі судового засідання  Мирошниченко Б.В., за участю: 

розпорядника майна боржника – Іванюка О.М.,

представника за довіреністю: Малихіна В.В. (від УПФУ в Золотоніському районі Черкаської області),

розглянувши у відкритому попередньому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду справу за заявою управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Черкаській області до відкритого акціонерного товариства “Супутник” про визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

          Провадження у справі про банкрутство порушено ухвалою суду від 21.07.2015.

Після офіційного оприлюднення оголошення про порушення справи про банкрутство на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет, відповідно до ст. 25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, судом розглянуто вимоги, які надійшли від конкурсних кредиторів і які розпорядником майна визнано повністю.

Скарг від сторін на дії розпорядника майна щодо розгляду вимог конкурсних кредиторів від учасників провадження у справі про банкрутство не надійшло.

Представники від інших кредиторів у судове засідання не з’явились, причин неявки не повідомили, хоча були належним чином повідомлені про місце та час судового засідання, що підтверджується повідомленнями про вручення поштових відправлень.

Боржник представника у судове засідання не направив. Ухвала суду від 02.09.2015, надіслана на адресу боржника, повернулась до суду з довідкою пошти: "за закінченням терміну зберігання".

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами. 

Заслухавши у ході попереднього судового засідання пояснення учасників провадження у справі про банкрутство боржника, що з’явились, дослідивши наявні у справі матеріали, суд встановив, 

що вимоги управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Черкаській області є обгрунтованими і підтверджуються поданими ними доказами та підлягають визнанню і включенню до реєстру вимог кредиторів повністю у заявленому розмірі, зокрема: 2 черга – 398       077,97 грн. основного боргу;

що вимоги управління Пенсійного фонду України в Золотоніському районі Черкаської області є обгрунтованими і підтверджуються поданими ними доказами та підлягають визнанню і включенню до реєстру вимог кредиторів повністю у заявленому розмірі, зокрема: 3 черга – 158       460,93 грн. основного боргу;

що вимоги державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області є обгрунтованими і підтверджуються поданими ними доказами та підлягають визнанню і включенню до реєстру вимог кредиторів повністю у заявленому розмірі, зокрема: 1 черга – 6       090,00 грн. судових витрат;

Відповідно до ст. 1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в новій редакції, чинній з 19.01.2013, з наступними змінами) кредитор - юридична або фізична особа, а також органи доходів і зборів та інші державні органи, які мають підтверджені у встановленому порядку документами вимоги щодо грошових зобов’язань до боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли до порушення провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли після порушення провадження у справі про банкрутство; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких забезпечені заставою майна боржника (майнового поручителя).

Згідно ст.23 Закону особи, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними кредиторами, а їх вимоги погашаються в шосту чергу в ліквідаційній процедурі.

Вимоги конкурсних кредиторів, визнані боржником або господарським судом, вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів.

Розпорядник майна зобов’язаний окремо внести до реєстру вимоги кредиторів, які забезпечені заставою майна боржника, згідно з їхніми заявами, а за їх відсутності - згідно з даними обліку боржника, а також внести окремо до реєстру відомості про майно боржника, яке є предметом застави згідно з державним реєстром застав.

Задоволення вимог кредиторів має здійснюватися в порядку черговості, встановленої статтею 45 Закону.

Керуючись ст.ст. 22-25, 45 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в новій редакції, чинній з 19.01.2013, з наступними змінами), суд –

         УХВАЛИВ:

Реєстр вимог кредиторів, згідно якого визнати вимоги, які підлягають до задоволення:

 управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Черкаській області:   2 черга – 398       077,97 грн.;

         управління Пенсійного фонду України в Золотоніському районі Черкаської області: 3 черга – 158       460,93 грн.;

     державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області: 1 черга – 6  090,00 грн., - затвердити.

2.Визначити наступні дати:

проведення зборів кредиторів  та зборів комітету кредиторів на 30 жовтня 2015 року.

Розпоряднику майна письмово повідомити кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів та організувати їх проведення;

проведення підсумкового засідання суду – о   12   год.  00  хв. 12 листопада 2015 року за місцезнаходженням господарського суду Черкаської області (м. Черкаси, бульв. Шевченка, 307, к.319).

4.Зобов’язати учасників провадження у справі про банкрутство боржника, які будуть обрані головою зборів кредиторів та/або головою комітету кредиторів, направляти до господарського суду для приєднання до матеріалів справи копії протоколів таких зборів, на яких вирішені питання про кількість, про склад та про голову комітету кредиторів.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

     Направити дану ухвалу розпоряднику майна, боржнику, кредиторам,  Головному управлінню юстиції у Черкаській області.

Суддя                                                                                       І.І. Гура