flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/1363/15 від 25 жовтня 2016 року (2) (припинення провадження у справі))

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА

"25" жовтня 2016 р.                                 Справа № 925/1363/15

Господарський суд у складі головуючого судді Гури І.І., із секретарем судового засідання Євтушенко Б.В., за участю: особистоарбітражного керуючого Левкович О.К. (ліквідатор банкрута), представника за довіреністю - Остроушко Т.В. (від державної податкової інспекції у м.Черкасах), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого 

       Левкович О.К.

про          затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута

у справі за заявою

ініціюючого кредитора   державної податкової інспекції у м. Черкасах

                                           Головного управління ДФС у Черкаській області

до боржника                     товариства з обмеженою відповідальністю

                                              "Реал-агро"

про                                       визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 09.02.2016 боржника визнано банкрутом.

Арбітражним керуючим Левкович О.К., якого призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду 09.09.2016 подано на затвердження суду звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Ухвалами суду від 13.10.2016, від 20.10.2016 розгляд питання затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу боржника відкладався у зв’язку з необхідністю розгляду комітетом кредиторів звітів арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування його витрат.

Ліквідатор банкрута та представник ініціюючого кредитора заявлене клопотання ліквідатора про затвердження звіту підтримали.

Банкрут представника у судове засідання не направив з невідомих суду причин, до суду не надійшло  поштове  повідомлення про вручення чи про невручення копії ухвали суду від 20.10.2016 банкруту, однак, надіслана банкруту, копія ухвали суду від 13.09.2016 повернулась до суду з довідкою пошти: “за закінченням терміну зберігання”.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Заявник, державна податкова інспекція у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області є єдиним кредитором боржника на суму 1122250,67 грн.,  заборгованість перед яким не погашена.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення.

Будь-які дії щодо активів (в т.ч. і майна) боржника ліквідатором банкрута  не здійснювались у зв’язку тим, що вони не були виявлені.

Суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.41 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт ліквідатора банкрута та  ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст. 46, ч.1 і ч.4 ст.83 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити, схвалений комітетом кредиторів (протокол від 08.09.2016) звіт ліквідатора банкрута (клопотання від 09.09.2016 №/925/1363/15) про проведення ліквідаційної процедури банкрута та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 01.07.2016.

2.Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю "Реал-агро" (м.Черкаси, вул.Кірова, 55, кімн.38, ідентифікаційний код 32180356) як юридичну особу-банкрута.

3.Провадження у справі припинити.

4.Вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Законом строк або відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 27.10.2016.

Направити цю ухвалу ліквідатору банкрута, банкруту, ініціюючому кредитору,   Центральному відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції, державному реєстратору відділу державної реєстрації Черкаської міської ради (для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи) та для відома Головному управлінню юстиції у Черкаській області, обласному управлінню статистики.

Суддя                                                           І.І. Гура