flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/1423/15 від 4 лютого 2016 року (затверджено реєстр вимог кредиторів)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

 "04" лютого 2016 р.                                                   Справа № 925/1423/15

Господарський суд Черкаської області у складі судді Гури І.І., секретар судового засідання Мирошниченко Б.В., за участі:

розпорядника майна боржника – Новосельцева В.П.,

розглянувши у попередньому засіданні справу за заявою державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області до приватного підприємства “Аметист-Р” про визнання банкрутом,

ВСТАНОВИВ:

         Ухвалою господарського суду Черкаської області від 03.12.2015 порушено провадження у справі про банкрутство боржника, введено процедуру розпорядження майном боржника строком на сто п'ятнадцять календарних днів.

Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Новосельцева Володимира Петровича.

Після офіційного оприлюднення оголошення про порушення справи про банкрутство на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет, відповідно до ст. 25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, судом розглянуто вимоги, які надійшли від конкурсних кредиторів і які розпорядником майна визнано повністю.

Скарг від сторін на дії розпорядника майна щодо розгляду вимог конкурсних кредиторів від учасників провадження у справі про банкрутство не надійшло.

Заслухавши у ході попереднього судового засідання пояснення розпорядника майна боржника, дослідивши наявні у справі матеріали, суд встановив,                                                         

що вимоги державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області є обгрунтованими і підтверджуються поданими ними доказами та підлягають визнанню і включенню до реєстру вимог кредиторів у 3 чергу на суму 1     311     194,92 грн. (дані вимоги були затверджені ухвалою суду від 03.12.2015).      

Відповідно до ст. 1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в новій редакції, чинній з 19.01.2013, з наступними змінами) кредитор - юридична або фізична особа, а також органи доходів і зборів та інші державні органи, які мають підтверджені у встановленому порядку документами вимоги щодо грошових зобов’язань до боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли до порушення провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли після порушення провадження у справі про банкрутство; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких забезпечені заставою майна боржника (майнового поручителя).

Згідно ст.23 Закону особи, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними кредиторами, а їх вимоги погашаються в шосту чергу в ліквідаційній процедурі.

Вимоги конкурсних кредиторів, визнані боржником або господарським судом, вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів.

Розпорядник майна зобов’язаний окремо внести до реєстру вимоги кредиторів, які забезпечені заставою майна боржника, згідно з їхніми заявами, а за їх відсутності - згідно з даними обліку боржника, а також внести окремо до реєстру відомості про майно боржника, яке є предметом застави згідно з державним реєстром застав.

Задоволення вимог кредиторів має здійснюватися в порядку черговості, встановленої статтею 45 Закону.

Керуючись ст.ст. 22-25, 45 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в новій редакції, чинній з 19.01.2013, з наступними змінами), суд

         УХВАЛИВ:

1.Затвердити реєстр вимог кредиторів, згідно якого визнати вимоги, які підлягають до задоволення:

         державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області на суму 1   311   194,92 грн. -  3 черга (дані вимоги були затверджені ухвалою суду від 03.12.2015). 

2.Визначити наступні дати:

проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів –  12 лютого 2016 року о 10 год. 00 хв.

Розпоряднику майна письмово повідомити кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів та організувати їх проведення;

проведення підсумкового засідання суду –  22.03.2016 о 10 год. 00 хв. за місцезнаходженням господарського суду Черкаської області (м. Черкаси, бульв. Шевченка, 307, к.319).

3.Зобов’язати учасників провадження у справі про банкрутство боржника, які будуть обрані головою зборів кредиторів та/або головою комітету кредиторів, направляти до господарського суду для приєднання до матеріалів справи копії протоколів таких зборів, на яких вирішені питання про кількість, про склад та про голову комітету кредиторів.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

         Ухвалу направити розпоряднику майна, боржнику, кредитору,  Головному управлінню юстиції у Черкаській області.

Суддя                                                                                             І.І. Гура