flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/1427/15 від 21 січня 2016 року (затверджено звіт ліквідатора)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"21" січня 2016 р.                                                       Справа № 925/1427/15

Господарський суд Черкаської області у складі судді Гури І.І., при секретарі судового засідання Мирошниченко Б.В., за участю:

представників за довіреностями:  Кармоліта Я.В. (від ліквідатора банкрута), Микитенка В.І. (від ТОВ “Компанія “ТЕКС”),

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні суду у м. Черкаси клопотання ліквідатора про затвердження звітів та припинення провадження у справі у справі за заявою приватного підприємства “Геобудсервіс плюс” про визнання його банкрутом, -    

ВСТАНОВИВ:

         Постановою господарського суду Черкаської області від 10.09.2015 боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено голову ліквідаційної комісії боржника - арбітражного керуючого Голінного Андрія Михайловича.

03.12.2015 від ліквідатора банкрута надійшло клопотання про затвердження звіту та ліквідаційного балансу, а також затвердження звітів про нарахування та виплату основної грошової винагороди та відшкодування витрат.  

Клопотання призначено до розгляду в судовому засіданні.  

У судовому засіданні представники учасників провадження у справі про банкрутство боржника клопотання ліквідатора банкрута підтримали. 

Судом встановлено, що майнові активи у банкрута відсутні, вимоги кредитора не погашені.

Суд вважає, що ліквідатором виконані усі необхідні дії для виявлення документації і майнових активів боржника та покладені на нього Законом обов’язки. Приймаючи до уваги, що за результатами ліквідаційного балансу у банкрута не залишилося майна, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс погоджено з комітетом кредиторів, суд вважає за необхідне звіт та  ліквідаційний баланс затвердити, припинити підприємницьку діяльність боржника. 

Звіт №1 арбітражного керуючого Голінного А.М. про нарахування та виплату основної грошової винагороди за виконання повноважень ліквідатора на суму 7441,20 грн. та звіт №1 про здійснення та відшкодування витрат за виконання повноважень ліквідатора на суму 6818,95 грн. підтверджуються доданими до звітів документами, у зв’язку з чим підлягають затвердженню. 

Суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.41 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами) обов’язки, у зв’язку з чим звіт та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Відповідно до п.6 ч.1 ст.83 Закону господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо, зокрема, затверджений звіт ліквідатора в порядку, передбаченому цим Законом.

         На підставі зазначеного, керуючись п.6 ч.1 ст.83 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами), ст. 86 ГПК України, суд, - 

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута про проведення ліквідаційної процедури банкрута та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 30.11.2015.

    2.Затвердити звіт №1 арбітражного керуючого Голінного А.М. про нарахування та виплату основної грошової винагороди за виконання повноважень ліквідатора на суму 7    441,20 грн. та звіт №1 про здійснення та відшкодування витрат за виконання повноважень ліквідатора на суму 6    818,95 грн.          

          3.Ліквідувати приватне підприємство “Геобудсервіс плюс” (вул. Гагаріна, 39, кв. 87, м. Черкаси,  код ЄДРПОУ 35827570) як юридичну особу-банкрута. 

          4. Провадження у справі припинити.   

                   Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя                                                                                        І.І. Гура