flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/1459/15 від 2 лютого 2016 року (призначено розпорядника майном боржника)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

 "02" лютого 2016 р.                                                   Справа № 925/1459/15

         Господарський суд у складі головуючого судді Гури І.І., секретар судового засідання Мирошниченко Б.В., за участі:   

арбітражного керуючого Новосельцева В.П.,  

представника за довіреністю – Остроушко Т.В. (від ініціюючого кредитора),   

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду заяву арбітражного керуючого Руснак І.В. про звільнення її від виконання обов’язків розпорядника майна у справі за заявою державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області до приватного підприємства “НІА Сервіс” про визнання банкрутом,                 

ВСТАНОВИВ:

         Ухвалою господарського суду Черкаської області від 11.11.2015 порушено провадження у справі про банкрутство боржника, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів. Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Руснак Інну Володимирівну.      

          15.01.2016 до суду від розпорядника майна боржника, арбітражного керуючого Руснак І.В., надійшла заява, у якій вона просить суд звільнити її від виконання обов'язків розпорядника майна у даній справі у зв'язку із станом здоров’я.

         Заява призначена до розгляду в судовому засіданні.    

          Розпорядник майна боржника у засідання не з’явився, про причини неявки не повідомив. 

19.01.2016 від арбітражного керуючого Новосельцева В.П. надійшла заява про участь у справі.

22.01.2016 від арбітражного керуючого Голінного А.М. надійшла заява про участь у справі.

У судовому засіданні представник ініціюючого кредитора проти заяви арбітражного керуючого Руснак І.В. не заперечив та підтримав кандидатуру арбітражного керуючого Новосельцева В.П. на посаду розпорядника майна боржника.

На запитання суду арбітражному керуючому Новосельцеву В.П. останній підтвердив свою згоду на участь у справі та відсутність обставин, які перешкоджають призначенню його на посаду розпорядника майна боржника. 

Дослідивши матеріали справи, заслухавши учасників провадження у справі про банкрутство, суд вважає за необхідне задовольнити заяву арбітражного керуючого Руснак І.В. з наступних правових підстав та мотивів.

Відповідно до ст. 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами, далі – Закон) провадження  у  справах  про  банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Згідно з  ч. 3 ст. 114 Закону арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор) може бути звільнений господарським судом від виконання повноважень розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора за його заявою.

Суд приймає до уваги, що представник ініціюючого кредитора проти заяви арбітражного керуючого Руснак І.В. не заперечив та підтримав кандидатуру арбітражного керуючого Новосельцева В.П. на посаду розпорядника майна боржника.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне звільнити арбітражного керуючого Руснак І.В. від виконання повноважень розпорядника майна та призначити новим розпорядником майна боржника - арбітражного керуючого Новосельцева В.П.

На підставі вищевказаного, керуючись ст. ст. 2, ч. 3 ст. 114 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами), ст. 86 ГПК України, суд,                        

УХВАЛИВ:

      1.Заяву  арбітражного керуючого Руснак Інни Володимирівни задовольнити.    

          2.Звільнити арбітражного керуючого Руснак Інну Володимирівну від виконання повноважень розпорядника майна.         

3.Призначити розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Новосельцева Володимира Петровича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 478 від 14.03.2013, адреса: вул. Добровольського, буд. 38, м. Черкаси, Україна, 18030).   

4.Зобов’язати арбітражного керуючого Руснак Інну Володимирівну підготувати і передати в установленому порядку новопризначеному розпоряднику майна боржника документи, печатки і штампи та матеріальні цінності, отримані у зв’язку з виконанням цих повноважень. 

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя                                                                                       І.І. Гура