flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/2390/14 від 28 серпня 2015 року (визнання поточним кредитором)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 45-24-38, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА

          "28" серпня 2015 р.                                Справа № 925/2390/14

         Господарський  суд  Черкаської  області  у складі головуючого судді Гури І.І., при секретарі судового засідання Пастуховій О.С., за участю представника за довіреністю – Власенко І.І. (від ЧОУ ПАТ “Державний ощадний банк України”),

представника за довіреністю – Сенченко І.Г. (від ПАТ КБ “Приватбанк”)

ліквідатора банкрута – Короткої А.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні господарського суду Черкаської області заяву Публічного акціонерного товариства комерційного банку “Приватбанк”  про визнання кредитором у справі про банкрутство приватного підприємства “Укрромбуд” , -

ВСТАНОВИВ:

         Постановою господарського суду Черкаської області від 04 червня 2015 року боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Коротку Аллу Володимирівну.  

07.08.2015 до суду надійшла заява від  Публічного акціонерного товариства комерційного банку “Приватбанк” про визнання поточним кредитором.    

Заява призначена до розгляду в судовому засіданні.

У судовому засіданні представник від ЧОУ ПАТ “Державний ощадний банк України” проти заявлених вимог не заперечив, ліквідатор банкрута вимоги підтримав.    

Заслухавши доводи учасників судового засідання, дослідивши матеріали справи, суд вважає заявлені вимоги обґрунтованими, доведеними наявними в матеріалах справи доказами, а заяву такою, що підлягає до задоволення з наступних підстав та мотивів. 

Відповідно до ст. 1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”  (далі –  Закон) поточні кредитори – кредитори з вимогами до боржника, які виникли після порушення провадження у справі про банкрутство.

Відповідно до ч. 1 ст. 38 Закону вимоги за зобов’язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, можуть пред’являтися тільки в межах ліквідаційної процедури протягом двох місяців з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури. Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає. Кредитори, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними, а їх вимоги погашаються в шосту чергу в ліквідаційній процедурі.

          Оскільки вимоги Публічного акціонерного товариства комерційного банку “Приватбанк” на суму 4520,11 грн. виникли після порушення провадження у справі про банкрутство боржника, то вони являються поточними.  

         На підставі вищезазначеного, керуючись ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, ст. 1, ч.1 ст. 38 Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд,  -     

УХВАЛИВ:

Заяву Публічного акціонерного товариства комерційного банку “Приватбанк” про визнання кредитором задовольнити.     

Визнати управління Публічного акціонерного товариства комерційного банку “Приватбанк” поточним кредитором приватного підприємства "Укрромбуд" на суму 4520,11 грн.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

              Суддя                                                                                    І.І. Гура