flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Постанова по справі № 925/439/15 від 5 трвня 2015 року (про визнання банкрутом)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

ПОСТАНОВА

 "05" травня 2015 р.                                                   Справа № 925/439/15

Господарський суд Черкаської області в складі судді Гури І.І.,  при секретарі судового засідання  Мирошниченко Б.В., за участю:  представника ініціюючого кредитора -  Остроушко Т.В., арбітражного керуючого - Карлова І.В., розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в приміщенні господарського суду Черкаської області заяву державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління державної фіскальної служби у Черкаській області до фізичної особи-підприємця Батюшинського Юрія Миколайовича про порушення провадження у справі про банкрутство, –

ВСТАНОВИВ:  

         13.03.2015 до господарського суду Черкаської області надійшла заява державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління державної фіскальної служби у Черкаській області про порушення провадження у справі про банкрутство фізичної особи-підприємця Батюшинського Юрія Миколайовича.

         Заява мотивована тим, що боржник неспроможний виконати протягом трьох місяців грошові вимоги кредитора на загальну суму 7     816     909,06 грн. після встановленого строку для їх погашення. Ці вимоги підтверджені судовими рішеннями, які набрали законної сили, виконавчим листом Черкаського окружного адміністративного суду, постановою органу ДВС про відкриття виконавчого провадження.

Боржник був належним чином повідомлений про час і місце розгляду справи, однак участі свого представника в судовому засіданні не забезпечив, про наявність поважних причин неявки представника не повідомив.

         Згідно з заявою ініціюючого кредитора та поданими до неї доказами безспірні вимоги кредитора перевищують розмір трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати та невиконані боржником понад три місяці.

Відповідно до статей 75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Справа розглядається у порядку Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами, далі – Закон).

         Автоматизованою системою з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство надано довідку про кандидатуру для призначення арбітражного керуючого у справі - Карлова Ірина Вікторівна.

      На виконання вимог Закону арбітражний керуючий Карлова Ірина Вікторівна подала до суду заяву про участь у даній справі.

       До дня судового засідання також надійшла заява  про участь у справі від арбітражного керуючого Левченка В.М.

          У судовому засіданні представник ініціюючого кредитора підтримав заяву про порушення провадження у справі про банкрутство боржника. Арбітражний керуючий Карлова І.В. підтримала свою заяву.

         Заслухавши представника ініціюючого кредитора, арбітражного керуючого Карлову І.В., дослідивши наявні у справі матеріали, суд дійшов висновку, про недостатність майна боржника-фізичної особи-підприємця Батюшинського Юрія Миколайовича для задоволення вимог кредиторів і для відновлення його платоспроможності, а відповідно і про неспроможність боржника виконати свої грошові зобов'язання, що є правовою підставою порушення справи про банкрутство, визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, а також призначення ліквідатором банкрута Карлову І.В.

 У задоволенні заяви арбітражного керуючого Левченка В.М. про призначення його на посаду ліквідатора банкрута відмовити.

 Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 90, 91, 114 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами), суд – 

ПОСТАНОВИВ:

         1.Порушити провадження у справі про банкрутство  боржника - фізичної особи-підприємця Батюшинського Юрія Миколайовича (вул. Благовісна, 330, кв. 136, м. Черкаси, ідентифікаційний номер 3150525272).

2.Визнати фізичну особу-підприємця Батюшинського Юрія Миколайовича (вул. Благовісна, 330, кв. 136, м. Черкаси, ідентифікаційний номер 3150525272) банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців.

3.Призначити ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Карлову Ірину Вікторівну (вул. Космонавтів, 90 САЗ, м. Ніжин, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №984 від 13.06.2013).

          4.Оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про визнання боржника - фізичної особи-підприємця Батюшинського Юрія Миколайовича банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, текст якого додається.

          5.Копію постанови направити ініціюючому кредитору, ліквідатору банкрута, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, Центральному відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції, державному реєстратору (реєстраційна служба Черкаського міського управління юстиції  Черкаської області).   

Постанова суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 06.05.2015.

          Суддя                                                                                             І.І. Гура