flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/445/15 від 28 серпня 2015 року (1) (реєстр вимог кредиторів)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

 "28" серпня 2015 р.                                         Справа № 925/445/15

Господарський суд Черкаської області в складі судді Гури І.І.,  при секретарі судового засідання  Пастуховій О.С., за участю: 

розпорядника майна боржника - Носань Н.С.,

представників за довіреностями: Школьної І.П., Юрченко Т.Л. (від боржника), Гребченка Р.О. (керівник ТОВ “КУА “Град-Інвест”), Баранова В.С. (від ПАТ “Укрсоцбанк”),

розглянувши у відкритому попередньому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду справу за заявою публічного акціонерного товариства “Укрсоцбанк” до товариства з обмеженою відповідальністю “Гранд Маркет Черкаси” про визнання банкрутом, –   

ВСТАНОВИВ:

          Провадження у справі про банкрутство порушено ухвалою суду від 17.04.2015.

Після офіційного оприлюднення оголошення про порушення справи про банкрутство на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет, відповідно до ст. 25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, судом розглянуто вимоги, які надійшли від конкурсних кредиторів і які розпорядником майна визнано повністю.

Скарг від сторін на дії розпорядника майна щодо розгляду вимог конкурсних кредиторів від учасників провадження у справі про банкрутство не надійшло.

Від ТОВ “Гранд Маркет Черкаси” надійшло заперечення проти позову.

Від представника ПАТ “Укрсоцбанк” надійшло пояснення на заперечення ТОВ “Гранд Маркет Черкаси” на додаткові грошові вимоги ПАТ “Укрсоцбанк”.

Від розпорядника майна боржника надійшов лист, в якому зазначено, що грошові вимоги ПАТ “Укрсоцбанк” не заперечуються та підлягають внесенню до реєстру вимог кредиторів.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Заслухавши у ході попереднього судового засідання пояснення представників, що з’явились, дослідивши наявні у справі матеріали, суд встановив,                                                      

що вимоги публічного акціонерного товариства  “Укрсоцбанк” є обгрунтованими і підтверджуються поданими ними доказами та підлягають визнанню і включенню до реєстру вимог кредиторів повністю у заявленому розмірі, зокрема: 1 черга – 6 090,00 грн.;  4 черга – 30 289 240,00 грн., 6 черга – 3 686 849,43 грн.

що вимоги товариства з обмеженою відповідальністю “КУА “Град-Інвест” в інтересах та за рахунок ПНЗІФ “ТРИА” є обгрунтованими і підтверджуються поданими ними доказами та підлягають визнанню і включенню до реєстру вимог кредиторів повністю у заявленому розмірі, зокрема: 1 черга – 1218,00 грн.,  4 черга – 3   764   083,62 грн.

Відповідно до ст. 1 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в новій редакції, чинній з 19.01.2013, з наступними змінами) кредитор - юридична або фізична особа, а також органи доходів і зборів та інші державні органи, які мають підтверджені у встановленому порядку документами вимоги щодо грошових зобов’язань до боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли до порушення провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли після порушення провадження у справі про банкрутство; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких забезпечені заставою майна боржника (майнового поручителя).

Згідно ст.23 Закону особи, вимоги яких заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не є конкурсними кредиторами, а їх вимоги погашаються в шосту чергу в ліквідаційній процедурі.

Вимоги конкурсних кредиторів, визнані боржником або господарським судом, вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів.

Розпорядник майна зобов’язаний окремо внести до реєстру вимоги кредиторів, які забезпечені заставою майна боржника, згідно з їхніми заявами, а за їх відсутності - згідно з даними обліку боржника, а також внести окремо до реєстру відомості про майно боржника, яке є предметом застави згідно з державним реєстром застав.

Задоволення вимог кредиторів має здійснюватися в порядку черговості, встановленої статтею 45 Закону.

Керуючись ст.ст. 22-25, 45 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в новій редакції, чинній з 19.01.2013, з наступними змінами), суд –

         УХВАЛИВ:

Реєстр вимог кредиторів, згідно якого визнати вимоги, які підлягають до задоволення:

 Публічне акціонерне товариство  “Укрсоцбанк” (вул. Ковпака, 29, м. Київ, код ЄДРПОУ 00039019):   1 черга – 6 090,00 грн.;  4 черга – 30 289 240,00 грн., 6 черга – 3 686 849,43 грн.

           ТОВ “КУА “Град-Інвест” в інтересах та за рахунок ПНЗІФ “ТРИА” (вул. Лазарєва, 6/1, оф. 3, м. Черкаси, код ЄДРПОУ 34817027): 1 черга – 1 218,00 грн.,  4 черга – 3   764   083,62 грн.,

                - затвердити.

Зобов'язати розпорядника майна боржника надати суду уточнюючий реєстр вимог  кредиторів боржника.

2.Визначити наступні дати:

проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів – 08.09.2015. Розпоряднику майна письмово повідомити кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів та організувати їх проведення;

проведення підсумкового засідання суду – 10.11.2015 об 11 год. 30 хв. за місцезнаходженням господарського суду Черкаської області (м. Черкаси, бульв. Шевченка, 307, к.225).

4.Зобов’язати учасників провадження у справі про банкрутство боржника, які будуть обрані головою зборів кредиторів та/або головою комітету кредиторів, направляти до господарського суду для приєднання до матеріалів справи копії протоколів таких зборів, на яких вирішені питання про кількість, про склад та про голову комітету кредиторів.

Повне судове рішення складено 31.08.2015. 

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

     Направити дану ухвалу розпоряднику майна, боржнику, кредиторам,  Головному управлінню юстиції у Черкаській області.

         Суддя                                                                                              І.І. Гура