flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/62/13-г від 25 серпня 2015 року (продовження строку ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

УХВАЛА

          25 серпня 2015 року                                         Справа № 925/62/13-г

Господарський суд Черкаської області у складі судді Гури І.І., при секретарі судового засідання Пастуховій О.С., за участю:

представників за довіреностями: Сенченкова І.Г. (від ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”), Коновал М.С. (від ПАТ “По газопостачанню та газифікації “Черкасигаз”), Душкової С.І. (від ТОВ “ЦУКОРПРОМ”),

розглянувши у  відкритому судовому засіданні клопотання ліквідатора банкрута  про  продовження строку ліквідаційної процедури банкрута та його повноважень у справі за заявою товариства з обмеженою відповідальністю "ЦУКОРПРОМ", м. Дніпропетровськ до товариства з обмеженою відповідальністю "БУЖАНСЬКИЙ ЦУКОР", с. Бужанка,  Лисянський район, Черкаська область про визнання банкрутом, -

ВСТАНОВИВ:

          Постановою господарського суду Черкаської області від 11.07.2014 боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено  арбітражного керуючого  Новосельцева  В.П.

          Від ліквідатора банкрута надійшло клопотання про  продовження строку ліквідаційної процедури банкрута та його повноважень.

          Клопотання призначено до розгляду в судовому засіданні.  

        У судовому засіданні представники від ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, від ПАТ “По газопостачанню та газифікації “Черкасигаз”, ТОВ “ЦУКОРПРОМ” проти задоволення клопотання не заперечували.  

Заслухавши доводи та пояснення учасників провадження у справі про банкрутство боржника, дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне клопотання ліквідатора банкрута задовольнити з наступних правових підстав та мотивів.   

Відповідно до клопотання ліквідатора банкрута, необхідність продовження строку ліквідаційної процедури обґрунтована наступним.

Станом на день проведення зборів комітету кредиторів за банкрутом рахувалося рухоме майно. Організатором проведення аукціону вживаються заходи щодо реалізації цього майна шляхом проведення аукціону у формі електронних торгів та опублікування такого оголошення на веб сайті Міністерства юстиції України.

Станом на 22.07.2015 переможець аукціону кошти за придбане майно не перерахував.

Поряд з цим, після перерахування коштів, ліквідатором буде проведено погашення вимог кредиторів пропорційно до заявлених вимог.

Враховуючи вищезазначені об’єктивні обставини, закінчити ліквідаційну процедуру немає можливості.

Відповідно до ст. 53 Господарського процесуального кодексу України за заявою сторони, прокурора чи з своєї ініціативи господарський суд може визнати причину пропуску встановленого законом процесуального строку поважною і відновити пропущений строк, крім випадків, передбачених цим Кодексом.

Про відновлення пропущеного строку зазначається в рішенні, ухвалі чи постанові господарського суду. Про відмову у відновленні строку виноситься ухвала, крім випадків, передбачених цим Кодексом.

Ухвалу про відмову у відновленні пропущеного строку може бути оскаржено.

Призначені господарським судом строки можуть бути ним продовжені за заявою сторони, прокурора чи з своєї ініціативи.

Таким чином, оскільки у даній справі не була досягнута визначена ст. 37 Закону мета ліквідаційної процедури, а саме не були задоволені вимоги кредиторів, тому господарський суд вважає за необхідне продовжити строк ліквідаційної процедури на три місяці.

Керуючись Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”,  ст.ст. 53, 86 ГПК України, суд –

УХВАЛИВ:

           Клопотання ліквідатора банкрута задовольнити.

           Продовжити строк ліквідаційної процедури товариства з обмеженою відповідальністю "БУЖАНСЬКИЙ ЦУКОР" та повноважень ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Новосельцева  В.П., на три місяці, до 11.10.2015.

          Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя                                                                                        І.І. Гура