flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по спраі № 925/649/13 від 4 січня 2017 року (припинення провадження у справі про банкрутство)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА

 "04" січня 2017 р.                                            Справа № 925/649/13

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Гури І.І., при секретарі судового засідання Євтушенко Б.В., за участю:  арбітражного керуючого Мисана В.М. (ліквідатор банкрута), Риженка О.К. (засновник банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси  клопотання ліквідатора банкрута про затвердження звіту ліквідатора ліквідаційного балансу банкрута та припинення провадження у справі за заявою товариства з обмеженою відповідальністю “Верес” до товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-промислова компанія “САУК” про визнання банкрутом, 

ВСТАНОВИВ:

             Постановою господарського суду Черкаської області від 19.11.2013   визнано товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-промислова компанія “САУК”  (м. Черкаси, просп. Хіміків, 50, код  ЄДРПОУ 24418595) банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Самофалова Валентина Вікторовича.

Ухвалою суду від 04.08.2016 заяву  арбітражного керуючого Самофалова В.В. задоволено, звільнено арбітражного керуючого Самофалова В.В. від виконання повноважень ліквідатора   товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-промислова компанія “САУК”, призначено ліквідатором товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-промислова компанія “САУК” арбітражного керуючого Мисана Василя Миколайовича.

30.11.2016 від ліквідатора банкрута надійшло клопотання про затвердження звіту ліквідатора, ліквідаційного балансу банкрута та припинення провадження у справі, у якому просить суд:

1. затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута;

2. ліквідувати банкрута як юридичну особу у зв'язку із банкрутством;

3. провадження у справі припинити.

Клопотання призначено до розгляду у судове засідання.

 ТОВ "ВЕРЕС" представника у судове засідання не направило, надіслало клопотання про проведення судового засідання за відсутності  представника  кредитора, у якому просить суд:

1. долучити дане клопотання  до матеріалів справи   та урахувати його зміст під час проведення судового засідання у справі;

2. ухвалити всі необхідні  рішення  щодо задоволення зазначених вище клопотань  ліквідатора банкрута Мисана В.М. у даному судовому засіданні, з урахуванням поданого нами клопотання, протоколу  зборів комітету кредиторів банкрута від 28.11.2016, який є в розпорядженні суду, а також думок учасників судового засідання.

У судовому засіданні:

- ліквідатора банкрута  клопотання підтримав та просив задовольнити;

-   засновник банкрута - Риженко О.К. не заперечив щодо задоволення клопотання ліквідатора банкрута.

Заслухавши доводи та пояснення учасників провадження у справі, дослідивши матеріали справи, суд встановив наступне. 

Відповідно до ст. 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в редакції з 19.01.2013, далі – Закон) провадження  у  справах  про  банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.                                                             

Судом встановлено, що майнові активи у банкрута відсутні, вимоги єдиного кредитора - ініціюючого  не погашені.

Суд вважає, що ліквідатором виконані усі необхідні дії для виявлення документації і майнових активів боржника. Приймаючи до уваги, що за результатами ліквідаційного балансу у банкрута не залишилося майна, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс погоджено з комітетом кредиторів (протокол від 28.11.2016), суд вважає за необхідне звіт та ліквідаційний баланс затвердити, припинити підприємницьку діяльність боржника. 

Суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.41 Закону обов’язки, у зв’язку з чим звіт та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Згідно з п.6 ч.1 ст.83 Закону господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо, зокрема, затверджений звіт ліквідатора в порядку, передбаченому цим Законом.

Керуючись ст.ст. ст. 41, 46, 83, Закону України  “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (в редакції з 19.01.2013), ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-промислова компанія “САУК” від 28.11.2016 №02-03/77 та ліквідаційний баланс товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-промислова компанія “САУК” на 28.11.2016.

2.Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-промислова компанія “САУК”  (м. Черкаси, просп. Хіміків, 50, код  ЄДРПОУ 24418595)  як юридичну особу-банкрута. 

          3. Провадження у справі припинити.   

                   Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повний текст ухвали складено 06 січня 2017 року.

Суддя                                                    І.І. Гура