flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 925/995/16 від 1 серпня 2017 року (1) (продовження строку процедури санації)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА

 "01" серпня 2017 р.                                         Справа № 925/995/16

Господарський суд Черкаської області у складі судді Гури І.І., при секретарі судового засідання - Євтушенко Б.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщені суду клопотання  розпорядника майна боржника про затвердження плану санації боржника від 25.07.2017 та продовження строку санації боржника в межах строку, встановленого ч. 1 ст. 28 Закону на 12 місяців у справі за заявою товариства з обмеженою відповідальністю "МИР-СЕМ" до товариства з обмеженою відповідальністю "Селекційний племзавод "Золотоніський" про визнання банкрутом, 

ВСТАНОВИВ:

Розпорядником майна боржника - арбітражним керуючим Іванюком О.М. подано до суду клопотання про затвердження плану санації, у якому він просить суд:

- затвердити план санації боржника від 25.07.2017;

-  продовжити строку санації боржника в межах строку, встановленого ч. 1 ст. 28 Закону на 12 місяців.

Ухвалою суду від 26.07.2017  розгляд клопотання призначено  у судове засідання на 01.08.2017. викликано повноважних представників боржника  та членів комітету кредиторів боржника, розпорядника майна боржника.

Викликані особи належним чином повідомлялися судом про місце та час   судового засідання, що підтверджується відміткою канцелярії суду про відправку на ухвалі суду від 26.07.2017.

До початку судового засідання розпорядник майна боржника подав клопотання, у якому просить суд з метою не затягування судового процесу судове засідання  провести без його участі за наявними та поданими документами; задовольнити подані розпорядником майна боржника та керуючим санацією заяви та клопотання, оскільки він  в цей день перебуватиме у відрядженні, про що надав суду докази.

Відповідно до статей 75, 85 Господарського процесуального кодексу України  суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом засовуються положення  Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами, далі – Закон).

Дослідивши наявні у справі докази суд встановив наступне.

         Ухвалою господарського суду Черкаської області від 13.09.2016 про порушення провадження у справі, зокрема, порушено провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Селекційний племзавод "Золотоніський", призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Левченка Василя Миколайовича.

         Постановою Київського апеляційного господарського суду від 31.10.2016 ухвалу господарського суду Черкаської області від 13.09.2016 скасовано в частині призначення розпорядником майна арбітражного керуючого Левченка Василя Миколайовича; прийнято в цій частині нове рішення, яким призначено розпорядником майна  ТОВ  "Селекційний племзавод "Золотоніський" арбітражного керуючого Іванюка Олександра Миколайовича.

         Ухвалою господарського суду Черкаської області від 23.02.2017 затверджено реєстр вимог кредиторів боржника.

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 16.05.2017 введено процедуру санації (відновлення платоспроможності) боржника строком на шість місяців, призначено керуючим санацією керівника боржника - Ганем Акрама Фуада, продовжено повноваження розпорядника майна боржника - арбітражного керуючого Іванюка Олександра Миколайовича; керуючому санацію протягом трьох місяців з дня винесення цієї ухвали підготувати та подати в установленому порядку на затвердження суду план санації. Про дії, вчинені з підготовки і затвердження комітетом кредиторів плану санації інформувати суд щомісяця.

         План санації містить заходи щодо відновлення платоспроможності боржника, передбачає строк його відновлення,  передбачає погашення вимог кредиторів з урахуванням черговості, схвалений одноголосно комітетом кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів № 4 від 25.07.2017) і поданий  до господарського суду Черкаської області. Таким чином, план санації відповідає вимогам, які містять ст.29 та інші норми Закону, у зв’язку з чим підлягає затвердженню судом відповідно до ч.8 ст.29 Закону-2013.

Враховуючи, що план санації передбачає строк  відновлення платоспроможності боржника до 16.11.2018 суд вважає необхідним продовжити строк процедури санації  в межах строку, встановленого ч. 1 ст. 28 Закону, на 12 місяців.

Керуючись ст.86 Господарського процесуального кодексу України, ст. 29 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

УХВАЛИВ:

Затвердити план санації боржника, схвалений комітетом кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів № 4 від 25.07.2017).

Продовжити строк процедури санації в межах строку, встановленого ч. 1 ст. 28 Закону, на 12 місяців.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду через господарський суд Черкаської області.

Суддя                                                                                                        І.І. Гура