flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 05-10-14-01-08/103 від 25 листопада 2014 року (2)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 45-24-38, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

   25 листопада 2014 року                                   Справа № 05-10-14-01-08/103

 

Суддя господарського суду Черкаської області Швидкий В.А., розглянувши клопотання розпорядника майна Левченка В.М. про заміну

у справі про банкрутство сільськогосподарського відкритого акціонерного товариства "Христинівський завод комбікормів і круп", 

 

ВСТАНОВИВ:

         В провадженні господарського суду Черкаської області знаходиться справа №05-10-14-01-08/103 про банкрутство СВАТ "Христинівський завод комбікормів і круп".

Розгляд справи знаходиться на стадії розпорядження майном.

Ухвалою суду від 24.07.2014 розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Левченка В.М.

Виходячи із змісту  Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника  або  визнання  його банкрутом” в редакції від 22.12.2011 N 4212-VI, який вступив у дію з 19.01.2013, розгляд даної справи проводиться за нормами Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника  або  визнання  його банкрутом” в редакції від 14.05.1992 (далі за текстом -Закон).

25.11.2014 до суду з клопотанням звернувся розпорядник майна Левченко В.М. про заміну назви боржника по справі з СВАТ “Христинівський завод комбікормів і круп” на його процесуального правонаступника ПАТ “Христинівський завод комбікормів і круп”.

Клопотання мотивовано тим, що при виконанні обов’язків розпорядника майна, у відповідності до вимог Закону арбітражним керуючим встановлено, що на підставі рішення зборів акціонерів СВАТ “Христинівський завод комбікормів і круп” скорочене найменування СВАТ “ХЗКК” (протокол №1 від 29.04.2012) дане підприємство перейменоване в ПАТ “Христинівський завод комбікормів і круп”, що знаходиться за адресою: 20000, Черкаська область, Христинівський район, м. Христинівка, вулиця Гоголя буд. 19 і є правонаступником відкритого акціонерного товариства “Христинівський завод комбікормів і круп” (ідентифікаційний код 05430461).

В зв’язку з цим, розпорядник майна подав дане клопотання до суду та документи які підтверджують заміну назви боржника.

Розглянувши клопотання розпорядника майна про правонаступництво, суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню,  з огляду на наступне.

         Згідно ст. 25 ГПК України у разі смерті або оголошення фізичної особи померлою, припинення діяльності суб'єкта господарювання шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення), заміни кредитора чи боржника в зобов'язанні, а також в інших випадках заміни особи у відносинах, щодо яких виник спір, господарський суд залучає до участі у справі правонаступника відповідної сторони або третьої особи на будь-якій стадії судового процесу. Усі дії, вчинені в судовому процесі до вступу у справу правонаступника, обов'язкові для нього так само, як вони були обов'язкові для особи, яку правонаступник замінив. Про заміну або про відмову заміни сторони чи третьої особи її правонаступником господарський суд виносить ухвалу.

Розпорядник майна Левченко В.М. надав суду копію рішення зборів акціонерів СВАТ “Христинівський завод комбікормів і круп” оформлене протоколом №1 від 29.04.2012, яким визначено тип товариства у відповідності до ст.5 ЗУ “Про акціонерні товариства” - ПАТ   “Христинівський   завод комбікормів і круп”; затверджено статут ПАТ  “Христинівський завод комбікормів і круп” в запропонованій редакції.

Також надав копії довідки АБ №505431 з Єдиного державного реєстру підприємств та організації України, витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з внесеними даними по боржнику ПАТ  “Христинівський завод комбікормів і круп”.

         Таким чином, назва боржника у справі – СВАТ “Христинівський завод комбікормів і круп”  підлягає заміні на ПАТ “Христинівський завод комбікормів і круп”, у зв'язку із зміною типу акціонерного товариства.

 

         Керуючись ст. 25, 86 ГПК України, Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд –

 

УХВАЛИВ:

            Клопотання про правонаступництво задовольнити.

Замінити назву боржника у справі – сільськогосподарське відкрите акціонерне товариство “Христинівський завод комбікормів і круп” на публічне акціонерне товариство “Христинівський завод комбікормів і круп” (ідентифікаційний код 05430461, адреса: 20000, Черкаська область, Христинівський район, м. Христинівка, вулиця Гоголя буд. 19).

 

                Суддя                                                                         В.А. Швидкий