flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 14-01/1494 від 26 вересня 2014 року (мирова угода)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

 

"26" вересня 2014 р.                                             Справа №  14-01/1494

 

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді: Швидкого В.А., при секретарі судового засідання Хелис Н.М.,

за участю розпорядника майна Литвина В.В. – особисто,

представників:

від  боржника: Горянін А.О., Терентьєв О.М. - за довіреностями,

від ТОВ „Агенство регіонального розвитку паливно-енергетичного комплексу „А/РТЕК": Білий М.М. – за довіреністю,

від ДП „Енергоринок”: Калінін М.В. – за довіреністю,

від Національої комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики:  Черемис А.І. - за довіреністю,

розглянувши у судовому засіданні клопотання розпорядника майна Литвина В.В. про затвердження мирової угоди

у справі за заявою товариства з обмеженою відповідальністю  Агенство регіонального розвитку паливно-енергетичного комплексу „А/РТЕК” до публічного акціонерного товариства  Черкасиобленерго” про визнання банкрутом , -

 

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 14.05.2004 на підставі ст. 11 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника  або  визнання  його банкрутом” (далі – Закон) порушено провадження у справі про банкрутство відкритого акціонерного товариства  Черкасиобленерго” за заявою товариства з обмеженою відповідальністю  Агенство регіонального розвитку паливно-енергетичного комплексу „А/РТЕК” та введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

         Ухвалою суду від 25.02.2014 відмовлено в задоволенні клопотання про затвердження мирової угоди боржника від 12.11.2013, укладеної між боржником та кредиторами, яка затверджена протоколом комітету кредиторів №10 від 27.12.2013.

         Постановою Київського апеляційного господарського суду від 16.04.2014 вищевказану ухвалу залишено без змін.

Постановою Вищого господарського суду України від 15.07.2014 ухвалу господарського суду Черкаської області від 25.02.2014 та постанову Київського апеляційного господарського суду від 16.04.2014 скасовано, а справу передано на новий розгляд із стадії розгляду клопотання про затвердження мирової угоди.

Відповідно до ст.2-1 ГПК України автоматизованою системою документообігу суду справу розподілено судді Швидкому В.А.

Ухвалою суду від 29.07.2014 справу №14-01/1494 за заявою товариства з обмеженою відповідальністю „Агенство регіонального розвитку паливно-енергетичного комплексу „А/РТЕК” до публічного акціонерного товариства  Черкасиобленерго” про визнання банкрутом прийнято  до провадження суддею Швидким В.А. Розгляд клопотання розпорядника майна Литвина В.В. про затвердження мирової угоди у справі призначено на 14.08.2014.

Ухвалою суду від 14.08.2014 судове засідання відкладено на 09.09.2014.

В судовому засіданні 09.09.2014 оголошено перерву до 15.09.2014.

Ухвалою суду від 15.09.2014 продовжено строк розгляду справи та повноважень розпорядника майна Литвина В.В., та розгляд клопотання розпорядника майна Литвина В.В. про затвердження мирової угоди відкладено на 26.09.2014.

22.09.2014 до суду надійшло клопотання розпорядника майна Литвина В.В. про затвердження уточненого реєстру кредиторів на підставі рішення комітету кредиторів, оформленого протоколом №15 від 19.09.2014.

Ухвалою суду від 26.09.2014 затверджено уточнений реєстр вимог кредиторів до якого внесено конкурсні  кредиторські вимоги  ТОВ „Агенство регіонального розвитку паливно-енергетичного комплексу „А/РТЕК" в сумі 37 496 559,08 грн., ДП „Енергоринок"  в сумі 114 181 825,99 грн.

         В судовому засіданні розпорядник майна, представник боржника підтримали Мирову угоду, пояснили напрямки  діяльності боржника, які сприятимуть відновленню платоспроможності боржника, просив затвердити надану Мирову угоду з доповненнями та припинити провадження у справі.

Представник ТОВАгенство регіонального розвитку паливно-енергетичного комплексу "А/РТЕК" заперечив проти укладення мирової угоди, в  зв'язку з тим, що у процедурі розпорядження майном боржника Мирову угоду може бути укладено лише після виявлення всіх кредиторів і затвердження господарським судом реєстру вимог кредиторів відповідно до вимог ч.2 ст. 77 Закону (в редакції від 22.12.2011).

Крім того, представник ТОВАгенство регіонального розвитку паливно-енергетичного комплексу "А/РТЕК" наголосив, що ухвала суду від 13.09.2004 у даній справі є чинною і обов'язковою для виконання. В судовому засіданні 13.09.2004 при розгляді матеріалів за заявою ініціюючого кредитора ТОВ «Агентство регіонального розвитку паливно-енергетичного комплексу «А/РТЕК» до боржника ВАТ «Черкасиобленерго» про визнання банкрутом були присутні представники ВАТ «Черкасиобленерго» за довіреностями Губіна В.В., Науменко О.А., Обідний О.В., розпорядник майна Бондаренко Е.М., які визнали вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «Транснова» м.Київ на суму 17844920,00 грн. Разом з тим ТОВ «Транснова» на загальних зборах кредиторів ПАТ «Черкасиобленерго» 20.11.2013 не включено до складу комітету кредиторів, чим позбавлене можливості приймати участь в засіданнях комітету кредиторів. В послідуючому вимоги ТОВ «Транснова» м.Київ на суму 17844920,00 грн. протиправно не враховані при розробці проекту та підписанні Мирової угоди від 12.11.2013.

         Розпорядник майна та представники боржника, ДП „Енергоринок”, Національої комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики заперечили проти тверджень представника товариства з обмеженою відповідальністю „Агенство регіонального розвитку паливно-енергетичного комплексу "А/РТЕК" просили затвердити мирову угоду.

Заслухавши представників сторін та інших учасників провадження у справі, дослідивши наявні у справі матеріали суд вважає, що подана Мирова угода, укладена з дотриманням порядку її укладення, її умови не суперечать чинному законодавству та інтересам кредиторів, у зв’язку з чим підлягає затвердженню.

Згідно із ст. 4-1 ГПК України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом.

Виходячи із змісту  Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника  або  визнання  його банкрутом” в редакції від 22.12.2011 N 4212-VI, який вступив у дію з 19.01.2013, розгляд даної справи проводиться за нормами Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника  або  визнання  його банкрутом” в редакції від 14.05.1992 (далі за текстом -Закон).

Ухвалою суду від 26.09.2014 затверджено уточнений реєстру вимог кредиторів до якого включено вимоги ТОВ „Агенство регіонального розвитку паливно-енергетичного комплексу „А/РТЕК" в сумі 37 496 559,08 грн., ДП „Енергоринок"  в сумі 114 181 825,99 грн.

Приписами ст. 1 Закону про банкрутство визначено, що мирова угода, це домовленість між боржником та кредитором (групою кредиторів) про відстрочку та (або) розстрочку платежів або припинення зобов'язання за угодою сторін.

Відповідно до ст. 35 Закону під мировою угодою у справі про банкрутство розуміється домовленість між боржником і кредиторами стосовно відстрочки та (або) розстрочки, а також прощення (списання) кредиторами боргів боржника, яка оформляється угодою сторін. Не підлягає прощенню (списанню) за умовами мирової угоди заборгованість із сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інші види загальнообов'язкового державного соціального страхування.

 Мирова угода може бути укладена на будь-якій стадії провадження у справі про банкрутство.

 Рішення про укладення мирової угоди від імені кредиторів   приймається комітетом кредиторів більшістю голосів кредиторів - членів комітету та вважається прийнятим за умови, що всі кредитори, вимоги яких забезпечені заставою майна боржника, висловили письмову згоду на укладення мирової угоди.

 Рішення про укладення мирової угоди приймається від імені боржника керівником боржника чи арбітражним керуючим (керуючим санацією, ліквідатором), які виконують повноваження органів управління та керівника боржника і підписують її.

Від імені кредиторів мирову угоду підписує голова комітету кредиторів.

У п. 95 Постанови Пленуму Верховного суду України від 18.12.2009          № 15 “Про судову практику у справах про банкрутство” зазначено, що господарським судам слід враховувати, що мирову угоду може бути укладено лише після публікації в офіційних друкованих органах оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство, затвердження судом реєстру і обрання членів комітету кредиторів, оскільки цей правочин впливає на права та обов'язки всіх кредиторів у справі про банкрутство, крім випадків, прямо передбачених Законом, а рішення про укладення мирової угоди від імені кредиторів приймається виключно комітетом кредиторів.

Відповідно до ч. 2 ст. 38 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"  про дату розгляду мирової  угоди господарський суд повідомляє сторони мирової угоди. Господарський суд зобов'язаний заслухати кожного присутнього на засіданні кредитора, у якого виникли заперечення щодо укладення мирової угоди, навіть якщо на засіданні комітету кредиторів він голосував за укладення мирової угоди.

Виходячи зі змісту ч. 3 ст. 38 Закону, господарський суд при розгляді мирової угоди зобов’язаний дослідити умови мирової угоди на предмет їх відповідності чинному законодавству, а також перевірити встановлений Законом порядок укладення мирової угоди.

Приписами ч. 2 ст. 36 Закону про банкрутство визначено, що у разі, коли умови мирової угоди, укладеної згідно з правилами ст. 35 цього Закону, передбачають розстрочку чи відстрочку або прощення (списання) боргів чи їх частини, орган стягнення зобов’язаний погодитися на задоволення частини вимог з податків, зборів (обов’язкових платежів) на умовах такої мирової угоди з метою забезпечення відновлення платоспроможності підприємства. Зазначену мирову угоду підписує керівник відповідного податкового органу за місцезнаходженням боржника. 

Відповідно до ч. 3, 4 ст. 38 Закону про банкрутство господарський суд має право відмовити в затвердженні мирової угоди у разі: порушення порядку укладення мирової угоди, встановленого цим Законом; якщо умови мирової угоди суперечать законодавству. Про відмову у затвердженні мирової угоди господарський суд виносить ухвалу, яка може бути оскаржена у встановленому порядку. У разі винесення господарським судом ухвали про відмову в затвердженні мирової угоди мирова угода вважається неукладеною.

Згідно Рекомендацій Президії Вищого господарського Суду України від 04.06.2004 № 04-5/1193 „Про деякі питання практики застосування Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки мирова угода одночасно є і правочином і судовою процедурою у справі про банкрутство, господарський суд, розглядаючи клопотання про затвердження мирової угоди, має перевірити: правомірність прийнятого комітетом кредиторів рішення, зокрема: чи було засідання комітету кредиторів правомочним, чи є повноваження у представників кредиторів брати участь у засіданнях комітету кредиторів та приймати рішення про укладення мирової угоди тощо; повноваження особи, яка є головою комітету кредиторів; дотримання порядку прийняття рішення про укладення мирової угоди, встановленого статтями 35-37 Закону; чи не суперечать умови мирової угоди законодавству; чи не порушує мирова угода права кредиторів або інших осіб.

Відповідно до приписів ст. 43 ГПК України господарський суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись Законом.

Рішенням зборів комітету кредиторів, оформленим протоколом №10 від 27.12.2013, вирішено затвердити Мирову угоду від 12.11.2013 з умовою відстрочення погашення заборгованості з 31.12.2015 та розстрочення погашення заборгованості кредиторів на 17 років.

Рішенням зборів комітету кредиторів, оформленим протоколом №14 від 29.08.2014, підтверджено відсутність будь-яких змін чи заперечень до укладеної Мирової угоди на умовах підписаних 12.11.2013.

12.11.2013 головою правління ПАТ «Черкасиобленерго Горобцем Вячеславом Вікторовичем, який діє на підставі Статуту та рішення загальних зборів акціонерів ПАТ «Черкасиобленерго» від «12» листопада 2013 року, протокол № 19, та головою комітету кредиторів Бедіним Сергієм Володимировичем, (далі разом - Сторони), укладено Мирову угоду у справі №14-01/1494 про банкрутство ПАТ «Черкасиобленерго» на наступних умовах:

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 13.09.2004 №14-01/1494 визнано кредиторські вимоги ТОВ «А/РТЕК в розмірі 37 496 559,08 грн. яка підлягає погашенню в четверту чергу.

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 07.02.2013 №14-01/1494 визнано вимоги ДП «Енергоринок» в розмірі 114 381 825,99 грн., з яких:

- 1700,00 грн. державного мита (підлягають погашенню у першу чергу), які стягнуті з Боржника на користь ДП «Енергоринок» рішенням Господарського суду Черкаської області від 27.01.2006 №10-14/132;

- 118,00 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу (підлягають погашенню у першу чергу), які стягнуті з Боржника на користь ДП «Енергоринок» рішенням Господарського суду Черкаської області від 27.01.2006 №10-14/132;

- 89 227 491,65 грн. боргу за електричну енергію, з яких:

- 80 531 080,83 грн. - борг за електричну енергію, яка придбана боржником у ДП «Енергоринок» в лютому - вересні 2001 року, листопаді - грудні 2001 року, лютому 2002 року, квітні 2002 року, травні 2002 року на підставі договору купівлі-продажу електричної енергії від 17.08.1999 №60/01-ЕР та стягнутий з боржника на користь ДП «Енергоринок» рішенням господарського суду Черкаської області від 27.01.2006 №10-14/132; - 8 696 410,82 грн. - борг за електричну енергію, яка придбана у ДП «Енергоринок» і не сплачена боржником в листопаді 2002 року, грудні 2002 року, січні 2003 року на підставі договору купівлі продажу електричної енергії від 23.05.2002 №1071/01;

- 9 637 602,81 грн. - 3% річних, які стягнуті з боржника на користь ДП «Енергоринок» рішенням господарського суду Черкаської області від 27.01.2006 №10-14/132;

- 10 498 941,48 грн. - втрати від інфляційних процесів, які стягнуті з боржника на користь ДП «Енергоринок» рішенням господарського суду Черкаської області від 27.01.2006 №10-14/132;

- 3 664 781,18 грн. - втрати від інфляційних процесів, які визнані ухвалою господарського суду Черкаської області від 07.02.2013 №14-01/1494;

- 1 150 190,87 грн. - 3% річних, які визнані ухвалою господарського суду Черкаської області від 07.02.2013 №14-01/1494.

- 1000,00 грн. - пені, які стягнуті з боржника на користь ДП «Енергоринок» рішенням господарського суду Черкаської області від 27.01.2006 №10-14/132.

20.09.2013 на засіданні комітету кредиторів прийнято рішення, яке оформлене протоколом №6 про прийняття пропозиції боржника та розпорядника майна ПАТ «Черкасиобленерго» укласти у даній справі мирову угоду.

З огляду на зазначене вище сторони дійшли згоди щодо укладання у справі про банкрутство ПАТ «Черкасиобленерго» Мирової угоди на наведених нижче умовах:

1.Мирова угода укладається щодо вимог кредиторів ПАТ «Черкасиобленерго»:

- борг перед ТОВ «А/РТЕК» в розмірі 37 496 559,08 грн. підлягає погашенню у четверту чергу;

-     борг перед ДП «Енергоринок» в розмірі 114 179 007,99 грн. підлягає погашенню у четверту чергу, 1 000,00 грн. пені - у шосту чергу.

Загальна сума кредиторських вимог становить 151675567,07 грн.

2.      Борг боржника перед ДП «Енергоринок» в сумі 1000,00 грн. пені (рішення господарського суду Черкаської області від 27.01.2006 №10-14/132), який підлягає погашенню у шосту чергу - списується повністю відповідно до статей 35, 37 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (в редакції від 12.05.2004).

3.      Кредитори надають боржнику відстрочку та розстрочку погашення заборгованості на загальну суму 151 675 567,07 грн. на умовах, які наведено нижче, а саме в графіках, які зазначено в п. 8 Мирової угоди, боржник зобов'язується погасити заборгованість відповідно до умов Мирової угоди.

Погашення боржником заборгованості за електроенергію перед
ДП «Енергоринок» здійснюється шляхом щомісячного перерахування боржником грошових коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання ДП «Енергоринок» №26032301861 в АТ «Ощадбанк» з обов'язковим зазначенням у призначенні платежу реквізитів ухвали господарського суду, якою затверджено Мирову угоду, періоду виникнення та періоду погашення заборгованості, в т.ч. ПДВ.

Погашення боржником заборгованості з 3% річних та втрат від інфляційних процесів перед ДП «Енергоринок» здійснюється шляхом щомісячного перерахування боржником грошових коштів на поточний рахунок №26008302861 в АТ «Ощадбанк» з обов'язковим зазначенням у призначенні платежу реквізитів ухвали господарського суду, якою затверджено Мирову угоду, виду заборгованості (3% річних, інфляційні) та періоду погашення заборгованості.

5.    Погашення боржником заборгованості перед ТОВ «А/РТЕК»
здійснюється шляхом щомісячного перерахування боржником грошових коштів на поточний рахунок ТОВ «А/РТЕК» з обов'язковим зазначенням у призначенні платежу реквізитів ухвали господарського суду, якою затверджено Мирову угоду, періоду виникнення та періоду погашення заборгованості.

6.  Загальний термін відстрочення погашення заборгованості боржника
перед кредиторами встановлюється до 31.12.2015 (включно). Загальний строк
розстрочення погашення заборгованості боржника перед кредиторами становить 17 років, а саме: з 01.01.2016 до 31.12.2032 (включно).

7.    Перший платіж із погашення заборгованості, що підлягає розстрочці за Мировою угодою, повинен бути здійснений не пізніше 31.01.2016.

8.    Кожний черговий платіж має бути здійснений боржником не пізніше останнього числа місяця, в якому він (платіж) підлягає перерахуванню згідно з такими графіками.

9.  Боржник має право дострокового здійснення платежу в погашення
наступних щомісячних платежів, але лише за умови повної сплати щомісячних платежів, термін сплати яких вже настав (з обов'язковим зазначенням про такий платіж у документах на переказ грошей (платіжних документах).

10.   За умови дострокового часткового погашення заборгованості
грошовими коштами розмір одного чи декількох наступних щомісячних платежів зменшується на розмір достроково сплаченої суми заборгованості шляхом:

а)   спочатку повного погашення за рахунок цієї суми наступного
щомісячного платежу;

б)   послідовного погашення за рахунок залишку цієї суми кожного
наступного щомісячного платежу.

При цьому, таке дострокове погашення заборгованості не змінює дати здійснення наступних щомісячних платежів.

11. За умови дострокового часткового погашення заборгованості боржником в порядку виконання законів та/або підзаконних нормативно-правових актів України або іншими механізмами, в тому числі, але не виключно за рахунок переведення боргу, періоди зарахування погашення заборгованості визначаються за взаємною згодою сторін, яка повинна бути оформлена письмово.

12.   За взаємною згодою сторін, яка повинна бути оформлена письмово, боржник та кредитор можуть відійти від умов п. 10 Мирової угоди та визначити місячний платіж, на погашення якого зараховуються кошти.

13.   У разі невиконання умов Мирової угоди кредитори можуть пред'явити свої вимоги до боржника в обсязі, передбаченому Мировою угодою.

14.   Протягом дії Мирової угоди боржник зобов'язується здійснювати стовідсоткову поточну оплату вартості електричної енергії, яка придбана боржником у ДП «Енергоринок» відповідно до умов діючого договору купівлі -продажу електроенергії, повну оплату щомісячних платежів відповідно до умов Мирової угоди.

15.   Мирова угода набирає чинності з моменту винесення господарським судом Черкаської області ухвали про її затвердження.

16.   Сторони домовились, що всі права та обов'язки, які ґрунтуються на даній угоді, зберігають свою чинність для їх правонаступників.

Мирова угода укладена в чотирьох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для боржника, голови комітету кредиторів, господарського суду та розпоряднику майна.

Заперечення представника ТОВАгенство регіонального розвитку паливно-енергетичного комплексу "А/РТЕК" щодо недотримання вимог ч.2  ст. 25 Закону та  ч.2 ст. 77 Закону (в редакції від 22.12.2011),  судом  не може взято до уваги, оскільки застосування норм Закону в редакції від 22.12.2011 не можливе, так як розгляд справи проводиться за нормами Закону в редакції від 14.05.1992.

Крім того, ухвалою суду від 26.09.2014 затверджено уточнений реєстр вимог кредиторів до якого включено вимоги двох кредиторів: ТОВАгенство регіонального розвитку паливно-енергетичного комплексу "А/РТЕК", ДП «Енергоринок».

Відповідно до положень ст. 37 Закону мирова угода укладається у письмовій формі та підлягає затвердженню господарським судом, про що зазначається в ухвалі господарського суду про припинення провадження у справі про банкрутство. Мирова угода набирає чинності з дня її затвердження господарським судом і є обов'язковою для боржника (банкрута), кредиторів, вимоги яких забезпечені заставою, кредиторів другої та наступних черг.

Мирова угода має містити положення про: розміри, порядок і строки виконання зобов'язань боржника; відстрочку чи розстрочку або прощення (списання) боргів чи їх частини.

Суд, дослідивши умови Мирової угоди, встановив, що в ній  визначений порядок та суми відстрочення, розстрочення, прощення вимог кредиторів.

З наведеного вбачається, що Мирова угода від 12.11.2013, яка подана на затвердження господарському суду, містить всі необхідні істотні умови, затверджена комітетом кредиторів, який представляє інтереси кредиторів боржника у справі, підписана уповноваженим представником боржника та головою комітету кредиторів визначає розміри, порядок і строки виконання зобов'язань боржника та суми вимог, які підлягають відстроченню, розстроченню та прощенню (списанню) за погодженням з кредиторами ПАТ Черкасиобленерго”.

Відповідно до ч. 3 ст. 38 Закону господарський суд відмовляє у затвердженні мирової угоди в разі порушення порядку укладення мирової угоди, встановленого Законом, та якщо умови мирової угоди суперечать законодавству.

Розглянувши подану на затвердження Мирову угоду, суд прийшов до висновку, що умови Мирової угоди не суперечать вимогам Закону, заява про затвердження мирової угоди оформлена належним чином, умови Мирової угоди стосуються лише прав і обов'язків сторін, сторони за Мировою угодою наділені повноваженнями на її укладення, порядок укладання Мирової угоди дотриманий, Мирова угода не суперечить вимогам чинного законодавства та за своїм змістом є такою, що може бути виконана у відповідності з її положеннями, а тому підлягає затвердженню господарським судом.

У відповідності до ст.ст. 32-34 ГПК України, доказами у справі є будь-які фактичні дані, на підставі яких господарський суд у визначеному законом порядку встановлює наявність чи відсутність обставин, на яких ґрунтуються вимоги і заперечення сторін, а також інші обставини, які мають значення для правильного вирішення господарського спору. Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

За таких обставин, судом відхилено доводи кредитора ТОВ «А/РТЕК», викладені у судовому засіданні, оскільки останні не спростовують обставин, встановлених судом на підставі належних та допустимих доказів у справі.

Відповідно до ч. 6 ст. 38 Закону затвердження господарським судом мирової угоди є підставою для припинення провадження у справі.

У відповідності до п. 5 ч. 1 ст. 40 Закону господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо затверджено мирову угоду.

 

Керуючись ст.ст. 4-1,86 ГПК України, ст. ст. 38, 40  Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд, -

        

УХВАЛИВ:

1. Затвердити Мирову угоду від 12 листопада 2013 року наступного змісту:

1.     Мирова угода укладається щодо вимог кредиторів
ПАТ «Черкасиобленерго» четвертої черги на загальну суму 151 675 567,07 грн. та вимог шостої черги в розмірі 1 000,00 грн., з яких:

-     борг перед ТОВ «А/РТЕК» в розмірі 37 496 559,08 грн. підлягає погашенню у четверту чергу;

-     борг перед ДП «Енергоринок» в розмірі 114 179 007,99 грн. підлягає погашенню у четверту чергу, а 1 000,00 грн. пені - у шосту чергу.

2.     Борг боржника перед ДП «Енергоринок» в сумі 1000,00 грн. пені (рішення Господарського суду Черкаської області від 27.01.2006 №10-14/132), який підлягає погашенню у шосту чергу - списується повністю відповідно до статей 35, 37 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» (в редакції від 12.05.2004).

3.     Кредитори надають боржнику відстрочку та розстрочку погашення заборгованості на загальну суму 151 675 567,07 грн. грн. на умовах, що наведено нижче, а саме в графіках, які зазначено в п. 8 Мирової угоди, а боржник зобов'язується погасити заборгованість відповідно до умов Мирової угоди.

4. Погашення боржником заборгованості за електроенергію перед
ДП «Енергоринок» здійснюється шляхом щомісячного перерахування боржником грошових коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання ДП «Енергоринок» №26032301861 в АТ «Ощадбанк» з обов'язковим зазначенням  у призначенні платежу реквізитів ухвали господарського суду, якою затверджено Мирову угоду, періоду виникнення та періоду погашення заборгованості, в т.ч. ПДВ.

Погашення боржником заборгованості з 3% річних та втрат від інфляційних процесів перед ДП «Енергоринок» здійснюється шляхом щомісячного перерахування боржником грошових коштів на поточний рахунок №26008302861 в АТ «Ощадбанк» з обов'язковим зазначенням у призначенні платежу реквізитів ухвали господарського суду, якою затверджено Мирову угоду, виду заборгованості (3% річних, інфляційні) та періоду погашення заборгованості.

5.    Погашення боржником заборгованості перед ТОВ «А/РТЕК»
здійснюється шляхом щомісячного перерахування боржником грошових коштів на поточний рахунок ТОВ «А/РТЕК» з обов'язковим зазначенням у призначенні платежу реквізитів ухвали господарського суду якою затверджено мирову угоду, періоду виникнення та періоду погашення заборгованості.

6.  Загальний термін відстрочення погашення заборгованості боржника
перед кредиторами встановлюється до 31.12.2015 (включно). Загальний строк розстрочення погашення заборгованості боржника перед кредиторами становить 17 років, а саме з 01.01.2016 до 31.12.2032 (включно).

         7. Перший платіж із погашення заборгованості, що підлягає розстрочці за Мировою угодою, повинен бути здійснений не пізніше 31.01.2016.

         8. Кожний черговий платіж має бути здійснений боржником не пізніше останнього числа місяця, в якому він (платіж) підлягає перерахуванню згідно з такими графіками:

 

ГРАФІК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

відстрочення та розстрочення погашення заборгованості

 

 

ПАТ "Черкасиобленерго" перед ДП "Енергоринок"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рік погашення

Місяць погашення

Загальна сума, грн.

Електроенергі я у т.ч. ПДВ, грн.

Період виникнення заборгованості за ел. єн

3 % річних, грн.

Інфляційні, грн.

1

2

3

4

5

6

7

2016

Січень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Лютий

63 432,78  .

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Березень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Квітень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Травень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Червень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Липень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Серпень

63 432,78

49 570.83 ' .

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

 

 

 

 

 

 

 

 

Вересень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Жовтень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Листопад

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Грудень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Всього за 2016 р.

 

761 193,36

594 849,96

 

71 919,00

94 424,40

3 початку реструктуризації

 

761 193,36

594 849,96

 

71 919,00

94 424,40

2017

Січень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Лютий

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Березень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Квітень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Травень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Червень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Липень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Серпень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Вересень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Жовтень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Листопад

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Грудень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Всього за 2017р.

 

761 193,36

594 849,96

 

71 919,00

94 424,40

3 початку реструктуризації

 

1 522 386,72

1 189 699,92

 

143 838,00

188 848,80

2018

Січень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Лютий

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Березень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Квітень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Травень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Червень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Липень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Серпень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Вересень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Жовтень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Листопад

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Грудень

63 432,78

49 570,83

лютий 2001

5 993,25

7 868,70

Всього за 20}8 р.

 

761 193,36

594 849,96

 

71 919,00

94 424,40

3 початку реструктуризації

 

2 283 580,08

1 784 549,88

 

215 757,00

283 273,20

 

Січень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Лютий

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Березень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Квітень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

 

Травень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

7070

Червень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

21) ІУ

Липень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

 

Серпень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

 

Вересень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

 

Жовтень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

 

Листопад

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

 

Грудень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Всього за 2019 р.

 

1 826 864,16

1 427 639,88

 

172 605,00

226 619,28

3 початку реструктуризації

 

4 110 444,24

3 212 189,76

 

388 362,00

509 892,48

2020

Січень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

 

Лютий

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

 

Березень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

 

Квітень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18.884,94

 

Травень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

 

Червень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

 

 

 

 

 

 

 

1

Липень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

 

Серпень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Вересень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Жовтень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Листопад

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Грудень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Всього за 2020 р.

 

1 826 864,16

1 427 639,88

 

172 605,00

226 619,28

3 початку реструктуризації

 

5 937 308,40

4 639 829,64

 

560 967,00

736 511,76

2021

Січень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Лютий

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Березень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Квітень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Травень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Червень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Липень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Серпень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Вересень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75.

18 884,94

Жовтень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Листопад

152 23.8,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884.94

Грудень

152 238,68

118 969,99

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

Всього за 2021 р.

 

1 826 864,16

1 427 639,88

 

172 605,00

226 619,28

3 початку реструктуризації

 

7 764 172,56

6 067 469,52

 

733 572,00

963 131,04

2022

Січень

152 238,68

97 941,15

лютий 2001

14 383,75

18 884,94

21 028,84

березень 2001

Лютий

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

Березень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

Квітень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

Травень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

Червень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

Липень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

Серпень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

Вересень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

Жовтень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

Листопад

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

Грудень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

Всього за 2022 р.

 

1 826 864,16

1 427 639,88

 

172 605,00

226 619,28

3 початку реструктуризації

 

9 591 036,72

7 495 109,40

 

906 177,00

1 189 750,32

 

Січень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

Лютий

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

Березень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

 

Квітень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

 

Травень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

 

Червень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

 

Липень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

 

Серпень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

 

Вересень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

 

Жовтень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

 

Листопад

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

 

Грудень

152 238,68

118 969,99

березень 2001

14 383,75

18 884,94

Всього за 2023 р.

 

1 826 864,16

1 427 639,88

 

172 605,00

226 619,28

3 початку реструктуризації

 

11 417 900,88

8 922 749,28

 

1 078 782,00

1 416 369,60

2024

Січень

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818,60

 

Лютий

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818,60

 

Березень

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818.60

 

 

 

 

 

 

 

 

Квітень

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818,60

Травень

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818,60

Червень

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818,60

Липень

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818,60

Серпень

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818,60

Вересень

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818,60

Жовтень

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818,60

Листопад

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818,60

Грудень

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818,60

Всього за 2024р.

 

6 850 740,48

5 353 649,52

 

647 267,76

849 823,20

3 початку реструктуризації

 

18 268 641,36

14 276 398,80

 

1 726 049,76

2 266 192,80

2025

Січень

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818,60

Лютий

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818,60

Березень

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818,60

Квітень

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818,60

Травень

570 895,04

446 137,46

березень 2001

53 938,98

70 818,60

Червень

570 895,04

61 385,69

березень 2001

 

70 818,60

384 751,77

квітень 2001

JJ УОО,УО

Липень

570 895,04

446 137,46

квітень 2001

53 938,98

70 818,60

Серпень

570 895,04

446 137,46

квітень 2001

53 938,98

70 818,60

Вересень

570 895,04

446 137,46

квітень 2001

53 938,98

70 818,60

Жовтень

570 895,04

446 137,46

квітень 2001

53 938,98

70 818,60

Листопад

570 895,04

446 137,46

квітень 2001

53 938,98

70 818,60

Грудень

570 895,04

446 137,46

квітень 2001

53 938,98

70 818,60

Всього за 2025р.

 

6 850 740,48

5 353 649,52

 

647 267,76

849 823,20

3 початку реструктуризації

 

25 119 381,84

19 630 048,32

 

2 373 317,52

3 116 016,00

2026

Січень

570 895,04

420 530,26

квітень 2001

53 938,98

70 818,60

25 607,20

травень 2001

Лютий

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

Березень

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

Квітень

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

Травень

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

Червень

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

, Липень

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

Серпень

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

Вересень

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

Жовтень

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

Листопад

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

Грудень

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

Всього за 2026 р.

 

6 850 740,48

5 353 649,52

 

647 267,76

849 823,20

3 початку реструктуризації

 

31 970 122,32

24 983 697,84

 

3 020 585,28

3 965 839,20

 

Січень

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

 

Лютий

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

 

Березень

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

 

Квітень

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

 

Травень

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

 

Червень

570 895,04

446 137,46

травень 2001

53 938,98

70 818,60

2027

Липень

570 895,04

23 500,84 422 636,62

травень 2001 червень 2001

53 938,98

70 818,60

 

Серпень

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818,60

 

Вересень

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818,60

 

Жовтень

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818.60

 

Листопад

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818,60

 

Грудень

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818,60

Всього за 2027р.

 

6 850 740,48

5 353 649,52

 

647 267,76

849 823,20

 

 

 

 

 

 

 

і       3 початку 1  реструктуризації

 

38 820 862,80

ЗО 337 347,36

 

3 667 853,04

4 815 662,40

2028

Січень

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818,60

Лютий

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818,60

Березень

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818,60

Квітень

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818,60

Травень

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818,60

Червень

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818,60

Липень

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818,60

Серпень

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818,60

Вересень

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818,60

Жовтень

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818,60

Листопад

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818,60

Грудень

570 895,04

446 137,46

червень 2001

53 938,98

70 818,60

Всього за 2028 р.

 

6 850 740,48

5 353 649,52

 

647 267,76

849 823,20

3 початку реструктуризації

 

45 671 603,28

35 690 996,88

 

4 315 120,80

5 665 485,60

2029

Січень

1 427 237,60

1 115 343,65

червень 2001

134 847,45

177 046,50

Лютий

1 427 237,60

1 115 343,65

червень 2001

134 847,45

177 046,50

Березень

1 427 237,60

1 021 580,36

червень 2001

134 847,45

177 046,50

93 763,29

липень 2001

Квітень

1 427 237,60

1 115 343,65

липень 2001

134 847,45

177 046,50

Травень

1 427 237,60

1 115 343,65

липень 2001

134 847,45

177 046,50

Червень

1 427 237,60

1 115 343,65

липень 2001

134 847,45

177 046,50

Липень

1 427 237,60

664 692,20

липень 2001

134 847,45

177 046,50

450 651,45

серпень 2001

Серпень

1 427 237,60

1 115 343,65

серпень 2001

134 847,45

177 046,50

Вересень

1 427 237,60

1 115 343,65

серпень 2001

134 847,45

177 046,50

Жовтень

1 427 237,60

756 351,04

серпень 2001

134 847,45

177 046,50

358 992,61

вересень 2001

Листопад

1 427 237,60

1 115 343,65

вересень 2001

134 847,45

177 046,50

Грудень

1 427 237,60

1 115 343,65

вересень 2001

134 847,45

177 046,50

Всього за 2029 р.

 

17126 851,20

13 384 123,80

 

1 618 169,40

2 124 558,00

3 початку реструктуризації

 

62 798 454,48

49 075 120,68

 

5 933 290,20

7 790 043,60

2030

.Січень

1 427 237,60

1 115 343,65

вересень 2001

134 847,45

177 046,50

Лютий

1 427 237,60

572 486,07

вересень 2001

134 847,45

177 046,50

542 857,58

листопад 2001

Березень

1 427 237,60

1 115 343,65

листопад 2001

134 847,45

177 046,50

Квітень

1 427 237,60

1 115 343,65

листопад 2001

134 847,45

177 046,50

Травень

1 427 237,60

1 115 343,65

листопад 2001

134 847,45

177 046,50

Червень

1 427 237,60

1 004 445,98

листопад 2001

134 847,45

177 046,50

110 897,67

грудень 2001

 

Липень

1 427 237,60

1 115 343,65

грудень 2001

134 847,45

177 046,50

 

Серпень

1 427 237,60

1 115 343,65

грудень 2001

134 847,45

177 046,50

 

Вересень

1 427 237,60

1 115 343,65

грудень 2001

134 847,45

177 046,50

 

Жовтень

1 427 237,60

1 115 343,65

грудень 2001

134 847,45

177 046,50

 

Листопад

1 427 237,60

1 115 343,65

грудень 2001

134 847,45

177 046.50

 

Грудень

1 427 237,60

1 115 343,65

грудень 2001

134 847,45

' 177 046,50

Всього за 2030 р.

 

17 126 851,20

13 384 123,80

 

1 618 169,40

2 124 558,00

3 початку реструктуризації

 

79 925 305,68

62 459 244,48

 

7 551 459,60

9 914 601,60

2031

Січень

1 427 237,60

1 115 343,65

грудень 2001

134 847,45

177 046,50

 

Лютий

1 427 237,60

1 115 343,65

грудень 2001

134 847,45

177 046,50

 

Березень

1 427 237,60    -

944 487,81 170 855,84

грудень 2001 лютий 2002

134 847,45

177 046,50

 

Квітень

1 427 237,60    -

1 108 791,73 6 551,92

лютий 2002 квітень 2002

134 847,45

177 046,50

 

 

 

 

 

 

 

У

Травень

1 427 237,60

1 115 343,65

квітень 2002

134 847,45

177 046,50

Червень

1 427 237,60

1 115 343,65

квітень 2002

134 847,45

177 046,50

Липень

1 427 237,60

1 115 343,65

квітень 2002

134 847,45

177 046,50

Серпень

1 427 237,60

1 115 343,65

квітень 2002

134 847,45

177 046,50

Вересень

1 427 237,60

1 115 343,65

квітень 2002

134 847,45

177 046,50

Жовтень

1 427 237,60

1 115 343,65

квітень 2002

134 847,45

177 046,50

Листопад

1 427 237,60

752 528,44

квітень 2002

134 847,45

177 046,50

362 815,21

травень 2002

Грудень

1 427 237,60

1 115 343,65

травень 2002

134 847,45

177 046,50

Всього за 2031 р.

 

17 126 851,20

13 384 123,80

 

1 618 169,40

2 124 558,00

3 початку реструктуризації

 

97 052 156,88

75 843 368,28

 

9 169 629,00

12 039 159,60

2032

Січень

1 427 237,60

1 115 343,65

травень 2002

134 847,45

177 046,50

Лютий

1 427 237,60

1 115 343,65

травень 2002

134 847,45

177 046,50

Березень

1 427 237,60

1 115 343,65

травень 2002

134 847,45

177 046,50

Квітень

1 427 237,60

1 115 343,65

травень 2002

134 847,45

177 046,50

Травень

1 427 237,60

226337,95

травень 2002

134 847,45

177 046,50

615 164,23

листопад 2002

273 841,47

грудень 2002

Червень

1 427 237,60

1 115 343,65

грудень 2002

134 847,45

177 046.50

Липень

1 427 237,60

1 115 343,65

грудень 2002

134 847,45

177 046,50

Серпень

1 427 237,60

1 115 343,65

грудень 2002

134 847,45

177 046,50

Вересень

1 427 237,60

1 115 343,65

грудень 2002

134 847,45

177 046,50

Жовтень

1 427 237,60

1 115 343,65

грудень 2002

134 847,45   '

177 046,50

Листопад

1 427 237,60

1 115 343,65

грудень 2002

134 847,45

177 046,50

Грудень

1 427 237,51

702 450,43

грудень 2002

134 842,73

177 051,56

412 892,79

січень 2003

Всього за 2032 р.

 

17 126 851,11

13 384 123,37

 

1 618 164,68

2 124 563,06

3 початку реструктуризації

 

114 179 007,99

89 227 491,65

 

10 787 793,68

14 163 722,66

 

 

ГРАФІК

 

 

 

 

 

відстрочення та розстрочення погашення заборгованості

ПАТ "Черкасиобленерго" перед TOB «А/РТЕК»

 

 

 

Рік погашення

Місяць погашення

Загальна сума, грн.

1

2

3

 

Січень

20 831,42

 

Лютий

20 831,42

 

Березень

20 831,42

 

Квітень

20 831,42

 

Травень

20 831,42

 

Червень

20 831,42

2016

Липень

20 831,42

 

Серпень

20 831,42

 

Вересень

20 831,42

 

Жовтень

20 831,42

 

Листопад

20 831,42

 

Грудень

20 831,42

Всього за 2016 р.

 

249 977,04

3 початку реструктуризації

 

249 977,04

2017

Січень

20 831,42

 

Лютий

               20 831,42

 

 

 

 

Березень

20 831,42

 

Квітень

20 831,42

 

Травень

20 831,42

 

Червень

20 831,42

 

Липень

20 831,42

 

Серпень

20 831,42

 

Вересень

20 831,42

 

Жовтень

20 831,42

 

Листопад

20 831,42

 

Грудень

20 831,42

Всього за 2017р.

 

249 977,04

3 початку реструктуризації

 

499 954,08

 

Січень

20 831,42

 

Лютий

20 831,42

 

Березень

20 831,42

 

Квітень

20 831,42

 

Травень

20 831,42

2018

Червень

20 831,42

Липень

20 831,42

 

Серпень

20 831,42

 

Вересень

20 831,4Г

 

Жовтень

20 831,42

 

Листопад

20 831,42

 

Грудень

20 831,42

Всього за 2018 р.

 

249 977,04

3 початку реструктуризації

 

749 931,12

 

Січень

49 995,41

 

Лютий

49 995,41

 

Березень

49 995,41

 

Квітень

49 995,41

 

Травень

49 995,41

2019

Червень

49 995,41

Липень

49 995,41

 

Серпень

49 995,41

 

Вересень

49 995,41

 

Жовтень

49 995,41

 

Листопад

49 995,41

 

Грудень

49 995,41

Всього за 2019 р.

 

599 944,92

3 початку реструктуризації

 

1 349 876,04

 

Січень

49 995,41

 

Лютий

49 995,41

 

Березень

49 995,41

 

Квітень

49 995,41

 

Травень

49 995,41

 

Червень

49 995,41

2020

Липень

49 995,41

 

Серпень

49 995,41

 

Вересень

49 995,41

 

Жовтень

49 995,41

 

Листопад

49 995,41

 

Грудень

49 995,41

Всього за 2020 р.

 

599 944,92

3 початку реструктуризації

 

1 949 820,96

 

 

 

 

Січень

49 995,41

 

Лютий

49 995,41

 

Березень

49 995,41

 

Квітень

49 995,41

 

Травень

49 995,41

2021

Червень

49 995,41

Липень

49 995,41

 

Серпень

49 995,41

 

Вересень

49 995,41

 

Жовтень

49 995,41

 

Листопад

49 995,41

 

Грудень

49 995,41