flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 925/837/14 від 5 січня 2015 року (повернення)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

про повернення позовної заяви

05 січня 2015 року                                                 № 925/837/14       

Суддя господарського суду Черкаської області Швидкий В.А., розглянувши матеріали клопотання ліквідатора Білика О.А. про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу

у справі за за заявою Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області до приватного підприємства “Оптіма-Грейн” про визнання банкрутом, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою суду  від 21.05.2014 відповідно до ст. 12 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника  або  визнання  його банкрутом” (далі –Закон) прийнято до розгляду заяву про порушення справи про банкрутство ПП “Оптіма-Грейн”.

Ухвалою суду від 24.06.2014 порушено провадження у справі про банкрутство ПП “Оптіма-Грейн”, введено процедуру розпорядження майном боржника, розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Білика О. А.

Ухвалою суду від 15.10.2014 проведено попереднє засідання суду, затверджено реєстр вимог кредиторів.

Постановою суду від 27.11.2014 визнано ПП “Оптіма-Грейн” банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців. Призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Білика О. А.

23.12.2014 ліквідатор надав суду клопотання, яким просить затвердити звіт  ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута.

Клопотання мотивовано тим, що ліквідатором проведена ліквідаційна процедура, складено звіт та ліквідаційний баланс, який засвідчує відсутність активів у банкрута. Протоколом зборів комітету кредиторів банкрута від 19.12.2014 прийнято рішення про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу, завершення ліквідаційної процедури у даній справі.

Відповідно до ч.3 ст.37 Закону з метою виявлення кредиторів з вимогами за зобов'язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, здійснюється офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.

02.12.2014 оприлюднено на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про визнання ПП “Оптіма-Грейн” банкрутом та відкриття процедури ліквідації (публікація №11964).

Законом обмежено строк подання заяв кредиторів, грошові вимоги яких виникли під час проведення процедур банкрутства, двома місяцями з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

Визначений Законом двохмісячний строк для звернення кредиторів з вимогами за зобов'язаннями боржника не закінчився, ліквідатором не вчинено всі дії передбачені ст.41 Закону, що є підставою для відмови у прийнятті клопотання.

Керуючись ст.ст. 37-41 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника  або  визнання  його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, суд -        

УХВАЛИВ:

Відмовити у прийнятті клопотання ліквідатора Білика О.А. про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду

Суддя                                                                          Швидкий В.А.